18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Splunięcie w pysk

Su...........wn • 2020-12-16, 19:57
Nie wiem czy to dziadek, ale konsekwentny w działaniu jest .


gumofc

2020-12-16, 23:26
Dziadek to chyba sam się zdziwił że dał mu radę :D

sa...........el

2020-12-16, 23:38
NataliaW napisał/a:

Typowy facet z długimi włosami... Poprostu p*zda mentalna i zyciowa



Taa, zwłaszcza, ze geje i p*zdy noszą się w 99% na krótko. Niejeden redneck w USA zasuwa w długich, mając w chacie taki arsenał, że by przetyrał cię tak, że by ci flaga konfederacji dupą wyszła, ale co tam, coś panienka usłyszała na dysce od seby w włosach na jeża jak biedroń i teraz powtarza. Sam dodam, że nie mam długich, zeby nie było, ale patrząc na p*zdowatych mężczyzn, to raczej mają krótkie włosy i migają się od pracy i sp***alają jak tylko zrobią bachora.

dżonyłojlker

2020-12-16, 23:38
satariel napisał/a:

Widziałem Roberta Biedronia przykładowo. Ma włosy jak 90% dresików i ludzi odwiedzających dyskoteki. Mamy nieźle spedałowane społeczeństwo jak widać, pewnie należysz do tego grona.



Przecież ten twój biedroń też ma długie włosy, zagrzybiały hipisie.

sa...........el

2020-12-16, 23:40
Gmork napisał/a:

Przecież ten twój biedroń też ma długie włosy, zagrzybiały hipisie.



Pomyliło ci się ze starym chyba. Założę się, że albo jesteś łysy i płaczesz, że w ogóle nie masz, albo masz takie jak pan poniżej i starasz się to wyprzeć ze świadomości. Ogólnie doradzę nie walczyć ze sobą i znaleźć chłopaka, wziąć ślub w Holandii itp. Od razu będziesz mniej sfrustrowany.


dżonyłojlker

2020-12-16, 23:53
satariel napisał/a:

Pomyliło ci się ze starym chyba. Założę się, że albo jesteś łysy i płaczesz, że w ogóle nie masz, albo masz takie jak pan poniżej i starasz się to wyprzeć ze świadomości. Ogólnie doradzę nie walczyć ze sobą i znaleźć chłopaka, wziąć ślub w Holandii itp. Od razu będziesz mniej sfrustrowany.



Nie wrzucaj tu fotek swojego kochasia, tęczowy wojowniku. To nie jest miejsce dla takich jak ty.
Lepiej posłuchaj babci z tematu "Wojna pokoleń", może to ci przemówi do rozsądku.

KebabRemover

2020-12-17, 00:13
Gmork napisał/a:

Widziałeś kiedyś chłopa z długimi włosami?
Pedał i tyle.
















dżonyłojlker

2020-12-17, 00:22
KebabRemover, wszystko się zgadza, jakieś pedały z korony królów, czy tam harego potera. Ale fotki z wakacji z kumplami, to mogłeś sobie darować :-?

sa...........el

2020-12-17, 00:29
Gmork napisał/a:

, wszystko się zgadza, jakieś pedały z korony królów, czy tam harego potera. Ale fotki z wakacji z kumplami, to mogłeś sobie darować



Możesz gadać co sobie chcesz, ale śmieszny nie jesteś, tylko żałosny. Słaby trolling.

dżonyłojlker

2020-12-17, 00:42
satariel napisał/a:

Możesz gadać co sobie chcesz, ale śmieszny nie jesteś, tylko żałosny. Słaby trolling.



Szybko się poddałeś, leszczu. Piękny skalp, do tego długowłosy, więc liczy się podwójnie :hitler:

sa...........el

2020-12-17, 00:57
Gmork napisał/a:

Szybko się poddałeś, leszczu. Piękny skalp, do tego długowłosy, więc liczy się podwójnie



Głupim się ustępuje. Stara, sprawdzona zasada.

dżonyłojlker

2020-12-17, 01:00
satariel napisał/a:

Głupim się ustępuje. Stara, sprawdzona zasada.



Po prostu zdałeś sobie sprawę, że przy mnie jesteś jak dżdżownica :mrgreen:

Zbysław

2020-12-17, 02:49
eejj to jest ustawiona
niestety