18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Specjalistyczne ćwiczenia na balonie...

Halman • 2021-01-28, 15:00

uraz zupełnie normalny...

burn1878

2021-01-29, 04:38
Asuritta napisał/a:

Kto chodzi na siłownie fitnessy itp... nie normalni ludzie, mało pracują więc idą lansować ciałko dla podziwiania przed lustrem i podrywania BLACHAR pustych maniurek na które normalny facet nawet nie pomyśli by mogła być matką lub żoną .... A do tego upośledzeni umysłowo zapieprzają tam męczą się i tracą kase czas i zdrowie, tylko po to aby dietami się torturować i ciało z warzyw pryskanych na potęgę chemią i mówią Nam lub sobie że to zdrowe mimo że nie wierzą w to... żałośni ludzie i tyle



najwięcej do powiedzenia na temat życia jak zwykle mają największe zjeby, którym wyobraźnia nie pozwala nawet wykreować wizji innego, lepszego życia niż własne, totalnie sp***olone. Syndrom wyparcia charakteryzuje największych zjebów z iq na poziomie owczarka niemieckiego, co właśnie tym wysrywem potwierdziłeś

JiggyPete

2021-01-29, 08:30
burn1878 napisał/a:

najwięcej do powiedzenia na temat życia jak zwykle mają największe zjeby, którym wyobraźnia nie pozwala nawet wykreować wizji innego, lepszego życia niż własne, totalnie sp***olone. Syndrom wyparcia charakteryzuje największych zjebów z iq na poziomie owczarka niemieckiego, co właśnie tym wysrywem potwierdziłeś


Dobrze, a teraz maszeruj sportowy świrze dziś dzień nóg przecież aha i nie zapomnij zważyć sobie jedzonka i wziąć kreatynki


baronturbina

2021-01-29, 08:32
@Halman
To było piękne ale skończyły mi się .357 mag wiec jeszcze chwile tu zostanę.

polakwrocek

2021-01-29, 15:36
Ćwiczyłem na siłca lat kilka. Nigdy nie wpadłem na tak zj***ny pomysł .
Ławeczka sztanga suwnica , przysiady na ramie bo bezpieczniej. Modlitewnik na biceps. Motylek i krzesełko za nogi z urządzeń.
Taki zestaw z odpowiednim zaplanowaniem ćwiczeń 4 dni w tygodniu dał ładny efekt wyrobienia masy mięśniowej , i spalenia tłuszczu.
Nigdy nie miałem bicepsa jak uda. Ale przy wadze 75kg w wieku 18 lat wyciskałem 100 kg na ławce 3-4 razy.

Teraz się opie**alam...

Urizjel

2021-01-30, 18:04
Po ch*j mu ten balon?