18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spierdolenie umysłowe

~Angel • 2017-10-16, 13:41
Stary menel mocno śpi,
Stary menel mooocno śpi,
My się go boimy, siurkiem oznaczymy
Jak się zbudzi to się sprayem ryj ubrudzi.










Smalecdrobiowy

2017-10-16, 14:51
TB303 napisał/a:


Głupi jesteś... właśnie taki seba ze swoją karyną, zostali kupieni 500+ i tym PiS-owskim "patriotyzmem". A seba wyklęty jak to seba wyklęty - w łeb pie**olnięty.



Sam żeś debil ku*asie pełowski

TB303

2017-10-16, 14:52
Smalecdrobiowy napisał/a:



Sam żeś debil ku*asie pełowski


Gdybyś był chociaż trochę myślącym człowiekiem to byś wiedział, że nie trzeba być za PO by nienawidzić PiS-u. Ale czego się spodziewać po PiS-owskim zmanipulowanym psie? A poglądowo bliżej mi prawicy, niż takim jak wy razem wziętymi.
Noniesondze napisał/a:


Czyli są to twoje wymysły i fantazje. Spakuj je sobie do dupy i odpie**ol się od ludzi. Przynajmniej wiesz, że pie**olisz głupoty.


Wyciągasz jedno zdanie całkowicie z kontekstu i próbujesz zabłysnąć? Serio jesteś takim kretynem? Matko, ale was się namnożyło ostatnio.


No i tacy jak wy się uważają za tych mądrzejszych i bardziej świadomych od lewactwa. A ten wasz kochany PiS to nic innego jak lewica.

poligon6

2017-10-16, 15:02
Cytat:

"Tu nie ma żadnego ciągu logicznego, tylko wiem z doświadczenia, że właśnie takie sebixy to podatne na manipulację pseudopatrioci i nieroby(500+), których łatwo kupić pieprzeniem o "patriotyzmie" i podawaniem się za prawicę. A PiS to populiści, więc wiedzieli jak wykorzystać te najniższe warstwy społeczne, które stanowią bardzo dużą część społeczeństwa."



A jakie masz "doświadczenie", moze byłeś w komisji wyborczej?
"Takie sebixy" nie chodza na wybory, nie usweiadczysz ich przy urnach, polityka dla nich to czysta abstrakcja nawet w wykonaniu PiS. Po prostu strzelasz zwykym frazesem. Nawet tych z rodzin wielodzietnych i alkoholowej zuli jest mało na wyborach, jak nie wierzysz to przy najblizszych wyborach stań sobie przy lokalu wyborczym. Tych ludzi interesuje tylko alkohol i ich zasrana okolica ograniczajaca się do klitki w kamienicy i skwerku gdzie pija piwo albo bełty.

TB303

2017-10-16, 15:08
Nawet jeśli założymy, że nie chodzą na wybory, to nie zauważyłeś faktu, że to zazwyczaj tacy są strasznymi wielbicielami PiS-u? To oni mają tendencję do nazywania lewakami każdego, kto ośmieli się skrytykować PiS. To oni się zachwycają ich udawanym patriotyzmem. To oni robią sobie dzieciaki, by dostać 500+(wiem, bo znam od cholery takich przypadków). Może mylnie nazwałem ich elektoratem(chociaż "znam" i widziałem takich przy urnach) - ale na pewno są ich fanatycznymi wyznawcami. Na tym głównie polegał mój drugi komentarz - obnażenie czyjejś ignorancji i wyjętego z dupy wniosku, który został napisany pewnie dlatego, że nazywanie każdego kretyna PO-wcem jest modne. Nie cierpię zmanipulowanych lemingów z każdej strony i będę po nich jechał zawsze, i wszędzie! Poza tym kocham wk***iać ludzi :amused:
Sam elektorat zaś nie musi wcale oznaczać ludzi głosujących, bo z definicji są to ludzie, którzy mają PRAWO do głosowania.

