18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Silverface

2020-08-07, 18:58
OP k***a Panie!! Daj trochę tego co bierzesz albo namiary na dilera, bo to niezłe "cukiereczki" musza być. :maryska:

eaz

2020-08-07, 19:26
gustav665 napisał/a:

żarty żartami ale kiedyś na mojej lekcji jeden dziadek mówił, że opary za samolotem zawierają środki chemiczne wywołujące deszcz, że deszcz pada tylko wtedy kiedy dzień wcześniej przelatywały samoloty w danym miejscu



Nie to żebym szerzył teorie na temat jakiś smug kondensacyjnych, ale dla przykładu. Nad domem mojej babci były loty i wojskowe i cywilne, a jednym zajęć mojego dzieciństwa była patrzenie jak smugi się rozmywają. Myślisz że ośmiolatek patrzył w niebo przez 5 godzin. Nie. A właśnie o tak długich czasach mówili ludzie, którzy zwrócili uwagę na problem. Sprawdziłem. Wyjrzałem przez okno i coś faktycznie długo tam wisiały.

A teraz mi powiedz. Jak często od wywołania afery przez oszołomów widujesz kilku godzinne kreski na niebie?

lakiluki

2020-08-07, 20:47
Da się odczuć, że aktualne sado to duży zlepek starych fanów w wieku 36+ - dość słabo rozumiejących aktualną szydere. Sam mam 32, fanuję sado od 10ciu lat i widzę, ze starszych „sadolowych ekspertów” tu nie brakuje.
Mimo, że już często nie nadążacie z aktualnym, specyficznym humorem ^^
Z calym szacunkiem dla starych gwardzistów : )

makaron7

2020-08-07, 21:18
Chłopie lecz się na nogi bo na głowę już za późno... :roll:

de_marco

2020-08-07, 21:59
"Większość tragedii tego świata wydarzyła się tylko dlatego, że głupota się wzięła za myślenie..."

obsraniec

2020-08-07, 22:28
a propo teorii spiskowych, znacie kogos chorego na koronawirusa? tak serio serio pytam

N0laan

2020-08-08, 07:00
Przestań już myśleć :lol: :lol:

eaz

2020-08-08, 07:15
obsraniec napisał/a:

a propo teorii spiskowych, znacie kogos chorego na koronawirusa? tak serio serio pytam



Znajomi przeszli jeszcze w lutym. W domu. Lekarze 3 razy im mówili, że to nie to. A ojciec siostry koleżanki zmarł.

do...........ka

2020-08-08, 14:43
Nie mogłeś wstawić po prostu tekstu? :lol:
To nie temat tylko chamska promocja własnego FB.
A i nieśmieszne, jakby co. Jeżeli założyłeś konto, żeby komuś tu zaimponować, to już pewnie wiesz, jak wyszło.

Sriot

2020-08-09, 00:25
lakiluki napisał/a:

Da się odczuć, że aktualne sado to duży zlepek starych fanów w wieku 36+ - dość słabo rozumiejących aktualną szydere. Sam mam 32, fanuję sado od 10ciu lat i widzę, ze starszych „sadolowych ekspertów” tu nie brakuje.
Mimo, że już często nie nadążacie z aktualnym, specyficznym humorem ^^
Z calym szacunkiem dla starych gwardzistów : )



k***a piwo Ci dałem przez przypadek. Niech wyjdzie Ci ono na zdrowie. Jest różnica pomiędzy specyficznym humorem/aktualną szyderą, a tym gównem co wstawił autor. Tutaj w tym trzeba być naprawdę dobrym, a nie jak mamusia Ci powie "Pjoter super ić pokassssz tateł", a Ty wstawiasz syf na sadola. :ciasteczkowy2:

sasasa12321

2020-08-09, 21:04
lubię ten moment gdy wchodzę do sklepu bez maski i wszystkie debile srają po gaciach bo media im wyprały mózgi

do...........ka

2020-08-11, 17:41
sasasa12321 napisał/a:

lubię ten moment gdy wchodzę do sklepu bez maski i wszystkie debile srają po gaciach bo media im wyprały mózgi



Jeżeli mówisz o właścicielach/pracownikach sklepu, to słusznie. Mają nawet prawo Cię wyprosić i to nie ze względu na wyprany mózg, tylko wysokość mandatu.

Lyttald

2020-08-13, 11:56
dobra.wróżka napisał/a:

Jeżeli mówisz o właścicielach/pracownikach sklepu, to słusznie. Mają nawet prawo Cię wyprosić i to nie ze względu na wyprany mózg, tylko wysokość mandatu.



Osobiście czekam, aż pie**olony gargamel z wystającym spod maski kinolem zwróci mi jakąś uwagę :P