18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Spowiedź

Felix0695 • 2014-04-15, 15:59
Za niedługo są te całe święta.. Oczywiście w szkole zostały zaplanowane ''rekolekcje przygotowawcze'', no i po dłuższym pier*leniu księdza o tym jaka to wiara i oczyszczenie jest ważne to na sam koniec dodał że jest możliwość spowiedzi świętej w klasie numer 206 w szkole. Spowiedź święta w szkole? To chyba troszkę popier*dolone..

JebaćCyganów

2014-04-15, 16:16
a ktoś cię tam na siłę zaciągał? nie? wiec w czym problem? wiem, ze teraz ateizm jest modny wsrod gimnazjalistow, ale bez przesady.

honecker

2014-04-15, 16:28
Załatwię dziewczynki i w pokoju 207 zrobią striptiz. Nikogo na siłę tam nie zaciągnę, ba szkoła jeszcze zarobi, ja w przeciwieństwie do klechy zapłacę za wynajem.

pakicito

2014-04-15, 16:39
Cytat:

a ktoś cię tam na siłę zaciągał? nie? wiec w czym problem? wiem, ze teraz ateizm jest modny wsrod gimnazjalistow, ale bez przesady.


wpajanie od małego pierdół i wierzenia w coś czego nie ma, to jest problem

Kratubratu

2014-04-15, 17:17
Myślę, że i tu konieczna jest moderacja, ponieważ trafiają się wśród użytkowników upośledzone jednostki, które nie potrafią ogarnąć znaczenia słowa "Dokumentalne".

pi...........ja

2014-04-15, 17:38
Też jestem za jakąś moderacyjną kontrolą tego działu. Nie taką ślimaczą wstępną jak w obrazkach, ale coś musi być. Może kontrola następcza, czyli proste usuwanie takich rzeczy przez modów?

JebaćCyganów

2014-04-15, 18:01
@pakicito
to udowodnij mi, że Boga nie ma. czekam.

Tassadar

2014-04-15, 18:04
Ja tutaj dostrzegam tylko jedną rzecz którą można uznać za popie**oloną. Wypierajcie się dalej wiary, a zobaczycie do czego to zaprowadzi, to jest celowe działanie aby nas wyzuć z moralności, każdy kto uważa się za ateistę niech nie postępuje wg zasad moralnych religii katolickiej bo działa tym samym zgodnie z jej zasadami więc pozdrawiam pseudo ateistów. Rycz autorze jak reszta baranów, i jak reszta na tą samą rzeź pójdziesz człowieku bez zasad.

pakicito

2014-04-15, 19:49
@up
teraz to zaj***łeś, ja pie**olę; jako, że wypieram się owej religii, bo nie wierzę w coś co nie istnieje (@j***ć~ nie ma co udowadniać, skoro tego nie ma) to jako ateista mam być zły i zabijać ludzi?

yoyoyo

2014-04-15, 20:13
Sakramentu można dostąpić wszędzie. Nawet na wojnie.

ulifont

2014-04-15, 20:16
znowu debile z sadistica będą debatować na temat wiary,a jakiś małolat myśli, że kogoś normalnego ciekawi ten ch*jowy temat.

zylasty

2014-04-15, 20:55
Gdzie tu jest jakaś opcja "Zgłoś"? Aby któryś z modów wyj***ł ten temat w kosmos...
Z działu, który nie jest dedykowany do tego typy dywagacji... :-x

~tip.top

2014-04-18, 15:57
Felix0695, w profilu masz wiek 24 lata, a piszesz, że masz rekolekcje w szkole :roll: Do tego cenzurujesz słowa jakimiś pedalskimi gwiazdkami. Ustaw sobie prawdziwy wiek w profilu, bo inaczej dostaniesz bana :ban:

2.2. W celu dokonania rejestracji należy zaakceptować Regulamin, a potem w odpowiednim formularzu podać: login (przyszła nazwa Użytkownika), poprawny adres e-mail, hasło, płeć oraz datę urodzenia. Podanie nieprawdziwego wieku w celu uzyskania dostępu do działu dla dorosłych skutkuje blokadą konta.

j***ćCyganów napisał/a:

@pakicito
to udowodnij mi, że Boga nie ma. czekam.


Jeżeli jest to czemu pozwala, żeby ginęło tylu niewinnych ludzi z głodu, chorób, wojen, kataklizmów itp.?

Tassadar napisał/a:

każdy kto uważa się za ateistę niech nie postępuje wg zasad moralnych religii katolickiej


Te zasady powstały zanim ktoś wpadła na pomysł chrześcijaństwa...

el...........wy

2014-04-18, 16:15
j***ćCyganów,
Mogę udowodnić ci, że jesteś tępą k***ą.
Tu nie ma czego udowadniać, bo to nie nauka, tylko wiara.
Jednak jak już chce się coś argumentować, to o wiele łatwiej jest stwierdzić, że boga nie ma, a jak ty bardzo chcesz się z tym kłócić to ciężar dowodów jest po twojej stronie.

@UP
Tak jak piszesz :) Prawa naturalne są ponad pisanymi. Niestety pewni troglodyci uważają, że nie wolno zabijać, bo tak bóg powiedział.

A teraz idę wpie**alać, bo nie poszczę i nie stoję właśnie w kilometrowej kolejce do spowiedzi :)
taki tam żarcik, nie spinać dupy