Cross9819

2017-10-16, 15:18
@UPWszyscy serdeczny drągal wam w dupsko za politykę na sadolu.

poligon6

2017-10-16, 15:33
TB303 napisał/a:

Nawet jeśli założymy, że nie chodzą na wybory, to nie zauważyłeś faktu, że to zazwyczaj tacy są strasznymi wielbicielami PiS-u? To oni mają tendencję do nazywania lewakami każdego, kto ośmieli się skrytykować PiS. To oni się zachwycają ich udawanym patriotyzmem. To oni robią sobie dzieciaki, by dostać 500+(wiem, bo znam od cholery takich przypadków).



Ja wiem ze takich idiotów polityka przerasta, z tego co widze w przedszkolu i szkole typowy Sebix z Karyna maja dwoje, góra troje dzieci. Za to na potege rozmnaza sie alkoholowa żulia, tam co rok to prorok i zero zaintresowania potomstwem, ale tam było tak zawsze. Sebix i Karyna to taki współczesny skrót myslowy, majacy maóo wspólnego z rzeczywistoscia. Co do elektoratu Pis-u fakt głosuje sporo niewykształconych ludzi, tylko jaki z tego wniosek? Na PO głosowali wieźniowie, na Korwina kuce. Swoja droga ktoś zadbał o to by było tak duzo elektoratu PiS bo z marsa się nie wział jak nazisci w Niemczech

Smalecdrobiowy

2017-10-16, 16:10
TB303 napisał/a:


Gdybyś był chociaż trochę myślącym człowiekiem to byś wiedział, że nie trzeba być za PO by nienawidzić PiS-u. Ale czego się spodziewać po PiS-owskim zmanipulowanym psie? A poglądowo bliżej mi prawicy, niż takim jak wy razem wziętymi.

Wyciągasz jedno zdanie całkowicie z kontekstu i próbujesz zabłysnąć? Serio jesteś takim kretynem? Matko, ale was się namnożyło ostatnio.


No i tacy jak wy się uważają za tych mądrzejszych i bardziej świadomych od lewactwa. A ten wasz kochany PiS to nic innego jak lewica.


Możesz mi possać ch*ja

i.m.p.

2017-10-16, 16:23
TB303 napisał/a:

Elektorat PiS-u w pełnej okazałości.


Co Ty gadasz człowieku, całkiem Ci się w tej POwskiej główce poprzewracało? Ja jestem elektoratem PiSu a nigdy nie naszczałem na żadnego bezdomnego menela

spoiler

Jorgen88

2017-10-16, 17:15
k***a jak ja nienawidzę takiej patoli, mówię tu akurat o sebixach ale menel też mógłby nie kimać pod pomikiem

lakeroll

2017-10-16, 17:27
Można do prokuratury zgłaszać zdaje się, że na jakiś pomnik naszczał.

TB303

2017-10-16, 17:33
Smalecdrobiowy napisał/a:


Możesz mi possać ch*ja


Jak na nie-lewaka masz strasznie dziwne upodobania :amused:

Azus

2017-10-16, 18:02
co za zjeb genetyczny , życzę mu tego samego , jeszcze powinien mu ktoś na ryj nasrać i przydepnąć

mygyry

2017-10-16, 18:31
Ale trzeba być zj***nym, żeby przy każdym temacie o niewychowanych sk***iela z patologicznego miotu pie**olić o 500+ PiS'ie i PO. Tylko takie schematy rodziny znacie czy o ch*j chodzi?

R41NM4N

2017-10-16, 21:02
Oj tam k***a wielce oburzeni, bo dorastająca patola ma uciechę z "zabaw" z przedstawicielem lokalnego dna społecznego...
Jeden i drugi siebie warci jak dla mnie.

PieronJasnySzlag

2017-10-16, 21:04
TB303 napisał/a:


Gdybyś był chociaż trochę myślącym człowiekiem to byś wiedział, że nie trzeba być za PO by nienawidzić PiS-u. Ale czego się spodziewać po PiS-owskim zmanipulowanym psie?


Nie wiem czy jesteś tego świadom ale właśnie zaorałerś sam siebie :D
To jest właśnie inteligencja anty-pisowców. W jednym poście potrafią sami siobie wytknąć brak logicznego myślenia :)