18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spinka z policją

Flodzia • 2021-05-18, 15:13

Nawet pies jest zażenowany :-|

mygyry

2021-05-18, 17:58
Oj oj w aucie był mądry jak pies za ogrodzeniem, dużo szczekania, ale jak już wywlekł go z wozu to wielkie help meee

Ay...........ya

2021-05-18, 18:17
mygyry napisał/a:

Oj oj w aucie był mądry jak pies za ogrodzeniem, dużo szczekania, ale jak już wywlekł go z wozu to wielkie help meee



A to standardzik. Ten nasz internetowy kozaczek, co tam klepie o wolności, to też w realu kwiczałby "ała, ała, Mati nagrywaj, co mi pan robi, ała". Takie p*zdki srają sięw internecie, a na żywo ogon pod siebie i wołanie o pomoc. A prawda jest taka, że wystarczyło pokazać dokumenty, chwilę poczekać i byłoby po sprawie - no, ale dla foliarzy to za dużo, uj tam, że dzięki smartfonom chińczyki wiedzą, kiedy idziemy na kupę, foliarzom wydaje się, że walczą o zachowanie prywatności.

siedlik

2021-05-18, 18:57
Żeby ten gościu potrącił policjanta, to by musiał się opierać o samochód.

Odszkodowanie dostanie kierowca i tyle.
W Polszy by dostał tylko pałkę.

Henboh

2021-05-18, 19:24
DzidaZawodnik napisał/a:


Gdzie on k***a napadł na policjanta,



Może w momencie, gdy odjechał w lewo, a policjant wciąż stał obok?

CzerstWybut

2021-05-18, 20:41
DzidaZawodnik napisał/a:

Aresztował go za "napaść" więc co wy pie**olicie kmioty? Ja rozumiem, ze polscy niewolnicy są wychowani do pokory wobec swoich właścicieli i ich Kapo, którym sie daje więcej przywilejów za gnębienie swojej klasy, ale juz nawet na takich ciemniaków, bez wyobrażenia o byciu wolnym człowiekiem, jak wy, to jest za dużo.
Gdzie on k***a napadł na policjanta, wy j***ne kmioty oceniające wszystko według schematu waszego uwarunkowania?!
Kapo z lat 40tych też na pewno pochwalacie, za trzymanie porządku i pilnowanie, zeby polscy podludzie nie łamali prawa.



Ale ty dupczysz glupoty, taki k***a bohater a jak by ci kogoś z rodziny taki tluścioch rozj***l bo zapie**ala 120 w miejscu gdzie dozwolone jest 50 to byś k***a żądał sprawiedliwości i ukarania ch*ja, a jak go złapali i ma ku*as zebrać kare za zapie**alanie to go bronisz. Wejś ty sie jebnij w łeb i zastanów co robisz. Glina wykonuje swoją robote to nie znaczy ze moszesz nim poniewierać jak szmatą. Nie raz mnie przyłapali na odj***niu czegoś to nie sram sie do nich bo zwyczajnie licze sie z tym co robię, a to jest ich robota. Mogę kombinować, kłamać, probować uciec im ale nie mieć do nich pretensji, pretensje o prawo sie powinno mieć do ustawodawcy.

Aleo

2021-05-19, 12:49
DzidaZawodnik napisał/a:

Aresztował go za "napaść" więc co wy pie**olicie kmioty? Ja rozumiem, ze polscy niewolnicy są wychowani do pokory wobec swoich właścicieli i ich Kapo, którym sie daje więcej przywilejów za gnębienie swojej klasy, ale juz nawet na takich ciemniaków, bez wyobrażenia o byciu wolnym człowiekiem, jak wy, to jest za dużo.
Gdzie on k***a napadł na policjanta, wy j***ne kmioty oceniające wszystko według schematu waszego uwarunkowania?!
Kapo z lat 40tych też na pewno pochwalacie, za trzymanie porządku i pilnowanie, zeby polscy podludzie nie łamali prawa.



naucz się języka bezmózgu to nie będziesz takich pierdół wypisywał

mygyry

2021-05-19, 13:04
DzidaZawodnik napisał/a:

Aresztował go za "napaść" więc co wy pie**olicie kmioty?



Insulting to jest napaść?

(daruj sobie te kmioty :roll: )

Seligos

2021-05-19, 22:49
k***a czy on nagrywał materiał dowodowy przeciwko sobie ? Co za ameba umysłowa .....

PieronJasnySzlag

2021-05-21, 20:36
DzidaZawodnik napisał/a:


Gdzie on k***a napadł na policjanta.


A ty zatrzymałeś się w latach 90tych?
Napadł go słownie, to obecnie w stanach bardzo popularne stwierdzenie które rozpropagowała lewica gdy biali napadali słownie lub nieprzyjaznym wzrokiem na pokojowych mudżinów.