18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sparing czarnych ..

~McSadol • 2021-12-17, 21:56
... ciekawe czemu grubas już gacie ściąga :lol:


Achujwamdotego

2021-12-17, 22:00
k***a same murzyny to paskudztwo , ale to jeszcze większe . Fujjjjjj :-x

Lobo24

2021-12-17, 22:04
To są samce? Czy to są samice tego gatunku?

Aga2010

2021-12-17, 22:18
Aż mu dredy z dupy wypadly

RYHOO

2021-12-17, 22:35
planeta małp - odcinek p*zdyliard ósmy

sothis

2021-12-18, 00:07
Angielski to taki ładny język...taki melodyjny i poetycki.
Szkoda słyszeć go z tym akcentem...

Skończyłem_z_ekscesami

2021-12-18, 01:16
Lobo24 napisał/a:

To są samce? Czy to są samice tego gatunku?



Początkowo myslalem, ze grubas i pedal. Wydaje mi się jednak, że sa to dwie samice

CrookerS

2021-12-18, 10:51
Skończyłem_z_ekscesami napisał/a:

Początkowo myslalem, ze grubas i pedal. Wydaje mi się jednak, że sa to dwie samice



k***a to samo mialem nalisac.
Na miniaturce filmu wyglada jak "wzgorze nadch*jniczka" nizeli "wzgorze wielkiego picznika" :krejzi:

Ogórek

2021-12-18, 12:09
Damm!!damm!! Za kazde damm!! po łusce od policmajstra.

Rozjebie

2021-12-18, 13:00
Skończyłem_z_ekscesami napisał/a:

Początkowo myslalem, ze grubas i pedal. Wydaje mi się jednak, że sa to dwie samice



Słychać jak komentatorzy filmu mówią "let HIM pull the pants up" wiec zapewne grubas to samiec. Choć komentatorzy tez mogli sie pomylić...

Amon1969

2021-12-18, 13:18
Trzy rzeczy których nienawidzę! Gruby , pedał i murzyny.

z3r0c00l1337

2021-12-18, 15:17
Dlatego radzę wam poświęcić 1-2 h h dziennie drogie dzieci, jak siedzicie z dupskiem przed komputerem i wpie**alacie czipsy i inne gówna,ogólnie mało ruchy, rowerek/bieganie/siłownia, cokolwiek, żeby nie wyglądać jak żałosna kupa ulanego gówna. Karykatura człowieka. Od razu w łeb kulka powinna być. Pewnie chory jest (na wpie**alanie 10 maczikenów dziennie) i powinniśmy mu współczuć i pomóc.

Quassar

2021-12-18, 15:46
z3r0c00l1337 napisał/a:

Dlatego radzę wam poświęcić 1-2 h h dziennie drogie dzieci, jak siedzicie z dupskiem przed komputerem i wpie**alacie czipsy i inne gówna,ogólnie mało ruchy, rowerek/bieganie/siłownia, cokolwiek, żeby nie wyglądać jak żałosna kupa ulanego gówna. Karykatura człowieka. Od razu w łeb kulka powinna być. Pewnie chory jest (na wpie**alanie 10 maczikenów dziennie) i powinniśmy mu współczuć i pomóc.



Dobry trening ale taki intensywny powinien trwać około 1-2h choć na początku zalecam zacząć tak 30 min albo zrobić 2 serie rano i wieczorem i nie codziennie tylko robić trening raz na 2 lub 3 dni czyli 2-3 razy w tygodniu.
Bo wtedy tkanka spalona się odbudowuje/regeneruje prawidłowo.

Aktywni sportowcy którzy ćwiczą od lat mogą zwiększyć ilość do nawet 5x w ciągu tygodnia, ale to już są indywidualne ćwiczenia przygotowane pod każdego sportowca indywidualnie z osobna z już ukształtowaną masą mięśniową a nie tłuszczem jak u grubasów,

Info tutaj: https://smartgym.club/blog/ile-razy-w-tygodniu-trenowac-silowo/

Ogólnie siłownie nie są drogie idzie wpychaczy jakąś w okolicach 150zł na miecha.
Przy okazji popatrzycie na fajne wytrenowane dupcie foczek co pielęgnują swoje ciało, a nie k***a grube karyny co na pocieszenie wpie**alają 2 miski lodów bo ktoś ją za plecami nazwał gruba.

z3r0c00l1337

2021-12-18, 16:45
Quassar napisał/a:

Dobry trening ale taki intensywny powinien trwać około 1-2h choć na początku zalecam zacząć tak 30 min albo zrobić 2 serie rano i wieczorem i nie codziennie tylko robić trening raz na 2 lub 3 dni czyli 2-3 razy w tygodniu.
Bo wtedy tkanka spalona się odbudowuje/regeneruje prawidłowo.
Aktywni sportowcy którzy ćwiczą od lat mogą zwiększyć ilość do nawet 5x w ciągu tygodnia, ale to już są indywidualne ćwiczenia przygotowane pod każdego sportowca indywidualnie z osobna z już ukształtowaną masą mięśniową a nie tłuszczem jak u grubasów,
Info tutaj:
Ogólnie siłownie nie są drogie idzie wpychaczy jakąś w okolicach 150zł na miecha.
Przy okazji popatrzycie na fajne wytrenowane dupcie foczek co pielęgnują swoje ciało, a nie k***a grube karyny co na pocieszenie wpie**alają 2 miski lodów bo ktoś ją za plecami nazwał gruba.



No dzięki,że troszkę bardziej szczegółowo to rozbiłeś, mi raczj chodziło o sam fakt "ruchy", nie ważne w jakiej formie, biorąc pod uwagę dzisiejsze standardy dotyczące tego zjawiska jakim jest, dbanie o "forme". Osobiście to w ramach większego wpie**olu wybieram "interwał", pod kątem ostrym lub rozwartym, niż bieg prostką. :P Większe benifity, mniejszy czas :P . Nie jestem jakimś fanatykiem itp. ale im szybciej ludzie sobie zdadzą sprawę, że to ważna rzecz przy dzisiejszych wygodach, tym lepiej. Nie trzeba być od razu pro, i zwracać uwagę o której godzinie spala się tkanka a o której nie, nie ma co sobie zwracać głowy takimi głupotami w skali przeciętnego człowieka chcącego zadbać o zdrowie, naprawdę, troszkę mniej jutuba polecam i mniej oglądania tych wszystkich pojebów odnoście tego co powinno się jeść a co nie, bo się we łbie może popie**olić. Wiadomo na dzień dzisiejszy co jest dobre a co nie. Ale jeśli do tego potrzeba jest 10 trenerów personalnych z filmików, to jest problem i wypracowań naukowców. I nie nie neguje wypracować naukowych ani nie mam nic do trenerów :D . Polecam po prostu więcej ruchy, reszta sama przyjedzie. Pozdrawiam

rybsony

2021-12-19, 01:41
Grubas ściągnął gracie bo zobaczył ROZOWE Adidasy czarnego NIGGERA Ped...GEJA :mrgreen: