18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spokojna demonstracja lgbt i brutalna Policja

arcadius • 2020-08-10, 11:23
To tak a propos brutalności Policji wobec przedstawicieli mniejszości lgbt, która pokojowo walczy o swoje prawa.


arcadius

2020-08-10, 16:19
Wiewór napisał/a:

j***ć pisowskich kulsonów.
Jak napie**alali babcie z różami to też ich "pomawiano".
Po 1000 zł podwyżek dostali i zaj***li by za to drugiego.



Kto i kiedy takie podwyzyki dostal? :D hahaha

jasypan

2020-08-10, 16:19
dwakilo napisał/a:

Większość komentujący to za pewne prawackie prawilniaki. Co niedziela w kościele. Żenujący jesteście.



Żenujący to jesteś ty skoro dla ciebie ktoś, kto nie lubi lewaków od razu musi być prawakiem. Wyobraź sobie, że ja stoję po środku.

xnavx

2020-08-10, 16:25
Niby tak, ale pokojowo to mozna obciagnac ku*asa do gardla najwyzej, zawsze trzeba bylo drzec ryj lub komus wyjebac zeby sie ktokolwiek, a specjalnie w rzadzie - zainteresowal.

Max01

2020-08-10, 17:11
Brakuje mi na filmie kilku/kilkunastu kibiców co by wypadli na tych tęczowych baranów i raz dwa rozpędzili na cztery wiatry. Potem by przyjechała Policja i pozbierała te resztki co by zostały

Yanush

2020-08-10, 17:35
Do gazu!

ManiacGregor

2020-08-10, 17:35
Wy tak głupi jesteście na serio, czy smieszkujecie sobie? Niedługo w Polsce druga Białoruś będzie, naprawdę tego nie widać? Ludzie, weźcie się ogarnijcie. LGBT nic nikomu złego nie zrobiło, a jeżeli obraża was bardziej flaga na pomniku od gwałcenia dzieci przez księży pedofili to macie coś nie tak z psychiką. Wasz system wartości jest posrany.

PieronJasnySzlag

2020-08-10, 17:48
ManiacGregor napisał/a:

Wy tak głupi jesteście na serio, czy smieszkujecie sobie? Niedługo w Polsce druga Białoruś będzie, naprawdę tego nie widać? Ludzie, weźcie się ogarnijcie. LGBT nic nikomu złego nie zrobiło, a jeżeli obraża was bardziej flaga na pomniku od gwałcenia dzieci przez księży pedofili to macie coś nie tak z psychiką. Wasz system wartości jest posrany.


Kolego nie rób z siebie idioty. Nikt w Polsce nie jest pałowany przez policje za orientacje seksualną czy zmiane płci a za skakanie po radiowozie, szarpanie policjantów czy jak w przypadku głównego antybochatera/rke za pobicie co dokładnie jest nagrane ta dziesiątkach nagrań. Więc nie rób sobie z mordy dupy i nie zakrzywiaj rzeczywistości.

LGBT to tylko narzędzie inżynierii społecznej by wywołać określone cele. Sowieci nazywali takich ludzi pożytecznymi idiotami.
To już nawet kibolstwo było bardziej oddolne niż te całe lgbt.

niefartt

2020-08-10, 17:56
j***ć pierdoilone szmaty

KrokodylZaginacz

2020-08-10, 19:58
Po ch*j to oglądałem, ide zapalic bo ch*j mnie strzela, j***ne lewackie tęczowe gówno ch*j wam w dupe brudasy śmierdziele

polakwrocek

2020-08-11, 00:28
Aktywiści =/= prawdziwa społeczność LGBT
Aktywiści to po prosty komuniści chcą cy specjalnego traktowania , "Bo im się należy"

~mg_schutze

2020-08-11, 08:53
Nyrewesa napisał/a:

Łykasz medialną papke jak pelikan. Idealny z Ciebie target dla mediów i nie ważne czy tych z prawej czy lewej strony. Włącz myślenie.



Buahahahah jak ja nawet telewizora nie posiadam xDDDDD pelikanem od łykania tęczowej papki jesteś tutaj ty.

Catchcart

2020-08-11, 15:44
Ale te cwe*e mają cienkie głosiki

yatoya

2020-08-11, 18:37
Napie**alać, bo będzie jak z murzynami w hameryce!

Hrabia Drapula

2020-08-11, 23:43
normalne libijki czy inne części rowerowe siedzą w swoich kórwidołkach i mają całą tą akcje w dupach (?)
to tak jak określanie kiboli kibicami, widowisko sportowe czy wynik jest dla nich nie istotny, trzeba iść walczyć z kibicem przeciwnej drużyny, a jeszcze lepiej z policją

dwakilo

2020-08-12, 02:56
jasypan napisał/a:

Żenujący to jesteś ty skoro dla ciebie ktoś, kto nie lubi lewaków od razu musi być prawakiem. Wyobraź sobie, że ja stoję po środku.



Zatem zgadzasz się na lanie po ryjach z powodu tęczowej flagi?