18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sposób na jesień

Ethnea • 2011-10-23, 14:12
Kwiat małych gmin...



jesień- zimno, mokro, flaszkowo...

Pener

2011-10-23, 22:41
mularz, skończ pisać te swoje bzdety, bo ani to ciekawe, ani mądre.
prowokujesz a potem jak ostatnia p*zda lecisz się żalić do organizacyjnych...
moim zdaniem miałeś tu konto wcześniej a teraz trolujesz, bo chyba nikt nie jest tak pusty i głupi w realu...

brylant1412

2011-10-23, 22:50
*Ciepła wódka?
O piątej nad ranem?
Z plastikowej mydelniczki?
Nie odmówię ;)

Pan Mularz

2011-10-23, 23:43
Pener666 napisał/a:

mularz, skończ pisać te swoje bzdety, bo ani to ciekawe, ani mądre.
prowokujesz a potem jak ostatnia p*zda lecisz się żalić do organizacyjnych...
moim zdaniem miałeś tu konto wcześniej a teraz trolujesz, bo chyba nikt nie jest tak pusty i głupi w realu...



Wybacz, ale mogę wyrażać swoje zdanie na różne tematy i nie będziesz mi mówić co mam robić. Nie obchodzi mnie również to co na ten temat sądzisz. To forum dyskusyjne i mogę wyrażać swoje poglądy jakiekolwiek by one nie były, jeśli nie łamią regulaminu, więc żegnam.
Papapa...

Ps. Nazywanie mnie głupim i pustym oraz posądzanie o trollowanie podchodzi pod obrazę czy jeszcze nie?

Pener

2011-10-23, 23:50
Mularz napisał/a:

Wybacz, ale mogę wyrażać swoje zdanie na różne tematy i nie będziesz mi mówić co mam robić. Nie obchodzi mnie również to co na ten temat sądzisz. To forum dyskusyjne i mogę wyrażać swoje poglądy jakiekolwiek by one nie były, jeśli nie łamią regulaminu, więc żegnam.
Papapa...

Ps. Nazywanie mnie głupim i pustym oraz posądzanie o trollowanie podchodzi pod obrazę czy jeszcze nie?


wybaczam
nazywanie cie głupim, pustym i posądzanie o trollowanie podchodzi pod pisanie prawdy, więc żegnam ;)

ko...........rz

2011-10-23, 23:59
@Pener - albo nazywanie go głupim, pustym i posądzanie o trollowanie podchodzi pod "wyrażanie swojego zdania na różne tematy" :D

Pener

2011-10-24, 00:15
saymonek, też tak może być ;)

konował

2011-10-24, 00:22
@Mularz Udowodniono naukowo że ludzie pijący alkohol zarabiając więcej od abstynentów. Zresztą według mnie od czasu do czasu trzeba iść na jakość mocną zakrapianą imprezę. Wyszaleć się naj***ć i od razu człowiekowi przechodzą myśli samobójcze tak częstą towarzyszące ,,Kujonkom" bez życia osobistego.

Phallucifer

2011-10-24, 00:47
jezus marai dostane pewnie ostrzezenie, ale.. :)
MUlarzu , podaj zrodlo badan, trzaskanie dziobem powolujac sie na wytwory swojej wyobrazni niestey nie sa prawomocne, badz sa pisane dla jakiegos rajcu.
Nizsze warstwy spoleczne pija dla odurzenia? :) Francuzi opija sie na umor winem , taki sport narodowy do befsztyka,(R.Barthes "Mitologie".) , a wydali na swiat takich wspanialych operatorow jezyka jak Apollinaire , czy Zola , nie pomne na nazwisk zwiazanych ze swiatem nauki , czy sportu. Ta kwestia odnosi sie rowniez do braci Moskali i Naszego dumnego narodu(podobno slyniemy z tolerancji na alkohol). To o czym piszesz to quasi-socjologiczne malo warte badania , ktore po prostu nic nie znacza , o czym zreszta pisal sam Rozewicz.
Kolejna sprawa. Mylisz pojecie wolnosci wypowiedzi z nienaruszalnoscia swojej osoby. Jesli na forum wypowiadasz jakas opinie , to licz sie z tym, ze ta opinia moze zostac omowiona. Jesli jednak zaprzesz sie , ze masz racje i bedziesz staral sie jej dowidzic na zasadzie, bo ja moge a wy nie , to licz sie z tym , ze za pare postow nikt nie bedzie cie bral na powaznie, poi prsotu nie bedziesz wiarygodny. Co sie tyczy znow sposobu formulowania osadow , no coz...jesli kogos obrazasz , to mozesz dostac po uszach, ale masz 33 lata , czy tam ile , powinienes o tym wiedziec bratku.
Chyba , ze faktycznie bawisz sie w trolling , wtedy , jestes usprawiedliwony , ze tak to niefortunnie ujme :)


co do filmiku, no koles wesoly, w jego wieku chcialbym byc optymista takim jak on, na co sie jednak nie zanosi.

vajron

2011-10-24, 03:58
@konował ja po takich mocno mocno zakrapianych to dopiero mam myśli samobójcze jak pomyślę co na odpie**alałem.

Riv3n

2011-10-24, 19:32
Ja też se lubię rano trzasnąć flaszkę, na dobry początek dnia

cichypustelnik

2011-10-25, 01:41
Mnie też nie przeszkadza żadna pora roku, i nie musze pić.

kamil66

2011-10-26, 11:29
konował napisał/a:

Wyszaleć się naj***ć i od razu człowiekowi przechodzą myśli samobójcze tak częstą towarzyszące ,,Kujonkom" bez życia osobistego.



Nie jestem kujonkiem i nie mam życia osobistego :emo:

Cóż tu k***asz począć?

lukgru

2011-10-30, 17:08
Mularz napisał/a:

Alkohol zabija szare komórki, dlatego nie piję go zbyt dużo. Od czasu do czasu napije się trochę likieru lub kieliszek dobrego drogiego wina. Picie alkoholu aby się odurzyć jest dla ludzi z niższych warstw społecznych. Zostało to udowodnione naukowo.


...burżuj j***ny

elvin

2011-10-30, 17:17
Mularz napisał/a:

Alkohol zabija szare komórki, dlatego nie piję go zbyt dużo. Od czasu do czasu napije się trochę likieru lub kieliszek dobrego drogiego wina. Picie alkoholu aby się odurzyć jest dla ludzi z niższych warstw społecznych. Zostało to udowodnione naukowo.



I TAK UMRZESZ ! Jak inni ...

PapierowyUmysł

2011-12-02, 01:08
Pan Mularz napisał/a:

Alkohol zabija szare komórki, dlatego nie piję go zbyt dużo. Od czasu do czasu napije się trochę likieru lub kieliszek dobrego drogiego wina. Picie alkoholu aby się odurzyć jest dla ludzi z niższych warstw społecznych. Zostało to udowodnione naukowo.




poj***ło cię ?