18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Społeczniak - prawie jak straż miejska!

CrazyEdek • 2013-10-27, 17:37
jaki buc,

Wyjazd z parkingu przy ul. Gałczyńskiego w Bielsku-Białej. Wielka awantura o wjazd pod zakaz ruchu B-1 (nie dotyczy mieszkańców). To fakt mieszkańcem nie byłem ale mieszkańca odwoziłem do domu. Szacowny Pan nagrywał mnie swoim telefonem i oznajmił, że wrzuci na YouTube - no to ja nagrałem jego i też wrzuciłem. Pewnie gdzieś film z moim samochodem i ze mną krąży po sieci. Jak Kuba bogu tak bóg Kubie. Za głupi żeby dostać się do Straży Miejskiej czy do Policji to chodzi i bawi się w parkingowego.
YT



a tutaj bonus:
straż wiejska "pracuje"


Sativis

2013-10-29, 08:02
Co to za nutka?

solteck

2013-10-29, 08:39
w takich sytuacjach warto skorzystać z gazu pieprzowego :D

Be...........42

2013-10-29, 08:59
up lepsza pałka teleskopowa :D zawsze mam w bagażniku :D na giełdzie po 10 zł ;)

Tafariel

2013-10-29, 09:11
Hah dobrze, że nie powiedział do Ciebie "zdrastwujcie eto federalnyj projekt Stop Cham, zawrócicie maszinu"

klari

2013-10-29, 09:36
Najlepiej gaz pieprzowy i jak tą cygankę :) ))

Eustachy6

2013-10-29, 09:51
krille11 napisał/a:

Nie żebym się napinał w necie, ale bym nie wytrzymał i takiemu czereśniakowi naj***ł jego własną pięścią tak żeby przez tydzień pamiętał patrząc w lustro



ch*ja byś zrobił.

Sonal

2013-10-29, 11:00
Polak88 napisał/a:

Dlaczego ten człowiek wtargnął na jezdnię?Przecież to niebezpieczne...Ja bym wezwał policję że nie dość,że wtargnął na jezdnię ,blokuje mi przejazd to jeszcze zachowuje się agresywnie i nagrywa mnie bez mojej zgody a nie jestem osobą publiczną i nie życzę sobie tego,szkoda że nie ma jeszcze głosu bo pewnie by się znalazło coś jakieś wulgaryzmy ,groźby karalne czy coś.j***ne społeczniaki ;]



Za dużo serialów rodem z USA się naoglądałeś :-\
A kto komu zabrania kogoś filmować w miejscu publicznym?

quartz75

2013-10-29, 11:02
Żeby komuś zaj***ć to jeszcze trzeba mieć jaja. Ale gdyby to był wasz ulubiony "pan Emil" któremu już dawno się poj***ło, to by było super nie? Bezmózgi hipokryto szukający wendety w necie. Kali ukraść, to dobzie. Kaliemu ukraść to źlie.

Sonal

2013-10-29, 11:02
Ciapaty88 napisał/a:

@Gamge
Z tego co mi wiadomo, to taki znak w ogóle nie funkcjonuję jak "Nie dotyczy mieszkańców" i można śmiało wjeżdżać i nikt wam nic nie zrobi.

Jeśli tego znaku nie ma w kodeksie ruchu drogowego( a nie ma) to nie działa. Proste proste



Wjeżdżać pod zakaz? Pamiętaj, że tu jest konstrukcja: "ZAKAZ WAJZDU" i tabliczka biała "nie dotyczy mieszkańców"
Wg Ciebie nie ma w kodeksi znaku ZAKAZ WJAZDU czy tylko tej białem tabliczki "Nie dotyczy mieszkańców"?
Wtedy można by zadzwonić, że wszyscy (mieszkańcy) tam wjechali pod zakaz.

Garbaty_Anioł

2013-10-29, 14:27
j***ć leszczy z lamusami się nie pieścić

Polak88

2013-10-29, 16:40
Sonal napisał/a:



Za dużo serialów rodem z USA się naoglądałeś :-\
A kto komu zabrania kogoś filmować w miejscu publicznym?




1. Seriali
2. spokojnie mozna to pod cos podpiac
3. Bronisz spoleczniakow , bo sam spoleczniak jestes, takze gon sie lamusie

Ma...........gw

2013-10-29, 18:25
Mieszkam w Bielsku i z miłą chęcią wjadę tam swoim autkiem z kamerą i wrzucę film czy pan społeczniak będzie dalej taki chętny do filmowania, jeżeli z auta wysiądzie pięciu agresywnych osobników.

Pozdrawiam Sadoli i autora filmu.

Verginol

2013-10-29, 20:02
@up
Ty żartownisiu, za poczucie humoru piwko. :D

piwes

2013-10-29, 20:45
Naprawdę zazdroszczę autorowi nagrania. Mam nadzieję, że w końcu nauczę się odpuszczać, zagryzać zęby. Ja, pewnie, symulowalbym to, że chcę tego imbecyla przejechać, a już na pewno doszło by do jakiejś wymiany poglądów. Mam nadzieję kiedyś posiąść taki wewnętrzny spokój, ciszę i ogładę