18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spokojny kibic

Flodzia • 2022-11-29, 09:03
przyjmuje racę na swój głupi ryj


alucard321

2022-11-29, 09:24
Ten pedał jarający się piłką nożną już nikomu loda nie zrobi.

MisiaXD

2022-11-29, 09:37
alucard321 napisał/a:

Ten pedał jarający się piłką nożną już nikomu loda nie zrobi.



Japa pedofilu.

nowynick

2022-11-29, 10:21
alucard321 napisał/a:

Ten pedał jarający się piłką nożną już nikomu loda nie zrobi.



wybierali cię ostatniego i wysyłali na bramkę stąd ten uraz? Te memy z jaraniem się piłką to chyba robione są przez astmatyków dla astmatyków.... Jaki normalny dzieciak rocznika około 1980-1990 nie spędził połowy dzieciństwa na boisku? (a drugiej na oglądaniu dragon balla ;) )

Igorek95

2022-11-29, 10:55
nowynick napisał/a:

wybierali cię ostatniego i wysyłali na bramkę stąd ten uraz? Te memy z jaraniem się piłką to chyba robione są przez astmatyków dla astmatyków.... Jaki normalny dzieciak rocznika około 1980-1990 nie spędził połowy dzieciństwa na boisku? (a drugiej na oglądaniu dragon balla )



Nigdzie poza sadolem takiego bólu o piłkę nie zobaczysz, bierz to z dystansem :D

wojtekpwse

2022-11-29, 11:21
Kara za chęć bycia dałnem i darcia p*zdy wśród tępej masy.

maxkulczyk

2022-11-29, 12:34
wojtekpwse napisał/a:

Kara za chęć bycia dałnem i darcia p*zdy wśród tępej masy.



kolejna ofiara niedoj***nia umyslowego. Takich jak ty to w szkole pozbawialem kanapek :D

Marcinqqq

2022-11-29, 12:36
nowynick napisał/a:

wybierali cię ostatniego i wysyłali na bramkę stąd ten uraz? Te memy z jaraniem się piłką to chyba robione są przez astmatyków dla astmatyków.... Jaki normalny dzieciak rocznika około 1980-1990 nie spędził połowy dzieciństwa na boisku? (a drugiej na oglądaniu dragon balla )



ja dalej oglądam dragon bala, ps bitwa bogów była całkiem spoko

mav

2022-11-29, 12:41
Sport szkodzi zdrowiu a piłka nożna dodatkowo powoduje syndrom homopedała.

cazio

2022-11-29, 12:53
maxkulczyk napisał/a:

kolejna ofiara niedoj***nia umyslowego. Takich jak ty to w szkole pozbawialem kanapek



A teraz dymasz za średnią krajowa w sortowni śmieci?

squach

2022-11-29, 13:16
nowynick napisał/a:

wybierali cię ostatniego i wysyłali na bramkę stąd ten uraz? Te memy z jaraniem się piłką to chyba robione są przez astmatyków dla astmatyków.... Jaki normalny dzieciak rocznika około 1980-1990 nie spędził połowy dzieciństwa na boisku? (a drugiej na oglądaniu dragon balla )



Rocznik 1995 w górę z wyjątkami (normalni rodzice, który spędzali dzieciństwo na boiskach itp. nie załatwiają u rodzinnego synalkowi, córusi zwolnień). U mnie w pracy takie mamuśki dmuchają i chuchają na te grzmoty, jakby urodziły kolejnego jezusa, na co kwituję dowcipem wyglądając za okno że czekam na gwiazdę i 3 takich z darami.

maxkulczyk

2022-11-29, 13:17
cazio napisał/a:

A teraz dymasz za średnią krajowa w sortowni śmieci?



teraz akurat kończę r*chać twoja żonę :P

alucard321

2022-11-29, 16:29
nowynick napisał/a:

wybierali cię ostatniego i wysyłali na bramkę stąd ten uraz? Te memy z jaraniem się piłką to chyba robione są przez astmatyków dla astmatyków.... Jaki normalny dzieciak rocznika około 1980-1990 nie spędził połowy dzieciństwa na boisku? (a drugiej na oglądaniu dragon balla )



Dragonball oglądali młodsi kuzyni. Jeśli chodzi o sport, to tak w podstawówce jak i w szkole średniej grałem w szkolnych drużynach koszykówki. Tak więc tego... To ja wybierałem na lekcjach WF kogo chciałem mieć w drużynie. Karierę skończyłem jak mi się na treningu noga w kolanie wygięła w drugą stronę. Od tamtej pory skakanie w moim wykonaniu jest kiepskim pomysłem. Urazu do sportu jako takiego nie mam. Kontuzja pozwoliła mi odkryć alkohol :-D

MisiaXD napisał/a:

Japa pedofilu.



Japa amebo.

PabloSkills

2022-11-29, 19:41
Pewnie krzyczał "sędzia ch*j!"

Juzwa

2022-11-29, 20:13
cazio napisał/a:

A teraz dymasz za średnią krajowa w sortowni śmieci?



A tam, praca bardzo potrzebna.