18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spory .... wielki....

faba • 2010-05-05, 17:55
Dla znawców i koneserów!!!


majonez_winiary

2010-05-06, 00:45
Lares86 napisał/a:

Koopr545:

Jak bys chciał skręcić coś takiego na polkim staffie to bys musiał wydac conajmniej Z 300zL. No ale najpierw musisz skonczyc Gimnazium, a potem isc do pracy, to wtedy bedzie cie stac na takie hoby w Polsce.



Widzę że musisz ładne wyjeby na jazz dostawać, skoro myślisz że trzy stówy.

Swoją drogą, oczywiście piwko za temat, muzykę i sprawności manualne bohatera. Dla zainteresowanych, drugi kawałek w filmiku to:

Musical Youth- "Pass the Dutchie"

pureatheist

2010-05-06, 00:48
Barlu - w jakiejś sieci kiosków przypadkowo znalazłem takie długie ;] Niestety nie pamiętam teraz nazwy.

Byczarz - lufy są wyznacznikiem ilości. Spotykałem też dilów, gdzie na grama wypadało 5 luf.
A reszta poszła na PW ;]

EvilDog

2010-05-06, 01:09
Pomysł Ciekawy ale za dużo roboty, wiaderko albo nietoperz i się ma ten sam efekt, tylko że jest mniej romantycznie.

NAPIERDALATOR

2010-05-06, 01:39
hihihih, kto mi takie cos zrobi? :D zaplace :D :D

Nata.sza

2010-05-06, 02:10
On ma talent dosłownie.

Aż mi się zrobiła ochota i chyba spróbuję takie coś zrobić!

Ktoss

2010-05-06, 02:45
Jak dla mnie mistrzowski młyn :) Podobnie jak mistrzowski jest HiPod:

http://www.waytoomany.com/video/the-hipod :D

A tak ogólnie, to strasznie ludzie wymyślają, jakby nie można już klasycznego lolka zapalić lub ze szkła jakiegoś pociągnąć :D

pureatheist

2010-05-06, 08:23
Haha, HiPod przypomina mi próbę palenia z maski przeciwgazowej typu, jak ja to nazywam, słoń :D W sumie sporo zielska się zmarnowało, a skończyło się głównie na potężnej dawce łzawienia :P Ale w teorii plan byś świetny :D

Prz3m00

2010-05-06, 11:55
_XaL_ napisał/a:

Gdyby nie tytoń, to by się mu tyle nie żarzyło i nic z tego by nie było. Nie mniej jednak, tytoń strasznie niszczy wg. mnie zabawę.




Sad but true...

Globusick

2010-05-06, 12:11
Byczarz napisał/a:


Chciałbym zauważyć, że lufy a blanty to co innego.
Na dobrego skręta idzie 1-2g- średnio 1.5, więc 4 * 1.5 = 6g.
6 * 30 = 180zł.

Jak skręcisz mi ze 100zł cztery na prawdę dobre blanty, to Ci pogratuluje. ; )



1-2 gramy? To pewnie dobry majeranek kopcisz o_O Zrobiony z połówki, stuffu przedniej klasy na loozie można złapać dobry stan...

yofcborc

2010-05-06, 12:37
A ja wam powiem ze najlepiej zlapac kilka ziaren i posadzic pod naszym polskim sloncem. Za ww. 100 zlotych mozesz 200-300 gram zebrac. Troche checi, wiedzy i czasu :)

Rh...........ox

2010-05-06, 13:16
Kładziesz 1g, z wagi, na podkładzie z mąki, skraplasz wodą, mieszasz i ta dam! Baka rośnie jak na drożdżach. Jakościowo gówno, ilościowo zadowalająco dla każdego małego ćpunka.

Ktoss

2010-05-06, 15:01
Barlu napisał/a:

Gdzie w PL dostanę takie blety z takim napisem jak on ma "BOB MARLEY"? :roll:

[znalazłem tylko krótkie]



A to przypadkiem nie były jakieś blety OCB? W sumie sam mogę polecić blety Amsterdam. Raz udało mi się je dorwać, ale były naprawdę dobre :)

Co do tego że tytoń psuje zabawę, to wygląda na to, że palicie, burżuje, same czyściochy? :D Swego czasu, póki dużo paliłem, jakoś tytoń nie przeszkadzał w paleniu, bo przecież ziele ma swój "aromat" przez który tytoń jest ledwie wyczuwalny. Psuć zabawę może jeśli zielsko jest jakieś lipne :P Ewentualnie jak ktoś załaduje całego fajka do 0,5g :samoboj:

Novik

2010-05-06, 20:03
teraz znajdzie się 1000 osób którzy się znają na zielsku i będą opowiadać swe historie :homer: