18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sport i krioterapia

discoteq • 2022-06-30, 22:23
Kolejne "cudowne uzdrowienie"... :D

jolololo0808

2022-07-01, 17:20
Czytam te komentarze i wiem ,że nie ma szans dla tego kraju

AbsolutnyBrakKarku

2022-07-01, 18:05
heartagram napisał/a:

Guldeny to są w Dying Light 2


Ja tam jakieś złoto zbieram nie zauważyłem, że na to guldeny mówią? Bugi mnie niszczą w tej grze, może przeoczyłem.

WolvX

2022-07-01, 20:11
luxpiotr napisał/a:

Taa k***a logika lewaka, Morawiecki to Morawiecki tamto. Jakby nie widzieli co się dookoła dzieje.



To nie wina Morawieckiego i całej tej bandy ***owskiej? Nie ich wina, że stóp nie podnosili i na przestrzeni ostatnich 6 m-cy kredyt mi poszedł do góry prawie 100%? Nie ich wina, że podnieśli mi podatki i co miesiąc dostaję znacznie mniej? Weź Ty się pie**olnij w ten głupi łeb.

Makulata

2022-07-01, 20:18
Kriski napisał/a:

I co z tego że wakacje i sezon na idiotów?
Kiedy w Polsce paliwo było po około 5.85PLN tutaj (w Holandii) po 1.78. 1.85€ Zarobki od czasu wojny na Ukrainie jakoś radykalnie nie wzrosły ani w Polsce ani w Holandii, a nawet tu się trzymaj, w USA, Kanadzie czy takiej egzotycznej Portugalii.
Powinienem ogłaszać że wysokie ceny paliw w NL to wina PiSu i Morawieckiego.?
Czy może zdejmiesz gówno z oczu i się po świecie rozejrzysz i zobaczysz że wszędzie jest do dupy?



Wszedzie na świecie państwowa spółka gospodarki centralnie planowanej, odpowiedzialna za dystrybucję paliwa notuje 700% wzrostu zysków?

MrMorus

2022-07-01, 20:40
Makulata napisał/a:

Wszedzie na świecie państwowa spółka gospodarki centralnie planowanej, odpowiedzialna za dystrybucję paliwa notuje 700% wzrostu zysków?



Wejdź na tą stronę i zobacz po ile jest dzisiaj paliwo w różnych państwach na świecie https://www.globalpetrolprices.com/gasoline_prices/ Możesz sobie walutę na złotówki zamienić i zobacz w jakich państwach paliwo jest droższe, To po ile chciałbyś te paliwo ? Po 6 zł ? To byłoby tańsze niż w USA, a przypominam, że Polska nie wydobywa ropy tylko kupuje,

focusek

2022-07-01, 22:10
luxpiotr napisał/a:

Taa k***a logika lewaka, Morawiecki to Morawiecki tamto. Jakby nie widzieli co się dookoła dzieje.



idz opie**ol pale morawieckiemu k***o j***na, jebac was pisiory na taczki k***y niedlugo

pullup

2022-07-01, 22:28
Kriski napisał/a:

Powinien się ch*jek cieszyć że płaci za E95 około 7. 95 PLN a nie jak w Holandii 2.33€



2.33€ to w Holandii jak w k***ę splunąć.

Sigonek

2022-07-01, 23:18
Kriski napisał/a:

Powinien się ch*jek cieszyć że płaci za E95 około 7. 95 PLN a nie jak w Holandii 2.33€



To teraz baranie sobie zobacz, ile średnio zarabia Holender w Holandii, a ile Polak w Polsce i ile mogą kupić konkretnie litrów paliwa za swoje wypłaty. k***a, dymają was od przodu i od tyłu i dalej nie wiesz nawet, co to jest siła nabywcza ?

Justynka99 napisał/a:

Za dużo się propagandy TVP nasłuchałeś. Cena ropy na rynkach światowych jest praktycznie ta sama, co w latach 2011-2015. To właśnie w tych czasach Kaczyński biegał po telewizjach z kanistrem i twierdził, że można nawet o połowę obniżyć (cena wtedy po raz pierwszy przekroczyła 5 zł za litr). Cena ropy się od tego czasu nie zmieniła, tylko doszły tysiące nowych podatków i marża Obajtka (wzrosła 8 krotnie od 2015 r.). A Kaczyński już nie pokazuje kanistrów w telewizji.
Przejrzyj sobie historię cen ropy i wyciągnij własne wnioski, zamiast wierzyć ministerstwu propagandy.
(jak klikniesz na dole "MAX", to możesz przejrzeć nawet od 1990.



W surowcach energetycznych jest PIERDYLIARD podatków i to właśnie służy za narzędzie do ściągnięcia nawisu inflacyjnego, czyli w wielkim skrócie - nadmiaru srajtaśmy nadrukowanej przez NBP w ostatnich latach. Inaczej trzeba by było stopy podnosić o 3 pp miesięcznie, a tak MOŻE dociągną do wyborów, bo można zawsze powiedzieć, że to WINA PUTINA. Finansowanie wzrostu PKB inflacją ma swoje konkretne minusy w postaci konieczności twardego resetu gospodarki.

Gienek.keneig11

2022-07-01, 23:20
Piniądze i piniądze a i tak was wszystkich robaki wpie**olą.

JackCactus

2022-07-01, 23:41
Baldzi napisał/a:

Ty jesteś głąbem. Prawda jest taka, że holender za swoją średnią pensję kupi ponad 2x więcej litrów paliwa niż polak za swoją średnią pensję. Bij się z faktami pisowcu jeden z drugim.



To teraz wklej tabelkę ile duńczyk chleba kupi za wypłatę a ile Polak., lub ile wody z wodociągów albo kontenerów smieci .

wachatag

2022-07-02, 10:08
Kriski napisał/a:

Powinien się ch*jek cieszyć że płaci za E95 około 7. 95 PLN a nie jak w Holandii 2.33€




Ale wiesz, że za te 2.33 mogą kupić średnio dużo więcej?

Kidl3r

2022-07-03, 12:39
I bardzo k***a dobrze. Się homo sapiens do lenistwa przyzwyczaiło i kolejkowania u specjalistów. Na rower to s lachta nie wdiądzie

wyznawca

2022-07-04, 08:04
Każdy tutaj broniący PISu i morawieckiego i jednocześnie jadący po "lewakach", że są głupi powinien od razu skoczyć jebnąć se eutanazje. Chryste złoty, jak można być tak głupim by wierzyć w to co słyszy się w TVP? Matka wami o ścianę rzucała za młodu?

kocur

2022-07-05, 22:48
Keiko73 napisał/a:

To może zamiast jeczec na sadolach, wyjdź jełopie na ulicę . I weź kolegów



mało ci parad lpgtkgb ?

koolowsky

2022-07-10, 20:11
luxpiotr napisał/a:

Taa k***a logika lewaka, Morawiecki to Morawiecki tamto. Jakby nie widzieli co się dookoła dzieje.



k***a lewaka. Większych komuchów niż te piździelce nie było u nas. Zjebie