18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spalą wszystko do gołej ziemi...

głodny_toster • 2020-06-18, 03:51
a i tak im będzie mało. Efekty "sfloydowania" ciąg dalszy...



Angielski na poziomie spalonego tranzystora.

bloodwar

2020-06-18, 19:32
Każdy czarny przy kamerze czuje wenę jakby miał zostać kolejnym Martinem Lutherem Kingiem. Ale zapomnieli o jednym - MLK nie kradł :) a żaden MYŚLĄCY biały nie poprze nigdy czarnego który kradnie "bo od 200 lat jest uciskany przez system niewolnictwa". Republikanie po prostu zapewniają bezpieczeństwo w republikańskich stanach i pozwalają demokratycznym stanom mieć swoje wymarzone BLM (podśpiewując sobie piosenkę "The Roof is on Fire" Bloodhound Gangu :) - ciekawe kto bardziej w dniu wyborów skorzysta na tej "rewolucji" :)

Rozjebie

2020-06-18, 21:39
Kurde26 napisał/a:

Co ona pie**olil? Jaki kontrakt? Najwyższa pora wziąć się za robotę, nierobie j***ny



Mówi, ze czarni podpalają wszystko wokół, bo nic tak naprawdę nie należy do nich. Potem mówi, o "social contract" czyli ze jeśli ty kradniesz, albo ja kradnę, to powinna przyjść osoba "authority" i naprawić sytuacje. Ale jeśli nie przychodzi, to znaczy, ze "social contract is broken" i czemu ona ma nie mieć tego w dupie i czemu nie może niszczyć...
Czaisz logikę? Bo ja nie...
Na końcu jeszcze mówi, ze mamy szczęście, ze czarni szukają "quality" a nie "revenge" - Padłem tu ze śmiechu - lepiej bambusy nie idźcie z białymi na prawdziwa wojnę :D Bo póki co biali traktują was jak rozkapryszonego młodszego kuzyna, ale niedługo pobłażanie może się skończyć

wasyl88

2020-06-18, 22:53
ABAB. All bLack Are Bastards

Ardans

2020-06-18, 23:05
@arturek_

@arturek_w

k***a, daj linka

Zi...........in

2020-06-18, 23:16
Gdyby im zabrać socjalne, zlikwidować punkty za bycie czarnym przy przyjęciu na studia to ta społeczność by nie istniała. Kiedyś czytałem o gościu który chciał zostać lekarzem ale nie mógł się dostać na studia bo był biały a jego pochodzenie było zbyt "dobre" i system punktacji go wykluczał bo słabsze jednostki muszą mieć szansę, więc gościu przemalował się na czarno i poszedł na rozmowę . Dostał się, przyznano mu stypendium a studia skończył z najlepszym wynikiem. Nie pamiętam jak dalej się to potoczyło ale konkluzja jest taka, że obecnie wystarczy tylko być czarnym żeby żyć jak król (socjal, punkty etc.) a bialy ma zapewnić na to pieniądze.

pankruk

2020-06-18, 23:51
Zigrin napisał/a:

Gdyby im zabrać socjalne, zlikwidować punkty za bycie czarnym przy przyjęciu na studia to ta społeczność by nie istniała. Kiedyś czytałem o gościu który chciał zostać lekarzem ale nie mógł się dostać na studia bo był biały a jego pochodzenie było zbyt "dobre" i system punktacji go wykluczał bo słabsze jednostki muszą mieć szansę, więc gościu przemalował się na czarno i poszedł na rozmowę . Dostał się, przyznano mu stypendium a studia skończył z najlepszym wynikiem. Nie pamiętam jak dalej się to potoczyło ale konkluzja jest taka, że obecnie wystarczy tylko być czarnym żeby żyć jak król (socjal, punkty etc.) a bialy ma zapewnić na to pieniądze.



Po prostu pie**olona komuna wraca z tym, że proletariat inny.

Edyward

2020-06-18, 23:58
Oglądałem bez głosu. Czy ona mówiła ŻRYĆ

Belweder

2020-06-19, 00:09
Widać ten jej niedostatek i uciśnienie czarnych w kilogramach. Trzeba pewnie długo głodować, żeby się tak spaść... Jeszcze jakiś bit z głośnika jej powinni puścić, to by się lepiej wczuła. i te jej ostrzeżenie na końcu... gdyby nie lewicowe media i antifowi terroryści to za te rozróby i kradzieże co narobili w kraju by mieli tak przej***ne, że by sp***alali do Afryki pontonami...

Pestk

2020-06-19, 00:20
Strzelać do 'protestujących' bez zastanowienia.

Dukenstein

2020-06-19, 02:19
co za głupia k***a xD co ona pie**oli... strzelać do tego debilnego bydła i mielić na nawóz.. to się do życia w cywilizowanym świecie nie nadaje.

Havelock

2020-06-19, 06:33
Zigrin napisał/a:

Gdyby im zabrać socjalne, zlikwidować punkty za bycie czarnym przy przyjęciu na studia to ta społeczność by nie istniała. Kiedyś czytałem o gościu który chciał zostać lekarzem ale nie mógł się dostać na studia bo był biały a jego pochodzenie było zbyt "dobre" i system punktacji go wykluczał bo słabsze jednostki muszą mieć szansę, więc gościu przemalował się na czarno i poszedł na rozmowę . Dostał się, przyznano mu stypendium a studia skończył z najlepszym wynikiem. Nie pamiętam jak dalej się to potoczyło ale konkluzja jest taka, że obecnie wystarczy tylko być czarnym żeby żyć jak król (socjal, punkty etc.) a bialy ma zapewnić na to pieniądze.



To nie był biały - to był Hindus, ale mechanizm ten sam. System bonusowego punktowania dotyczy czarnych, latynosów i rdzennych Amerykanów.

tranek

2020-06-19, 11:14
Nie ich to można spalić, przecież to rasizm w czystej postaci. "My" czyli czarni i "oni" czyli reszta. Się poj***ło w tym świecie konkretnie, antyfaszyści zachowują się jak faszyści o rasizmie najbardziej krzyczą rasiśći. Czarni amerykańce to chyba najbardziej zj***na grupa na świecie, mentalność ofiary. W Syrii w ludzi napie**alają bombami, a USA im jeszcze sankcje nakłada i się nimi nikt nie przejmuje. Ci sobie siedzą na socjalu wygodnie i jeszcze rozpie**ol robią

SM0KEtatum

2020-06-19, 12:32
We build your welth- Chyba jebne ze smiechu, zdrowo im sie popie**olilo we lbach

mazga50

2020-06-19, 14:32
wasyl88 napisał/a:

ABAB. All bLack Are Bastards



True, true...

SolAr

2020-06-22, 22:17
ciarach niezłego karpia wyj***ł