18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śpiew alikwotowy w wykonaniu Anny-Marii Hefele

MichaU • 2014-10-05, 09:45
Z wikipedii:

Wikipedia napisał/a:

Śpiew alikwotowy – rodzaj śpiewu, w którym śpiewak wykorzystuje zjawisko rezonansu i formanty powstające podczas śpiewania, gdy powietrze płynące z płuc przechodzi przez więzadła głosowe i przez jamę ustną.

Inną spotykaną nazwą śpiewu alikwotowego jest śpiew gardłowy.





Mongołowie chowają się ze swoim śpiewem gardłowym :D

Zyklon_B

2014-10-05, 19:36
Podobna do "naszej" pani polonistki z mówiąc inaczej :amused:

wdiko

2014-10-05, 19:40
Ten tutaj jest miszczem w tej dziedzinie


0nline

2014-10-05, 19:50
Dziwne. Wydawałoby się że jebie fejkiem gdyż nagranie wali podstępnie filtrem dźwiękowym. Druga sprawa że nagranie niby w studio a głos jak na c64. Pozostanę sceptykiem... ;)

Piskoo

2014-10-05, 19:50
jakieś j***ne komary latają mi koło uszu

Kv...........ft

2014-10-05, 19:52
Darki72 napisał/a:

Ja pie**ole, co wy z tymi cyckami? Ma dekolt i juz k***a konia walicie? Wiadomo juz jakie cmoki siedza przed kompem, po 200 kilo co nigdy c*pki w realu nie widzialy... Wyjdzcie na dwor, na sloneczko i powietrze, a nie kuzwa zaslonili czarne zaslony w pokoju i ich zabija promieniawanie od kompa...



Widzę kolega przerwał stulejarskie piwniczenie i wyszedł dzisiaj na 2 minuty na zewnątrz bo mu się router restartował i już wszystkich poucza. Ładnie to tak? Ty pewnie raz już widziałeś c*pkę i jesteś tak spełniony ze nigdy w życiu nie skomentujesz wyłaniających się z dekoltu pięknych kształtnych cycuszków uroczej dziewczyny z filmiku w intenecie? Bo ja też c*pki nie tylko widziałem, a jakoś nie widzę problemu żeby coś takiego skomentować.

Everizon

2014-10-05, 20:13
O mało mi krew z uszu i nosa nie poszła :)
Na dokanałowych słuchawkach to ten rezonans mózg mi rozdeptał..
:samoboj:
ale spoko. jest piwko

Darki72

2014-10-05, 20:14
Spinah, ty tak sie nie spinaj bo jeszcze dojdziesz i monitor zabrudzisz... Widzisz czlowieku przez ubranie? Czarne ubranie? Jak Ty sie slinisz na jej "wylaniajace sie z dekoltu piekne cycuszki" to ja nie wiem jak sie zachowujesz na plazy. I nie chce wiedziec... Amen.

nanab

2014-10-05, 20:18
Polifonię miałem już w nokli 3510i 10 lat temu

zombiak85

2014-10-05, 20:44
Przestań świszczeć i pokaż cycki!

Kv...........ft

2014-10-05, 21:26
Darki72 napisał/a:

Spinah, ty tak sie nie spinaj bo jeszcze dojdziesz i monitor zabrudzisz... Widzisz czlowieku przez ubranie? Czarne ubranie?


Po pierwsze, nie klepałem, nie klepię i nie będę klepał do tego filmu. Po drugie, rozumiem że żeby stwierdzić czy laska ci się podoba wizualnie, musisz ją najpierw obejrzeć bez ubrania? Widzę kształt, zarys, ramiona, budowę klatki piersiowej. To wystarczy do określenia rozmiaru i kształtu. Mniej więcej.

Darki72 napisał/a:

Jak Ty sie slinisz na jej "wylaniajace sie z dekoltu piekne cycuszki" to ja nie wiem jak się zachowujesz na plazy. I nie chce wiedziec... Amen.


Nie ślinie się, tylko nie mogę zdzierżyć kretynizmu w takich stężeniach, jak np. w przypadku bólu dupy jakiegoś typa, spowodowany tym, że inne typy komentują cycki kobiety z filmiku. Dajesz mi wszelkie podstawy by wątpić w twoją orientacje seksualną. A na plaży normalnie się zachowuje, jak każdy facet. Trochę pływam, piję piwo, opalam się. Zdecydowanie bardziej mnie jara seksownie ale gustownie ubrana kobieta i perspektywa jej późniejszego rozebrania, niż golizna na plaży. Dziwne w ogóle że o tym wspomniałeś. Chciałbyś opowiedzieć nam o swoich przeżyciach?

mi...........dz

2014-10-05, 23:36
Jak to jest śpiew to ja lecę do jakiegoś 'talent show" i za rok jestem milionerem a za dwa nikt już nie pamięta Jacksona

Vmacka

2014-10-06, 09:41
myślałem że w komentarzu znajdą się cycki
'
'
'
'
Cóż

Aotearoa

2014-10-06, 18:38
Zajebista jest - mam jej wszystkie płyty... :D

MichaU

2014-11-16, 20:56
Wyjaśnienie filmiku: