18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sport to zdrowie!! Siatkówka tym bardziej.

aaaaaaaaaaaaaa • 2019-05-29, 07:30
W jednej z publicznych szkół na warszawskim Ursynowie odbywa się turniej siatkówki. Wydawało by się, że to sprawa całkiem normalna i trzeba docenić inicjatywę promowania sportu wśród dzieci. Nic bardziej mylnego! Turniej zorganizowany w publicznej(!!!) szkole adresowany jest do społeczności LGBT! Zorganizował go Warszawski Klub Piłki Siatkowej „Volup”, którego celem jest promocja siatkówki właśnie w tym środowisku!

Oburzenie budzi nie tylko fakt, że turniej organizowany jest w publicznej szkole. Wielu internautów zwraca uwagę na szczególne traktowanie osób ze środowiska LGBT. Dopytują o to, czym różni się siatkówka osób heteroseksualnych od siatkówki osób homoseksualnych. Zwracają również uwagę na fakt podkreślania na każdym kroku przez osoby ze środowiska LGBT swojej orientacji seksualnej.

Okazuje się, że wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej nie doszukuje się niczego złego w tym, że w ramach tej imprezy gadżety erotyczne były sprzedawane na terenie szkoły podstawowej:
"Jeśli ktoś się interesuje żelami intymnymi to naprawdę w kraju, w którym można współżyć i prowadzić życie erotyczne nie sądzę, aby to było czymś dziwacznym".



Nie lepiej od razu w domu dziecka???
Pod hasłem, "zagraj w siatkę, zabierz dzieciaka"??

mixiek

2019-05-29, 07:56
O słodki ch*ju,no to macie przej***ne sk***ensony.

A tak na serio,gdzie jest legia ze swoją żyletą,albo polonia!

nowynick

2019-05-29, 08:05
mixiek napisał/a:

O słodki ch*ju,no to macie przej***ne sk***ensony.
A tak na serio,gdzie jest legia ze swoją żyletą,albo polonia!



Kibice Polonii to wyginęli w Powstaniu... :kawa:

PS w latach 90-tych dzieci (tak siódma - ósma klasa) same by ten stragan i pedałów rozniosły...

IOI

2019-05-29, 08:05
jak zaplacili za wynajem sali to ch*j komu do tego, btw prezerwatywa to jest gadzet erotyczny???


"mixiek"A tak na serio,gdzie jest legia ze swoją żyletą,albo polonia!
wpie**alaja kebsy u ciapatego

poligon6

2019-05-29, 08:19
IOI napisał/a:

jak zaplacili za wynajem sali to ch*j komu do tego, btw prezerwatywa to jest gadzet erotyczny???



Jaka prezerwatywa, żel intymny i pisemka erotyczne. I pytanie jak zapłace to moge ci nasrać na progu? Szkoła to nie sex shop!


To jest oczywiste, że jak tylko pedalstwo dostanie mozliwość dostepu do szkół, to zacznie wojnę ideologiczna. To nie jest żaden postep tylko degeneracja.

Swoją drogą winni sa tez rodzicie bo o sprawie wiedzieli od dawna. Gdyby takie cyrki były w mojej szkole to ludzie by to rozj***li na 4 wiatry. Warto tez sprawdzać szkolne gazetki i czy ktos po bibliotekach nie umieszcza pedalskiej propagandy.

Dlatego, nie mozna nawet na krok ustępowac, tępic dewiacje w zarodku.

mygyry

2019-05-29, 08:25
Jestem w szoku, że te tęczowe ideologiczne ch*je w tej zj***nej koalicji jeszcze blisko 40% dostały. Będą pie**olić o pedofilii a pederastów do szkoły podstawowej z akcesoriami będą wysyłać

nowynick

2019-05-29, 08:56
poligon6 napisał/a:

Jaka prezerwatywa, żel intymny i pisemka erotyczne. I pytanie jak zapłace to moge ci nasrać na progu? Szkoła to nie sex shop!
To jest oczywiste, że jak tylko pedalstwo dostanie mozliwość dostepu do szkół, to zacznie wojnę ideologiczna. To nie jest żaden postep tylko degeneracja.
Swoją drogą winni sa tez rodzicie bo o sprawie wiedzieli od dawna. Gdyby takie cyrki były w mojej szkole to ludzie by to rozj***li na 4 wiatry. Warto tez sprawdzać szkolne gazetki i czy ktos po bibliotekach nie umieszcza pedalskiej propagandy.
Dlatego, nie mozna nawet na krok ustępowac, tępic dewiacje w zarodku.




Jakbym usłyszał, że córka idzie na turniej siatkówki.... to by poszła, do głowy by mi nie wpadło sprawdzać czy tego czasem pedały nie organizują, dla mnie to po prostu niewyobrażalne. Dyrekcja powinna polecieć dyscyplinarnie z roboty...

nectovelius

2019-05-29, 08:58
No to wszyscy pedofile już wiedzą, że wiceprezydent Warszawy, pozwala na współżycie z dziećmi w tej jednej szkole pomimo zaostrzenia przez rząd przepisów odnośnie pedofilii... już widzę te tłumy wbijające na bzykanko...

IOI

2019-05-29, 09:00
:D
wiedzialem ze dewoty zaraz dostana szalu p*zdy...

a ja popieram, niech jeszcze sprzedaja korki analne na odpustach!!!

mygyry

2019-05-29, 09:08
IOI napisał/a:

wiedzialem ze dewoty zaraz dostana szalu p*zdy...
a ja popieram, niech jeszcze sprzedaja korki analne na odpustach!!!



A co nie umiesz sobie zamówić przez internet?

nowynick

2019-05-29, 09:09
IOI napisał/a:

wiedzialem ze dewoty zaraz dostana szalu p*zdy...
a ja popieram, niech jeszcze sprzedaja korki analne na odpustach!!!



co sobie kupujesz nie wnikam, ja być może też mam jeden dla siebie a drugi dla żony ch*j Ci do tego ;-) , tylko k***a podstawówka to średnie miejsce na taki stragan

r061071

2019-05-29, 09:10
pelna racja teczowe ch*je ale kler to tez zwykle pedofile i pedaly wiec gedzie jest biskup i prawo i sprawiedliwosc

w murzynowie ostatni gasi swiatlo

skywalker75

2019-05-29, 09:20
co to za Rabiejoza? Turniej siatkówki dla homoseksualistów i LGBTP ? Ja pie**olę, Bareja gdyby żył, kręcił by o tym filmy

aaaaaaaaaaaaaa

2019-05-29, 09:31
Zorganizujemy turniej siatkówki dla środowisk heteroseksualnych...
Zaraz... to przecież będzie dyskryminacja ;)

Oskarżą nas o homofobię :mrgreen:

zbynekmaslanka

2019-05-29, 09:46
Widzialem kiedys wywaid na YT tego Belki w jakiejsc uczelni i on jawnie tam powiedzial zeby tą Europę zjednoczyć trzeba trochę tą kulturę rozwalić. Moze to troche wyjasni skad u nas tak silne wsparcie dla organizacji ktore sa kulturowo w kontrze do naszej.