18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spotkanie motokiblarzy....

Halman • 2024-03-11, 07:39

z efektownie tanecznym finałem...

majeńka

2024-03-11, 18:30
psotny_fiutek napisał/a:

Oczywiście tępe babsko nie potrafi zareagować, zastosować pierwszą pomoc, wezwać karetkę, zatrzymać kogoś by pomógł, zablokować skuterkiem ruch by na typa nikt nie najechał itp.

Nawet p*zdy ze skuterka nie zdjęła, mieli jej we łbie i dalej nic nie robi. j***na pie**olona tepa kobieta !

Takie w Kitaju prawo. Pomożesz, ofiara zdechnie (a tu raczej szans dużych na przeżycie nie ma), idziesz do pierdla.

psotny_fiutek napisał/a:

Pełno takich, sam to widziałem pare lat temu po wypadku samochodowym na Mazowszu, zero reakcji ze strony sprawczyni.

Nie ona była sprawcą.

Rozważ możliwe warianty:
- policja na podstawie nagrania stwierdzi że wina za wypadek 100% po stronie tancerza
* gościówa pomoże: tancerz i tak idzie 80% do piachu, 20% do warzywniaka. Nieskuteczna pomoc → odpowiada karnie.
* gościówa postoi sobie i pogada: tancerz zdycha, policja sobie przyjedzie, wszystko ok.
- tancerz (pies go j***ł ×2) miał rodzinę w Partii
* gościówa pomoże: pomoc nieskuteczna → zarówno ona jak i jej facio idą do pierdla.
* gościówa nie pomoże: tylko jej facet idzie do pierdla (bo ona nie była sprawcą). Znajdzie sobie lepszego (ładna jest), najlepiej nie motoseksualistę.

Jarazz

2024-03-12, 00:43
Wszyscy wyj***ne na niego oprócz kundla. Świat schodzi na psy

SCIERWOJADL

2024-03-14, 11:10
Od czego pojawiają się takie drgawki po takim uderzeniu :-P co jest przyczyną i czy człowiek ma świadomość