18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śpij słodko aniołku [*]

~DMT • 2023-06-05, 21:33
Na każdego, kiedyś przyjdzie pora...



spoiler

Ryju1983

2023-06-05, 22:19
Doj***les na dobry wieczór :-) Browar się należy.

smc

2023-06-05, 22:20
Robił to co kochał... :-(

trytodie

2023-06-05, 22:26
Jokerd napisał/a:

k***a, co za trol. Już się cieszylem



Nie ma z czego. Po nim rządy obejmie ktoś znacznie gorszy, baba która nienawidzi Polaków i kocha Putina.

RsPrDol

2023-06-05, 22:31
To dobry czlowiek

Will70

2023-06-06, 00:07
Jeszcze k***a za nim zatęsknicie...

Adrian92

2023-06-06, 00:18
Co by nie mówić to Łukaszenka nie wszedł do wojny a mógł. Niewykluczone, że na samym początku kiedy ruscy byli pod kijowem zwyczajnie wystawił putina a sama armia białoruska miała stanowić część planu ruskich. Tego nie wiemy ale możemy sobie gdybać.
Żebyście się nie zdziwili jak po łukaszence będzie ktoś znacznie gorszy, a szczególnie jak putin wstawi tam 'swojego' człowieka jeszcze w trakcie wojny, kogoś kto będzie jeszcze bvardziej podatny na decyzje putina. Łukaszenka to odklejeniec i nie zamierzam go bronić, choćby za wszelkie prowokacje w naszym kierunku ale jak mówie, to gość który ma doświadczenie i głowe na karku. Po nim moe być ktoś gorszy dla nas i dla samych białorusinów więc najlepiej jakby pierwsze odszedł na tamten świat putin a dopiero później czas na zmiany na białorusi :)

Pawehan

2023-06-06, 00:56
Jokerd napisał/a:

k***a, co za trol. Już się cieszylem



A ja bym się tak nie cieszył

Bo jak on nie żyje to znaczy że Putin wykorzysta jego żołnierzy i cały sprzęt na Ukrainie.

royal86

2023-06-06, 01:03
ale co że niby on jakiś zły czy co? Gdyby nie on i amerykanie zainstalowali by tam swój rząd jak podczas majdanu na ukrainie to już dawno białoruś pogrążyłaby się w skrajnej biedzie i wojnie z rosją i mieliby takie samo gówno jak Ukraińcy naszczuci na Rosję. Dla Białorusinów lepiej by nic tam się nie zmieniło, dla nas też.

LB...........BZ

2023-06-06, 01:53
Ciekawe za ile lat wrócimy do tego :D

smc

2023-06-06, 02:01
Ale k***a głupi jesteście. Wraz z odejściem batiuszki rozpada się cały jego system, jak za stalina. Podobnie jest z putinem, tam też nikt nie będzie kontynuował jego "dzieła".

MysteryMan

2023-06-06, 03:34
LBZ napisał/a:

Ciekawe za ile lat wrócimy do tego



Im szybciej tym lepiej

Voldmar

2023-06-06, 08:26
mygyry napisał/a:

Myślę, że lepiej żeby przeżył Putina



Zgadza się! Jak kopnie w kalendarz, to moment, a będziemy mieli ok.400 km więcej granicy sąsiadującej z Rosją.
Białoruś zostanie wchłonięta przez kacapów jak nic. Ja się zastanawiam czy ta cała choroba Łukaszenki, to nie jest sposób na "wyjście tylnymi drzwiami" i życie w dostatku na jakiejś prywatnej wyspie putlera. Gdyby rząd Łukaszenki upadł i tak byłby stracony przez Białorusinów.

Pawlak2.0

2023-06-06, 11:19
Mi to się wydaje że sp***olił z Białorusi bo tam ruskie wysłały atomówkę ..i żeby nie dostać rykoszetem naudawał że chory i chce do szpitala w Moskwie , jak by na Białorusi nie było ..

KremufkowyPotwor

2023-06-06, 17:43
Jokerd napisał/a:

k***a, co za trol. Już się cieszylem



fuse_beyond napisał/a:

ty ch*ju już miałem biec po szampana



Łukaszenka trzyma ten chlew za morde, jak zdechnie to kontrolę przejmą generałowie którzy sa ruskami, i wjedzie putin na pełnej k***ie na legalu, trzeba być głupim albo ruskim trollem żeby się cieszyć z śmierci Łukaszenki