18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spieszyli się na zlot motopizdeczek

Jesse.Pinkman • 2021-09-18, 01:09
Pan w niebieskim według opisu jeszcze przez chwilę oddychał ale ostatecznie :dead:

Barnellini

2021-09-18, 01:58
Miał chłopak dużego pecha. W odróżnieniu od kolegi miał kask. Dodatkowo siedział z tylu więc powinien mieć większe szanse na przeżycie- ciało tego z przodu powinno zamortyzowac uderzenie. To tylko pokazuje, że brak farta jest decydujący i być może jest coś takiego jak przeznaczenie i trudno je oszukać ;)

Tryper

2021-09-18, 04:01
Kumulacja sp***olenia.

pro_avenger

2021-09-18, 05:38
Mózgi miały kask ale zbyt słaby.

PabllosSantoDaSilva

2021-09-18, 08:47
To białe coś tylko niepotrzebnie przedłużyło jego agonie. Tak to może by od razu wyzionął.

darayavahus

2021-09-18, 09:02
Barnellini napisał/a:

Miał chłopak dużego pecha. W odróżnieniu od kolegi miał kask. Dodatkowo siedział z tylu więc powinien mieć większe szanse na przeżycie- ciało tego z przodu powinno zamortyzowac uderzenie. To tylko pokazuje, że brak farta jest decydujący i być może jest coś takiego jak przeznaczenie i trudno je oszukać



Farta to ja miałem, jak wyj***łem z drogi przy 140 i obyło się bez żadnego złamania, wychodząc o własnych siłach przez rozbitą tylną szybę. Być może jest "coś" w tym ,co piszesz.

Hans-Kloss

2021-09-18, 09:17
Srogie pie**olnięcie .

cazio

2021-09-18, 10:11
Co to się narobiło: Dżesi wrzuca moto-kandydatów-do-nagrody-Darwina a Halman mudzina z bronią…

Sonal

2021-09-18, 12:07
Oglądając takie filmiku z tych biednych krajów cieszę się, że żyję w Europie - u nas jest dużo mniej biedoty jeżdżących zamiast samochodem - jakimiś ciulatymi motocyklami. Oby z czasem i u nas ta bieda się dorobiła samochodu, tylko nie jakiegoś używanego gruza typu 5 latka lub starszego złom. Normalnie nowy samochód. Tym bardziej, że teraz w stosunku do zarobków samochody są śmiesznie tanie i za 200-250 tys. złotych można wybierać między fajnymi modelami "do wyboru do koloru".

Barnellini

2021-09-18, 14:44
Sonal napisał/a:

Oglądając takie filmiku z tych biednych krajów cieszę się, że żyję w Europie - u nas jest dużo mniej biedoty jeżdżących zamiast samochodem - jakimiś ciulatymi motocyklami. Oby z czasem i u nas ta bieda się dorobiła samochodu, tylko nie jakiegoś używanego gruza typu 5 latka lub starszego złom. Normalnie nowy samochód. Tym bardziej, że teraz w stosunku do zarobków samochody są śmiesznie tanie i za 200-250 tys. złotych można wybierać między fajnymi modelami "do wyboru do koloru".



Dobry troll.

...albo jebnięty :D

Ogórek

2021-09-18, 17:53
Ale ilu chętnych do udzielania pomocy, aż dziw bierze

djpyza

2021-09-19, 16:02
Sonal napisał/a:

Oglądając takie filmiku z tych biednych krajów cieszę się, że żyję w Europie - u nas jest dużo mniej biedoty jeżdżących zamiast samochodem - jakimiś ciulatymi motocyklami. Oby z czasem i u nas ta bieda się dorobiła samochodu, tylko nie jakiegoś używanego gruza typu 5 latka lub starszego złom. Normalnie nowy samochód. Tym bardziej, że teraz w stosunku do zarobków samochody są śmiesznie tanie i za 200-250 tys. złotych można wybierać między fajnymi modelami "do wyboru do koloru".



bo 250tysiecy dla polaczków to nic to jak bułka :D chyba w twoich snach xD przecież w polsce iść do salonu i kupić nowy samochód to tak jak kupno codziennych zakupów xD Aaaaa co ja tłumacze toś ty jebnięty zapomniałem.