18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spokojnie ptaszku...

~DMT • 2020-04-09, 13:58
Już śpieszę z pomocą...


Halman

2020-04-09, 13:59
no i co z tym ptaszkiem?

sars_80

2020-04-09, 14:05
To się nazywa brak wiedzy i podwójne uziemienie

~DMT

2020-04-09, 14:05
HAL9000/2 napisał/a:

no i co z tym ptaszkiem?


Idź do wenerologa, a nie pytaj tu o porady... :amused:

Pa...........an

2020-04-09, 14:06
No i elegancko. :D

Imperator_Jan

2020-04-09, 14:08
Trzeba mieć mózg wielkości atomu żeby nie przewidzieć, że to się skończy tragedią.. Zginąć z powodu latającego szczura.. LOL.

Byku35

2020-04-09, 14:12
A na imię miał łuki

poligon6

2020-04-09, 14:16
Rozumiem ze chciał zdobyć obiad.

Inaczej jest skończonym debilem, jak ci wszyscy co zbierają bezdomne pchlarze i siersciuchy do domu, kąpią je, wydaja fortunę na weterynarza.

Trzeba byc zdrowo jebnietym by wydac 2 koła na odratowanie jakiegoś durnego zwierzecia, juz lepeij zainwestowac w nowa konsole, a jak juz ktos naprawde czuje potrzebe to niech pomoze jakiemuś zabiedzonemu emerytowi.

AN...........or

2020-04-09, 14:36
jakim trzeba byc pie**olonym idiotą by zginąć w taki sposób .. dobrze że zdechł :-D

luja27

2020-04-09, 14:47
Miał być obiad A tu klops :mrgreen:

Vrog

2020-04-09, 15:41
Ostanie 3 sekundy warte obejrzenia...

Kaszakisza

2020-04-09, 16:06
Pewnie chcieli nakręcić filmik jak gościu ratuje biednego ptaszka i zarobić na wyświetleniach na YouTubie.
Ciekawe ilu jeszcze typów na ten słup wysłali, zanim bilans strat przekroczył spodziewany bilans zysków.

Albert.fish

2020-04-09, 16:11
poligon6 napisał/a:

Rozumiem ze chciał zdobyć obiad.
Inaczej jest skończonym debilem, jak ci wszyscy co zbierają bezdomne pchlarze i siersciuchy do domu, kąpią je, wydaja fortunę na weterynarza.
Trzeba byc zdrowo jebnietym by wydac 2 koła na odratowanie jakiegoś durnego zwierzecia, juz lepeij zainwestowac w nowa konsole, a jak juz ktos naprawde czuje potrzebe to niech pomoze jakiemuś zabiedzonemu emerytowi.



Pies to jedno z najgłupszych stworzeń świata a ludzie sie lituja nad nimi bardziej niż nad własnym sąsiadem. Musicie karmić, szczepić, zapewnić budę i odpowiednio długi łańcuch. A i tak nigdy nie wiecie, kiedy was upie*doli. Jak dla mnie gatunek może wyginąć.

bocianoff

2020-04-09, 16:12
poligon6 napisał/a:

Rozumiem ze chciał zdobyć obiad.
Inaczej jest skończonym debilem, jak ci wszyscy co zbierają bezdomne pchlarze i siersciuchy do domu, kąpią je, wydaja fortunę na weterynarza.
Trzeba byc zdrowo jebnietym by wydac 2 koła na odratowanie jakiegoś durnego zwierzecia, juz lepeij zainwestowac w nowa konsole, a jak juz ktos naprawde czuje potrzebe to niech pomoze jakiemuś zabiedzonemu emerytowi.



Na Ciebie rodzice wypie**olili zapewne wielokrotność dwóch tysięcy, a jedyne co powinni zrobić to wydać kilka drobniaków na metalową rurkę i przypie**olić w potylicę.


Albert.fish

2020-04-09, 16:15
poligon6 napisał/a:

Rozumiem ze chciał zdobyć obiad.
Inaczej jest skończonym debilem, jak ci wszyscy co zbierają bezdomne pchlarze i siersciuchy do domu, kąpią je, wydaja fortunę na weterynarza.
Trzeba byc zdrowo jebnietym by wydac 2 koła na odratowanie jakiegoś durnego zwierzecia, juz lepeij zainwestowac w nowa konsole, a jak juz ktos naprawde czuje potrzebe to niech pomoze jakiemuś zabiedzonemu emerytowi.



Pies to jedno z najgłupszych stworzeń świata a ludzie sie lituja nad nimi bardziej niż nad własnym sąsiadem. Musicie karmić, szczepić, zapewnić budę i odpowiednio długi łańcuch. A i tak nigdy nie wiecie, kiedy was upie*doli. Jak dla mnie gatunek może wyginąć.

bocianoff napisał/a:

Na Ciebie rodzice wypie**olili zapewne wielokrotność dwóch tysięcy, a jedyne co powinni zrobić to wydać kilka drobniaków na metalową rurkę i przypie**olić w potylicę.



Nie ufa się zwierzetom. Nienawidzę psów i kotów bo są beznadziejnie głupie i fałszywe bardziej niz ludzie. Jak byłem mały to widziałem jak podpalało się koty.Należało się im. Rozmanażają się na potege, nikt potem nad tym nie panuje. S*ają gdzie popadnie i wszystko niszczą a tak to przynajmniej dzieciaki miały trochę zabawy. To nauczyło mnie być twardym i nie dać się nikomu złamać.