18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spierdolił cudowne ujęcia

SlimShady • 2023-06-13, 15:16
Temperatura go pokonała



A może dobry assassin? :-D

Siriuz

2023-06-14, 01:13
skywalker75 napisał/a:

Siriuz jest ruskim trollem, płacą mu za pie**olenie głupot



k***a, czemu mi nie powiedzieliście, że to trzeba głupoty pie**olić? Ja tu się tyle produkuje a gówno z tego mam.

woki

2023-06-14, 09:04
AlbertoNihilo napisał/a:

Assassin? Po polsku już zapomniałeś?



Przecież w języku polskim jest słowo asasyn. Także po ch*j się czepiać? Chyba tylko żeby wyjść na większego pajaca.

OldMann

2023-06-14, 09:14
lepiej by było jakby tam stawiali manekiny w mundurach zamiast męczyć tych nieszczęsników :lol:

JackCola

2023-06-14, 12:37
kolejny zaszprycowany XD

Policeman

2023-06-14, 22:03
Peter134 napisał/a:

Chłopie każdy kto miał okazję być w kompani reprezentacyjnej/honorowej/leźć ze sztandarem się w cyrku nie śmieje. Uj wie ile stopni w cieniu, ale trzeba być ubranym w pełne umundurowanie bo regulamin, a mądrzy pie**olą, pie**olą i nie wiadomo kiedy skończą, ale oni pod zadaszeniem najczęściej i mogą sobie usiąść.



powiem tak, miałem raz w życiu nieprzyjemność być w reprezentacji szkoły z wieńcem jak koło od wielkiego wozu konnego, myślałem że mi ręce odpadną, nogi wejdą do dupy, kręgosłup pęknie i oczywiście się posram. Stałem blisko ceremonii pogrzebowej przy grobie i ksiądz pieprzył i pieprzył, a ja myślałem, że ch*j, wskoczę do tego dołu, co będę sobie żałował i tak zaraz sam tam zejdę. Pierwszy raz i ostatni w życiu trzymałem tak ciężki wieniec