18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sposób na całowanie

Ranqer • 2013-05-03, 11:45



W Polsce pewnie by dostał po mordzie za takie 'nachalne' próby całowania. Ale widać, że chciały :ok:

Nocturno

2013-05-03, 13:56
Koleś miał zabawę, ale prawda jest taka, że to tylko pokazuje, jak łatwe są tam baby. U nas się kobiety szanują bardziej i bardzo dobrze! Może dla niektórych taka dz**ka, że na ulicy ktokolwiek ją pocałuje, to idealny wybór, ale nie każdy jest k***iarzem.

OstrySadol

2013-05-03, 13:59
Vitaly jest zajebisty, za niego zawsze piwko

sadycho205

2013-05-03, 14:07
k***a!~ a nie sadzicie ze to po prostu jest sfejkowane wstretnie?

Nutaharion

2013-05-03, 14:20
@up
Nie jest. Na jego kanale na YT jest więcej takich akcji.

Ce...........is

2013-05-03, 15:04
ja tez tak probowalem :szczerbaty:

hszanu

2013-05-03, 15:21
hahaha z tą lesbijką najlepsze :D

mo...........ne

2013-05-03, 16:32
coś wam się poj***ło jeśli sądzicie, że tu dostalibyście po mordzie albo, że Polki się "szanują". natura ludzka jest taka, że jeśli wolny jesteś od związku i mózg twój również wolny to dlaczego miałbyś nie skorzystać z takiej przyjemności. wyobraźcie sobie panowie, że podchodzi do was piękna dziewczyna i chce się całować, już widzę jak ją walicie po twarzy.
tylko wystarczy wiedzieć czego się chce, jakoś wyglądać i znaleźć odpowiednią osobę.

Numernabis

2013-05-03, 16:57
epluribusunum napisał/a:




to tylko moje refleksje a jak boli cie dupsko że się z panną całowałem to posmaruj tyły, zdejmij binokle,wyciśnij gwiazdozbiór z twarzy i idź poznaj jakąś laske która bedzie miała ochotę cie pocałować + porób foty w celu udowodnienia dokonanego czynu :)



Jak przelizanie lafiryndy jest dla Ciebie czynem to raczej nie masz szans por*chać w najbliższej przyszłości.

Nie moge z typa, 19 lat lansuje się, że dziewczyne pocałował, ahahahaha

Jesteś ładny chłopiec w ch*j, oni czują dupy 'bul',
elo pis joł

CYPRIAN

2013-05-03, 17:13
same podstawione k***y

Bridgwater88

2013-05-03, 18:10
ustawiane jak ja pie**ole :| w PL czy tu w UK gdzie obecnie siedze nawet najwiekszy lalus spotka sie z fala krytyki za samo pytanie ,,sorry masz chlopaka'' ;) standardowe ,,a ch*j Ci do tego'' zawsze sie znajdzie :D

Ju...........ez

2013-05-04, 00:45
@aspire3690

Zbyt szanują? Miałeś kiedyś dziewczynę, którą kochałeś lub kochasz? Weź wyobraź sobie, że taka liże się z przypadkowym gościem na ulicy(w dodatku nadal jesteście razem). k***ienie się pod przykrywką "żyje się tylko raz[yolo]"...co jest ostatnio modne, ciapaci w sumie z tym zgniłym zachodem dużo racji mają, tylko metody nie te.
I nie, nie skorzystałbym z takiej okazji, że jakaś gorąca laska pcha się do mnie z jęzorem. Jakoś nie kręci mnie poligamia, ale życzę szczęścia, gdy poznacie dziewczynę, która przed wami miała stu innych na sobie, satysfakcja jak ch*j. Miłej nocy.

7KwiatO

2013-05-04, 21:54
@Bridgwater88

"u nas w UKeju" ... :)