18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Specjalista.

wo...........05 • 2010-01-20, 10:43
Ktoś prosił o tą wstawkę.
Monty Python w swoim nienagannym stylu leczy "musk".


tr...........aj

2010-01-20, 13:53
uwielbiam motyw z pielegniarka;)

~tip.top

2010-01-20, 14:40
qrwa... ale dno;/ :facepalm: :homer:

voytek.lewy

2010-01-20, 15:41
sam żeś dno jak nie masz za kszty humoru w sobie

~tip.top

2010-01-20, 16:23
z humorem ten film to ma nie wiele wspolnego... darcie ryja i nic wiecej;/ dla mnie to jest skrajny debilizm! skoro Ciebie taka forma "humoru" bawi to swiadczy to tylko o Tobie! i nie zycze sobie zebys mnie obrazal bo nie znamy sie i wodki ze mna nie piles!!!!

wo...........05

2010-01-20, 16:26
okay tip.top jesteś fajny, a ja jestem debilem bo mnie to śmieszy:(

kebabkilla

2010-01-20, 16:56
TĘ wstawkę
nie TĄ

Ra...........og

2010-01-20, 17:44
A czy to czasem nie jest też opisywane jako "Patafiany"?

Hrimgrimnir

2010-01-20, 22:15
tak jest na youtube podpisane ;P

jeden z moich ulubionych skeczy swoja droga, wiec piwo :D

a zeby sie smiac z czegos tak absurdalnego trzeba miec troche bardziej wyrafinowane poczucie humoru, wiec tip.top, idz dalej ogladac american pie albo filmiki na ktorych ludzie zaliczaja gleby, bo walenie konia i wybijanie sobie zebow deskorolka to cos na twoim poziomie.

ed...........87

2010-01-20, 22:21
zrobił by któryś z modów temat zbiorczy do monty python'a

Kura

2010-01-21, 04:10
trzeba być płytkim żeby tego nie kumać.
Dno to mieszka u ciebie w domu.

~tip.top

2010-01-21, 10:57
Hrimgrimnir napisał/a:

a zeby sie smiac z czegos tak absurdalnego trzeba miec troche bardziej wyrafinowane poczucie humoru, wiec tip.top, idz dalej ogladac american pie albo filmiki na ktorych ludzie zaliczaja gleby, bo walenie konia i wybijanie sobie zebow deskorolka to cos na twoim poziomie.





Kura napisał/a:

trzeba być płytkim żeby tego nie kumać.
Dno to mieszka u ciebie w domu.



wyrazilem tylko swoja opinie na temat tego filmu... i wqrwia mnie fakt, ze ktos mnie obraza za moje poglady!

wiec sie Kur(w)a nie wpie**alaj jak nie masz nic sensownego do powiedzenia bo ja tez moge zaczac Cie obrazac :fuck-off:

[ Komentarz dodany przez: Baalp: 2010-01-21, 11:02 ]
6. Wyzwiska, bezcelowe kłótnie, trollowanie, jawny razism objawiający się agresywnymi komentarzami nie są tolerowane na tym forum.

kaizoku

2010-01-21, 19:21
tip.top weź idź na sanki albo coś. Wiem że masz ferie i się nudzisz ale nie zatruwaj życia innym

~tip.top

2010-01-21, 22:44
kaizoku napisał/a:

tip.top weź idź na sanki albo coś. Wiem że masz ferie i się nudzisz ale nie zatruwaj życia innym



nie powinienem juz pisac tego posta, poniewaz bedzie to kolejny :offtopic: ale:

#1. Nie rozumiem czemu sie w ogole udzielasz, skoro ta dyskusja w ogole Cie nie dotyczy!!

#2. Twoj post (tak moj teraz) prowokuje kolejna klotnie... co jest niezgodne z 6 pkt. regulaminu, ktory wczeniej przytoczyl ]Baalp

#3. internet ma to do siebie ze pozostajesz w nim "anonimowy" i mozesz podawac sie za kogo chcesz :gay: a skoro piszesz o feriach i sankach to swiadczy tylko o tym ze sam nie masz co zrobic z wolnym czasem jaki dala Ci szkola...

#4. zaloze sie ze wpisales starszy wiek tylko po to zeby miec mozliwosc zagladac na harda!

#5. tutaj juz nic nie napisze bo za to na pewno dostal bym warna

Marty eM

2010-01-21, 23:10
Monty Python Rulezzzzzzzz!!!!! a panom i paniom którzy nie rozumieją angielskiego chumoru serdecznie współczuje .