18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TheVampert

2011-12-21, 00:50
Kaddafi był dla Libii jak dla Polaków Piłsudski, wieczny patriota, mądry władca z charakterem. Wywindował bogactwo Libii (ps. Libia w 1950 była najuboższym krajem na świecie, wtedy on przejął zbrojnie władze), prowadził pomoc dla krajów afrykańskich, wykupywał złoto, którego już miał tyle że mógł obalić giełde. Wróg socjalizmu, wymyślił własny ustrój (bardziej prawdziwie demokratycznego nie znajdziecie). Syjoniści z USA i Europy musieli coś zrobić, więc powiedzieli że jest dyktatorem, pokazali zmanipulowane wiadomości w TV że zły i jak go ludzie nie lubią. Teraz Libia straciła suwerenność, surowce kontrakty naftowe a USA już planuje wydobycie gazu łupkowego w Libii. Zobaczcie jakie życie było w Libii za jego życia, raj... A USA Osame posadzili na tronie by pozabijał Kurdów (gdzie była ropa), rozj***li własne WTC i zaczeli wojne. W Afganistanie Ameryka zarabia kase na Opium z makówek tak samo jak to było w Wietnamie. A USA przez swoją demokracje skuło się w kajdany równie mocno jak za komuny.

kajzerPL

2011-12-21, 00:58
Oni płaczą bo widzą telewizor pierwszy raz w życiu

Badluck13

2011-12-22, 23:15
Cytat:

Kaddafi był dla Libii jak dla Polaków Piłsudski, wieczny patriota, mądry władca z charakterem.


gdyby żył marszałek to by ci nakopał do dupy za pierdoły które wypisujesz.
TheVampert napisał/a:

prowadził pomoc dla krajów afrykańskich,


Ugandyjczycy do dziś są mu wdzięczni za utrzymywanie u stery idioty Idi Amina który zabił setki tysięcy własnych rodaków i doprowadził kraj do ruiny.
Lud Zimbabwe także jest przeszczęśliwy, że mądry Kaddafi finansuje debila Roberta Mugabe który zrujnował własny kraj.
TheVampert napisał/a:

Wróg socjalizmu, wymyślił własny ustrój (bardziej prawdziwie demokratycznego nie znajdziecie).


Powiedz mi, skąd się biorą ludzie z takim poziomem wiedzy jak twoja?
1. Kaddafi był socjalistą, w Libii do lat 90 pomniki Lenina straszyły na ulicach.
2. Demokracja - widzę że nie rozumiesz pojęć którymi starasz się operować. Ja naprawdę nie wiem, jak określić poziom intelektualny kogoś, kto NIEOBIERALNY rząd złożony z rodowego klanu nazywa demokratycznym? WIdać wszelkie reformy edukacji przynoszą pierwsze skutki - wypuszcza się ze szkolnych ław takich myślicieli.
TheVampert napisał/a:

Syjoniści z USA i Europy musieli coś zrobić,


Syjoniści? A czemu nie cykliści?
TheVampert napisał/a:

rozj***li własne WTC i zaczeli wojne


O k***a. Nie mam pytań. Nawet nie ma sensu dyskutować z fanem jutubowych filmików produkowanych przez podobnie ukształtowanych młodych ludzi kręcących dokumenty na podstawie własnych widzeń i wikipedii.

PS.
Chetnie kliknął bym przycisk Piwo przy twoim poście, bo mnie bardzo rozbawił, aczkolwiek nie uczynie tego, bowiem satyra którą tu wyłożyłeś nie była pierwotnym założeniem.