18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spotkanie z łosiem

nemiroff • 2014-02-23, 15:11
Biedny łosiczek zapomniał, że jest w amerykańskim lesie i może od tak dostać kilka kulek.
koleś mógł oczywiście objechać ale lepiej zapie**olić dzikie zwierze
akcja 0:40 ale można obejrzeć całe.


wsza104

2014-02-24, 01:34
hamburger zaj***ny

nowynick

2014-02-24, 09:26
najprawdopodobniej miał nabity pistolet w obawie przed wilkami. Skoro już wystrzelał magazynek w łosia to mam nadzieję, że się pojawiły chwilę później :D

qras

2014-02-24, 13:18
dobrze zrobil

hpiotrekh

2014-02-24, 13:36
koleś przyjął atak łosia na klate, i w tym miejscu połowa obrońców zwierzęcia byłaby bezpieczna pod grubą warstwą brązowej tarczy własnej roboty, ale nie, muszą powiedzieć że biedny łoś. a koleś ch*j, bo nie wycofał.

fajnie teoretyzować przed kompem.

Enkipata

2014-02-24, 13:42
Z racji obrony koniecznej mógł zabić zwierze, ale z jakiej pieprzonej racji wozi się skuterem po lesie. Rozumiem, że są takie czasy i technologia ułatwia życie a sądząc po nazwie filmu będzie to nagranie z rejonów gdzie aby dotrzeć z jednego punktu do drugiego to ciężka sprawa, ale skoro widział łosia to pierdziel mógł już wcześniej zachować dużą dozę ostrożności.

S.W.A.T

2014-02-24, 13:48
Dobrze zrobił. Pewnie potem wróci po mięsko

Bazyliszek

2014-02-24, 14:03
Według mojej oceny, Łoś zamierzał zaatakować ponownie.
Więc dobrze, ze zaczął strzelać, tym bardziej, ze za nim też ktoś jechał
Ale byłoby bardziej miło, gdyby najpierw ze dwa strzały wypie**olił w powietrze, może dałoby radę uniknąć zabicia

Haren

2014-02-24, 14:22
Łoś po pierwszym strzale (nie widać, żeby go trafił) nadal próbował zaatakować. Mężczyzna nie miał możliwości się wycofać, więc zneutralizowanie zagrożenia (tym bardziej, że łoś już raz go zaatakował i próbował zrobić to ponownie) była najlepszym możliwym wyjściem.


Oczywiście że lepiej byłoby sp***olić, ale ten koleś nie miał takiej możliwości.

nemalypy

2014-02-24, 14:27
k***a strzela jak berkut

piesnababy90

2014-02-24, 14:30
U nas pod sejmem też można się z paroma łosiami spotkać :P

Ra...........py

2014-02-24, 14:59
W sumie jakby go zj***ł ze skutera i zaczął kopytami nak***iać to mogłoby być nie wesoło

meier

2014-02-24, 15:51
oj biedaczki obroncy zwierzat sie znalezli. Nie wiem jak dla was ale dla mnie moje zycie i zycie mojej rodziny jest najwazniejsze, i osobiscie jak bym sie znalazl w takiej sytuacji to zabiłbym go już wczesniej przy pierwszej probie ataku. Ale w Polsce to raczej patykiem moglbym go pomiziać niż bronią, wiec pewnie bym sp***alał;p

bowmanek

2014-02-24, 16:45
Do wszystkich idiotów, którzy piszą, że zabili by łosia, aby chronić własne życie. Obejrzyjcie film jeszcze raz, ale tym razem cały. Łoś był na początku jakieś 15-20 metrów od kolesia, który zaczął się wydzierać jak debil, aby spłoszyć rogatego i zaczął się do niego zbliżać. Zwierzę było na początku bardzo spokojne, a to człowiek się darł i zbliżał - prowokował.

Jeśli ten koleś to turysta, albo miejscowy który chciał się pobawić i wolał zabić zwierzę które torowało mu drogę, zamiast oddalić się, kiedy tylko je spostrzegł to wielka murzyńska pała mu w dupe.

Jeśli zaś musiał gdzieś bardzo szybko dotrzeć np. z lekami dla kogoś, a nie było innej drogi to jestem gotowy zrozumieć jego zachowanie.

Także zależnie od wymienionych sytuacji - albo mamy do czynienia z debilem który jest świetnym dowodem na to, że nie każdy powinien mieć dostęp do broni, albo widzimy przykład jej użyteczności w podbramkowej sytuacji.

ProVVe

2014-02-24, 18:40
"Do wszystkich idiotów, którzy piszą, że zabili by łosia, aby chronić własne życie. Obejrzyjcie film jeszcze raz, ale tym razem cały. Łoś był na początku jakieś 15-20 metrów od kolesia, który zaczął się wydzierać jak debil, aby spłoszyć rogatego i zaczął się do niego zbliżać. Zwierzę było na początku bardzo spokojne, a to człowiek się darł i zbliżał - prowokował. "



Chyba cie popie**oliło... Każdy kto chociaż raz ruszył dupę w góry czy inny dziki teren wie, że zaskoczone zwierzę jest kurewsko niebezpieczne (jak nie wierzysz to pojedź chociażby na wieś i zajdź konia albo inne bydle od tyłu cichaczem po czym krzyknij albo klepnij w zad i wstaw później foty)... Ten typ nie zrobił nic niewłaściwego...
Zawszę biorę strone stworów jeśli człowiek bezsensownie się nad nimi pastwi, ale tutaj łosiowi odj***ło po całości...


PS. jedyna przewina, że mięsa nie zabrał, a i też byłem mega zaskoczony kiedy wydiągnął giwerę :-D

fkdaro

2014-02-24, 21:20
Mógł chociaż dobić Łosia sk***iel