18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Speedy Gonzales

nowynick • 2015-08-14, 08:58
szybki numerek i zapie**ala do następnej goniony przez grubaska


ganji

2015-08-14, 09:26
No jemu to ewentualnie wychowawczego, ale to ona popuściła szpary.

I2ufu5

2015-08-14, 12:45
Własnie zawsze mnie dziwiło dlaczego przy zdradzie facet pluje się na gagatka a nie na własną żonę.
Imo największe sk***ienie to właśnie ta żona która daje a chętnego co najwyżej wyprosić za drzwi żeby nie przeszkadzał.

Asuritt

2015-08-14, 20:00
stare ... szkoda że nie dodasz drugiej części był lepsza

czarnyblack

2015-08-15, 00:53
Tia i mam rozumiec, ze koles z kamera zobaczyl cala sytuacje z odleglosci kilometra, zdazyl wyjac komorke, wlaczyc nagrywanie, powiedziec pare madrych slow opisujacych sytuacje i jeszcze zlapal ich wbiegajacych w obiektyw kamery? A moze jest supermanem i gdy Ci przebiegli kolo niego, czym predzej wyprzedzil ich dzieki swoim super mocom i mogl spokojnie nagrac filmik.

KociBolec

2015-08-15, 09:49
Może to geje byli i jeden zdradził drugiego i ten teraz smutny go goni.

leBigMac

2015-08-15, 12:23
Spośród moich znajomych 3/4 zdrady przypadają kobietom. Rzekomo faceci to dranie, amanci i podrywacze myślący tylko o seksie. Chyba jakiś czas temu coś się w tym świecie solidnie popie**oliło. Większość zdradzanych facetów to UWAGA - poukładani kolesie, którzy pracowali na ich wspólną przyszłość. To żenujące. O tym że najczęściej zdradzani są kierowcy ciężarówek na międzynarodowych trasach to chyba logiczne, ale przynajmniej chłopaki mogą sobie odbić :amused:

Dla hejterów - Tak jestem wychowankiem żeńskiej szkoły katolickiej. W dodatku na tyle sprytnym że chowając ku*asa we własnym odbycie udawało mi się ukryć swoją płeć. Ogólny bezryj i dwudniowy zarost był na porządku dziennym toteż nie wzbudzałem podejrzeń.

czarnyblack

2015-08-15, 12:47
@up, co racja to racja. Baby to ch*je.

lucyfer55

2015-08-15, 14:58
Jak suka nie da, pies nie weźmie. Chyba, że pies będzie czarny ^^

waski90

2015-08-16, 21:41
złość się przenosi na typka bo nie każdy zajebie kobiecie, a te wk***ienie gdzieś zejść musi