18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Speed Run Demo - czyli rekordy gier

Ja...........ro • 2012-09-28, 20:50
Aż dziw bierze, że nie znalazłem na sadolu nic z tej tematyki... Więc o co chodzi? Ano o to, by jak najszybciej przejść dany tytuł (zobaczyć zakończenie gry, napisy końcowe itd) za jednym zamachem i oczywiście możliwie na najwyższym poziomie trudności.

Dla zaintrygowania zapytam - jak myślicie, jak szybko można przejść główny wątek ogromnego Morrowinda?
3 dni? 12 godzin? a może 15 minut? Odpowiedź na końcu postu :D

a na pierwszy ogień leci... Diablo! (czas - 3:12)


Na drugi - Fallout (czas - 6:54. Niestety Low Quality, bo nie moge wrzucić coś z YT):



Do pozostałych rekordów odsyłam bezpośrednio na źródło .
Więc nie będzie reszty w komentarzu :hitler:

A rekord Morrowinda to 4 minuty i 19 sekund 8-) .
Kilka innych imponujących rekordów to np. Quake 1 (13:46) i 2 (19:33), goście dosłownie latają po planszy jak na speedzie.
Baldurs Gate 1 - 21:31
BG2 - 23:08
Alien vs. Predator - 06:34
Albo poczciwy saper na najwyższym poziomie - 31,133 sekundy.

Sa...........is

2012-09-28, 21:03
Ja piernicze ; o

Nie ma to jak sie napawac pieknem gry, napierniczac wszystkie poboczne questy i grac jak najdluzej kiedy gra jest epicka. (a jak nie jest to kolejno - EXIT - UNINSTALL - YES - YES - YES - YES - YES - YES)

Ale temacik ciekawy, kufel pienistej zółci dla Ciebie.

Darkstep

2012-09-28, 21:12
Diablo w 3 minuty mnie rozj***ł :D browar

ag...........ny

2012-09-28, 21:57
zapodam ciekawsze tytuły
Diablo II: Lord of Destruction (0:58:52)


Fallout 2 (0:17:51)


Grand Theft Auto III (1:14:31)

Quake (0:13:46)
Quake II (0:19:33)

makabrax

2012-09-28, 21:59
co do diablo to było o tym "głośno" jakiś czas temu, i udowodnili że koleś używał swojego rodzaju map hacka, kto grał w diablo ten wie na ile prawdopodbne było wylosowanie zejścia na kolejny lvl zaraz przy poprzednim...
nie mówiąc, jak koleś duplikuje itemki :D no k***a full legit, i to hasło na początku "no cheating" :D

w falloucie tez dziwne ze go stwory nie atakuja :D

@Sataris
wiesz, to jest raczej opanowanie gry do perfekcji, najpierw musieli przejść ją normalnie aby odkryć wszystkie triki ;)

CzlowiekKupa

2012-09-28, 22:29
Wszyscy ludzie mający internet jeszcze tej strony nie znają? Dziwne...

HAL-9000

2012-09-28, 22:30
Takie speedruny klasyków i przede wszystkim dobrych pozycji to jak opie**alanie 10 letniego wina na czas, z gwinta, na klatce schodowej.

Ręder

2012-09-28, 22:33
Niech mi tylko ktoś powie po co to robić. W rpgach trzeba wsiąkać w świat gry ,czytac znalezione ksiązki, robic wszystkie questy explorować lokacje, gadać z npcami i za każdym razem wyłapywać nowe smaczki i nawiązania. Z drugiej stron trzeba spędzic w grze troche czasu zeby doj***ć taki wynik ;)

Jad Kiełbasiany

2012-09-28, 22:37
Osobiście polecam speed runa System Shock 2 ;) Koleś przechodzi grę w lekko ponad 30min. Przekozak!

Rumcajs_Rozpruwacz

2012-09-28, 22:40
Ktoś kiedyś chyba Gothica przeszedł jakoś szybko. Jak by ktoś miał gdzieś linka to ja poprosze.

ryzy27

2012-09-28, 22:43
Baldur wygląda imponująco. Mi dojście do ostatniego bossa zajęło chyba z pół roku...

Kakutniaczek

2012-09-28, 22:54
Autor,

nie wiem gdzieś Ty był ( bo myślałem że nikt nigdy o tym nie gadał)
Ten motyw z DIABLO zrył mi banie gdy 3 razy przeszedłem grę na PSX'ie (wszystkie poziomy) i potem na yt widziałem jak Nasz człowiek skończył go w 4 minuty. (plus końcówka)

Żaden ch*j nie chciał wierzyć !

Teraz macie pedały - patrzcie jak się gra ~!

Piwo Fest ~!

ja...........91

2012-09-28, 22:57
Moze gry nie sa az tak proste jak myslimy ?
Na przestrzeni lat gracze zaczeli coraz szybciej dostosowywac sie do mechaniki gry co pozwala im na tak szybkie przechodzenie gier.

Taka e-wolucja gracza.

Kakutniaczek

2012-09-28, 22:59
james91 napisał/a:

Moze gry nie sa az tak proste jak myslimy ?
Na przestrzeni lat gracze zaczeli coraz szybciej dostosowywac sie do mechaniki gry co pozwala im na tak szybkie przechodzenie gier.

Taka e-wolucja gracza.


Czekaj, dobra teoria, ale zanim cokolwiek...wymyśl grę.
To się dostosujemy - żeby tak szybko nie przechodzić.
na przestrzeni lat of course...

masz piwo bo zajebiście kminisz :-)