18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Specnaz prezentuje techniki sammoobrony

mondziol • 2019-02-15, 13:10
Na filme nasi przyjeciale ze wschodu :wodka: prezentują jedyną prawdziwie skuteczną technikę odporu agresji napastnika.
Przestańcie wierzyć w ustawiona pokazy i zacznijcie stosować techniki Specnazu.
Trochę trudne do wykonania w naszych warunkach ale na pewno działąjące.


TB303

2019-02-15, 13:14
mondziol napisał/a:

Na filme nasi przyjeciale ze wschodu



skywalker75

2019-02-15, 13:48
up@ dokładnie, nie wiem kogo przyjaciele ?

Rejti

2019-02-15, 20:51
@up że wy wolicie lizać dupę plemieniu makreli, nie znaczy że innym też to się podoba.

Cryo

2019-02-16, 00:51
Katie
:homer: Wiesz, że świat nie kończy się na ruskach i niemcach?

mygyry

2019-02-16, 08:17
Myślałem że ruskie wola celowac w potylice

niemamskarpet.

2019-02-16, 09:24
'Na filme nasi przyjeciale ze wschodu "

chyba k***a twoi

Polnischefuhrer

2019-02-16, 09:55
To jest oczywiste, żołnierzowi nie potrzebna jest umiejętność walki wręcz skoro jest cały uzbrojony. B.T.W. nigdy w życiu nie widziałem aby jakiś Krav Magowiec użył swoich śmiertelnych dźwigni na mały palec w starciu na ulicy. :lol:

KrólikBugs

2019-02-16, 10:20
Cryo napisał/a:

Wiesz, że świat nie kończy się na ruskach i niemcach?



No tylko wiesz, że to są jedne z największych graczy świata i z nami graniczą? Ja rozumiem piękne idee, że będziemy im pluć w twarz i współpracować z każdym tylko nie z nimi, odegramy się za te wszystkie lata okupacji. Jednak rzeczywistość już taka nie jest i trzeba się obudzić z tego polskiego snu.

TB303

2019-02-16, 11:54
Katie napisał/a:

@up że wy wolicie lizać dupę plemieniu makreli, nie znaczy że innym też to się podoba.


Wielu idiotów tutaj widziałem, ale ty jesteś jedną z największych ameb.

Cryo

2019-02-16, 13:57
Foxlifejenkins napisał/a:

No tylko wiesz, że to są jedne z największych graczy świata i z nami graniczą? Ja rozumiem piękne idee, że będziemy im pluć w twarz i współpracować z każdym tylko nie z nimi, odegramy się za te wszystkie lata okupacji. Jednak rzeczywistość już taka nie jest i trzeba się obudzić z tego polskiego snu.


Nikt nie każe im pluć w twarz, ale też nie każe lizać rowa. Polska mentalność jest już taka, że zawsze trzeba komuś lizać jaja, z drugim wojować, a na koniec nadstawić wszystkim dupę do wyr*chania. Najgorsze jest to, że Wy naprawdę wierzycie w propagandę, że my nic nie możemy i nic nie potrafimy.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-02-16, 15:18
A to nie jest izraelaka krav maga??Bo w tej sztuce tylko ,chyba używa się wszystkiego,byleby skutecznie??Ale ruscy mają swoją sambe??combo?buubu?

xv89

2019-02-17, 10:21
Katie napisał/a:

@up że wy wolicie lizać dupę plemieniu makreli, nie znaczy że innym też to się podoba.



Nikt cie tu nie trzyma jak tak bardzo ci się nie podoba...

IOI

2019-02-18, 10:41
ch*jowa ta technika, wystarcz ze typ zlapie za ten pistolet. tak sie mozna bronic jak sie jest 5 metrow od agresora