18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SPotkanie z latarnią

Higvam • 2023-07-21, 01:00
Więc, wracając od ziomka, miałem rozwidlenie dróg i niestety rower mi sie poślizgnął i uderzyłem twarzą w latarnie z metalu, na sorze kazali czekać 4 godziny więc poszedłem sie opatrzyć do domu, trudno, bez szwów bedzie blizna ^^


PabloSkills

2023-07-21, 09:32
Do Popusia Ci brakuje co nie zmienia faktu, że należysz do grona pedalarzy, których często tutaj oglądamy. Fajnie, że się ujawniłeś.

Higvam

2023-07-21, 09:50
Większość komemtarzy brzmi mega autystycznie dlatego jara mnie to,koniec wąsa to i małe p*zdki a nie chciało mi sie przycinać, wiem jak sie leczyć ma być fun, poprawie opisałem sytacje jedną latarnie swoją twarzą xd Tak już myślałem ze połacze łukiem z tą blizną z góry i będzie księżyc haha, na co mi tatuaże jak moge sie skaryfikować xd Natomiast Tobie Kubol serdecznego spotkania z jakimś przedmiotem, bo Twój komentarz to chamówa, nigdy nie wiesz co sie stanie jak ruszysz spasioną dupe do sklepu :evil: Jak ja abstynent ale lubie zapie**alać i są efekty, zakręty i mokra nawierzchnia, a latarnia po prostu stała na środku, ogolnie to są tam kamery miejskie chętnie bym zobaczył z innej perspektywy

marcinbobek

2023-07-21, 09:53
p*zdeczko korzystaj z wakacji, nadziej dupę na słupek teraz za miesiąc wracasz do szkoły.

Higvam

2023-07-21, 10:02
Pozdrawiam, całuski xd i spadam oglądać dali wojenke haha


VonKuste

2023-07-21, 10:25
Będziesz w końcu jak prawidziwy facet wyglądał, a świnki będą się w kolejce ustawiać

jkllll485

2023-07-21, 10:26
Ah... Ten bujny zarost niczym karakuły na piździe

Cipczan

2023-07-21, 10:38
kubol napisał/a:

Jaka trzeba byc p*zdą zeby wjechac rowerem w latarnie?
A no taka wlasnie jak na zdjeciu



Ale trzeba być p*zdą, żeby sugerować wjechanie w więcej niż jedną latarnię. Albo tumanem, dla którego przypadek to jedynie moment powstania na tym ziemskim padole.

ritu4l

2023-07-21, 10:50
Higvam napisał/a:

Pozdrawiam, całuski xd i spadam oglądać dali wojenke haha



Hehe, widzę że ta blizna to będzie najmniejszy problem

Kidl3r

2023-07-21, 11:13
Stripsami przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności będzie mniejsza blizna niż z szwami. Na sor to szyją jak prosiaki. Nie jak Jenifer Lopez. Potem maścią z Slimaka i możesz dalej r*chać kolegów.

metyoo

2023-07-21, 11:21
VonKuste napisał/a:

Będziesz w końcu jak prawidziwy facet wyglądał, a świnki będą się w kolejce ustawiać



świnki może będą stawały w kolejce, ale lachony nadal będą na niego patrzeć z obrzydzeniem

SupremeLeader

2023-07-21, 11:30
Z tą mordą wyglądasz jak somalijski pirat albinos.

Higvam

2023-07-21, 11:37
ritu4l napisał/a:

Hehe, widzę że ta blizna to będzie najmniejszy problem



No tak zapomniałem ze tu trzeba każde słowo odzielnie tlumaczyć bo ludzie nie kumają pozdrowieniq dla Panów całuski dla Pań xd

ritu4l napisał/a:

Hehe, widzę że ta blizna to będzie najmniejszy problem



No tak zapomniałem ze tu trza wszystko tłumaczyć bo ni ch*j nie ogarną, pozdrowienia dla Panów, całuski dla Pań, a hejterom to Svenowy kut*as w, mordke xd

ra0mir

2023-07-21, 11:40
Wary masz idealne do obciągania.

Higvam

2023-07-21, 11:56
ra0mir napisał/a:

Wary masz idealne do obciągania.



Taa, laski nie narzekają, za to widzie wysyp homosiów na sadolu xd k***a mać niby jeżdze na rowerze ale to w necie mozna spotkać prawdziwych pedalarzy

Budrys2000

2023-07-21, 12:11
On - w przeciwieństwie do wielu sadoli - nie wstydzi się swojego lica

:-)