18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spóźniony prezent na mikołaja

Pener • 2012-12-10, 13:42
w tym roku otrzymujesz strzał w ryj autem dostawczym :lol:

Fisz_

2012-12-10, 18:06
Takewon

Fakt, masz rację w tym co mówisz, ale..

..w ruchu drogowym i pieszym funkcjonuje jedna podstawowa zasada - ograniczonego zaufania. Tutaj tego ewidentnie nie było, a szkoda.. ;) Pominę już zachowanie babki - niby zareagowała, ale w takim tempie to trzy następne auta by w nich wj***ły.. być może nie była w stanie szybciej, tego się nie dowiemy.

Loaloa

2012-12-10, 18:13
Czapka z radzieckiej wełny i radziecki śnieg zamortyzowały uderzenie radzieckiego wehikułu. Dzieciak wstał, otrzepał kurteczkę i szpetnie zaklął "ёб твоя сука блядь"

Kupa_w_majtkach

2012-12-10, 18:42
Nie wiem jak wy, ale ja tez bezmyślnie pcham się na jezdnię gdy mam zielone światło. Oczywiście głowa cały czas w górze podziwiam chmurki.

krzysztof3011

2012-12-10, 18:43
Aha, czyli wyszło na to, że maXikinght jest idiotą?

tigerqaz

2012-12-10, 18:52
maXikinght napisał/a:

'' uwielbiam takie akcje '' nie dość że idiota zatrzymuje się na środkowym pasie żeby ,,przepuścić '' pieszych to w dodatku i piesi okazują się debilami (w tym przypadku ta baba bo dzieciak niczemu nie jest winien) i pchają się pod pędzące auto



Nadajesz się na ruskie drogi. Jak wszyscy tam najpierw byś wymusił a potem się zdziwił że ktoś w ciebie przyj***ł nie?
Pewnie sam jak masz czerwone to przez przejście zapie**alasz ???

Kakushkin

2012-12-10, 19:01
orzechccc napisał/a:

Ci dwaj goscie co leca na pomoc sa identycznie ubrani a na dodatek prawie jak ratownicy medyczni? czyzby ofiary miali farta i akurat jechala obok karetka?



To jest Rosja, tam karetki patrolują ulicę częściej niż policja :-D

Colossus

2012-12-10, 19:06
Się k***a wchodzi na przejście to się rozgląda, nie ważne czy jest zielone, czerwone czy k***a czarne, wiadomo, kierowca jest winny jak sk***ysyn, no ale do ch*ja wchodzisz na pasy to się rozejrzyj !

LaChupacabra

2012-12-10, 19:12
Gdzie ta tępa k***a pcha się z tym dzieckiem?!

edit: Światło mają zielone, ale to nie zwalnia od zachowania szczególnej ostrożności, zwłaszcza w Kraju Pijanych Rusków.

ellsworth

2012-12-10, 19:46
Widzę, ze mamy ostatnio wysyp rozjechanych na pasach dzieci w Rosji.

A tak na marginesie, to że mieli zielone to nie zwalnia ich z myślenia! Idąc przez przejście dla pieszych należy patrzyć w bok, a nie do przodu. Wtedy najgorszym co może nas spotkać to zderzenie z drugim pieszym, który idąc zna przeciwka też nie będzie patrzyć przed siebie.

Jasne, że kierowca powinien się zatrzymać, ale człowiek jest tylko człowiekiem. Mógł się zagapić (a akurat w tym miejscu o to nie trudno), mógł zasłabnąć, mogły mu się hamulce zepsuć. No cokolwiek.

Edit: W ogóle to widzę, że wzorowa akcja ratownicza ze strony kierowcy. Wział dzieciaka, który pewnie ma jakiś uraz kręgosłupa i dosłownie rzucił nim na tą hałdę śniegu. :shock:

MIhau_

2012-12-10, 20:31
Jak ktos juz kiedys napisal:
"To, ze wlaczy Ci sie zielone swiatlo nie oznacza, ze dookola pasow pojawiaja sie okopy przeciwczolgowe i worki z piaskiem. Wlacz myslenie"

samae

2012-12-10, 20:44
Pener napisał/a:

maXikinght, a sygnalizację świetlną widziałeś?





Widziałem... poj***ną jak z resztą zawsze....

Awaria sygnalizacji- po czym żółte, czerwone!

k***a, czy tylko mi się wydaję, że logicznym wyjściem, nie tylko u ruskich ale i u nas, byłoby zakodowanie, że po awarii świateł na drodze powinno skoczyć zielone?

I nie, nie bronię kierowcy bo wina jest ewidentna ale już to kilka razy widziałem i nie mogę wyjść z zdumienia

ellsworth

2012-12-10, 20:58
@up
Gdzieś ty jaką awarię widział?? Normalnie jest zółte, a po nim czerwone!

steniek

2012-12-10, 21:12
maXikinght
Widac, ze jedyne co posiadasz to k***a rower idioto. Nawet jak by nie bylo swiatla to nie masz prawa wyprzedzic na przejsciu...
a ch*j i tak k***a nie zrozumiesz bo za glupi

feluke

2012-12-10, 21:22
Takewon napisał/a:



To może jeszcze powiedz, że to ich wina, że weszli na zielonym świetle, blokując przejazd idiocie w dostawczym. Z Ciebie także wielki geniusz...


Nie ich wina bo krowa ma wpojone zielone-idz, czerwone-jak zechcesz to sie zatrzymaj.
Czlowiek ktory ma IQ wieksze od ziemniaka zerknie czy nic go nie rozjedzie pomimo ze ma zielone. O tym ze trzeba sp***alac jak sie widzi jadacy wprost na ciebie samochod tez mam wspominac? Normalnie jak jelen na drodze stoi i sie gapi w swiatla nadjezdzajacego samochodu.

inferno3031

2012-12-10, 23:29
Ja to mam wrażenie, że tu każdy chce się tylko popisać z jak najśmieszniejszym komentarzem wypisując o "ziemniaczanym IQ przechodniów" i innych pierdołach.

Chyba do cholery logiczne, że jak masz zielone na przejściu i widzisz ze już jeden samochód stoi w miejscu to nie będziesz czekał aż wszyscy na tej 3 pasmowej drodze staną. Widzisz, że nadjeżdża samochód, wiesz, że ma czerwone jesteś pewien, że jesteś doskonale widoczny, inni już się dawno zatrzymali to co - pierwszym założeniem jest to, że wjedzie prosto w Ciebie? Sam mam prawo jazdy i jeżdżę raczej szybciej niż wolniej ale k***a żeby w takiej sytuacji potrącić przechodnia trzeba być skończonym idiotą i takiego matoła trzeba winić a nie przechodnia. Bo kolejność w toku myślenia pieszego była tu taka "Zimno jak sk***ysyn dzisiaj, o zielone idziemy, no ten żuczek to się chyba zatrzyma, o k***a jednak chyba nie, za późno żeby sp***olić spowrotem na chodnik, ŁUP".