18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spadł z krzesełka

~Sunday • 2022-11-09, 20:32

Oby dotarło.

Baronessa

2022-11-09, 20:45
Ciekawe, za co obskoczył...

~DMT

2022-11-09, 21:41
Baronessa napisał/a:

Ciekawe, za co obskoczył...



Nie wyrobił normy 300 złożonych telefonów, na swojej 20 godzinnej zmianie...

:bomba:

saintv

2022-11-10, 01:44
Słabo obskoczył, w szkole wpie**ol się łapało za moich czasów od belfra a potem w domu od ojca.
Jako gówniarz do mnie dobre słowo nie docierało, ale ustawienie do porządku już tak.
Statystyki w stanach to 34% białych trafia na wyższe uczelnie, 37% czarnych, 56% hindusi i 75% azjatów.
Jutro wyjże przez okno około 23.00 i zobaczę w środku tygodnia młodych kretynów krzyczących "ŁKS!!!" i "j***ć...".
Pytanie jest czy mieli ojca któremu na tyle zależało by chociaż raz wpie**olić gówniakowi jak się należało, czy tylko jak był naj***ny po pracy.

smc

2022-11-10, 07:29
Piękne to były czasy..


Aż się łezka w oku zakręciła... Tak wspaniale było dostać wpie**ol w szkole, w domu i na ulicy. Zazwyczaj niesprawiedliwie, czasem na wszelki wypadek. To takie wychowacze. Gdyby nie łaska wpie**olu nie mielibyśmy dziś internetu, ani nawetTesli...

jasypan

2022-11-10, 10:32
saintv napisał/a:

Słabo obskoczył, w szkole wpie**ol się łapało za moich czasów od belfra a potem w domu od ojca.
Jako gówniarz do mnie dobre słowo nie docierało, ale ustawienie do porządku już tak.
Statystyki w stanach to 34% białych trafia na wyższe uczelnie, 37% czarnych, 56% hindusi i 75% azjatów.
Jutro wyjże przez okno około 23.00 i zobaczę w środku tygodnia młodych kretynów krzyczących "ŁKS!!!" i "j***ć...".
Pytanie jest czy mieli ojca któremu na tyle zależało by chociaż raz wpie**olić gówniakowi jak się należało, czy tylko jak był naj***ny po pracy.



Masz jakieś rasistowskie statystyki. murzynów więcej studiuje niż białych. Niemożliwe.

jaemha

2022-11-10, 13:50
Zaje :evil: bał bym dziada... wyzywa sie na dziecku

IdiNaHui

2022-11-10, 19:46
saintv napisał/a:

Słabo obskoczył, w szkole wpie**ol się łapało za moich czasów od belfra a potem w domu od ojca.
Jako gówniarz do mnie dobre słowo nie docierało, ale ustawienie do porządku już tak.
Statystyki w stanach to 34% białych trafia na wyższe uczelnie, 37% czarnych, 56% hindusi i 75% azjatów.
Jutro wyjże przez okno około 23.00 i zobaczę w środku tygodnia młodych kretynów krzyczących "ŁKS!!!" i "j***ć...".
Pytanie jest czy mieli ojca któremu na tyle zależało by chociaż raz wpie**olić gówniakowi jak się należało, czy tylko jak był naj***ny po pracy.


Tych z ŁKSu to pewnie że napie**alać

dżonyłojlker

2022-11-11, 10:56
smc napisał/a:

ani nawetTesli...



Co ma Tesla do tego?

Mezami

2022-11-12, 10:16
A co to jest to coś co stoi, bo wygląda jak postać z horroru.