18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spacerowicz z Nowego Świata

Yakov • 2020-07-11, 11:38
w Warszawie, pod wpływem extazy. Nie wiem czemu się go policja uczepiła. W końcu tylko złamał kobiecie oczodół.

Jak czytamy na stronach komendy stołecznej:
"Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali mężczyznę podejrzanego między innymi o uszkodzenie ciała. 35-latek zaatakował turystkę, uderzył kobietę pięścią w twarz, po czym uciekł. Wcześniej zaczepiał przechodniów, demolował ogródki piwne i groził ich pracownikom.
[...]
Skierowani na miejsce policjanci ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego zaledwie w kilka minut pojawili się w rejonie, w którym doszło do ataku. Znając rysopis napastnika i kierunek jego ucieczki po krótkim pościgu wywiadowcy obezwładnili i zatrzymali sprawcę tego przestępstwa.

Przy 35-latku policjanci znaleźli środki odurzające w postaci marihuany i extazy. Mężczyzna przyznał się, że tuż zdarzeniem zażywał właśnie extazy. Napastnik usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających i naruszenia czynności narządu ciała w związku z czynem chuligańskim, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Sąd podjął już decyzję o tymczasowym aresztowaniu 35-latka na 3 miesiące."



dżonyłojlker

2020-07-11, 15:20
Fajnie wyj***ł tej grubej prukwie, pochwalam :ok:

suchysongoful

2020-07-11, 15:30
Gdy naogladasz się blm i Extazy wejdzie

koneserharda

2020-07-11, 15:45
Budrys2000 napisał/a:

Only good can jude me



Następnym razem użyj translatora zanim zrobisz z siebie idiotę

mlody52

2020-07-11, 15:57
Przerwa śniadaniowa ziomka z Arrivy

szoopyoku

2020-07-11, 16:11
DuchCzempa napisał/a:

Fajnie wyj***ł tej grubej prukwie, pochwalam



Następnym razem liczę na to że to będzie twoja stara a ty będziesz stał z boku osrany oszczany i będziesz miał wtedy okazje osobiście porobionej k***ie pogratulować fajnego wyj***nia grubej prukwie...

PanPieczara

2020-07-11, 16:13
Extaza to raczej nie była, prędzie sie wsza nawpie**alała jakiś dopalaczy po 3,5 zł i król świata.

Budrys2000

2020-07-11, 16:28
koneserharda napisał/a:

Następnym razem użyj translatora zanim zrobisz z siebie idiotę



No to mamy pierwszego debila, co połknął haczyk

;-)

dlwar

2020-07-11, 17:09
szoopyoku napisał/a:

Następnym razem liczę na to że to będzie twoja stara a ty będziesz stał z boku osrany oszczany i będziesz miał wtedy okazje osobiście porobionej k***ie pogratulować fajnego wyj***nia grubej prukwie...



noooo tak było xD

Lolekmko11

2020-07-11, 17:17
dlwar napisał/a:

H W D P kolejny dobry wariat idzie za free siedzieć, j***ć policję tylko Bóg może nas sądzić.



Niech zgadnę to ty Sebus.?

PieronJasnySzlag

2020-07-11, 17:38
Ojjjojjj, jaki materiał. Podejrzany kamerowany w pełnej bransolecie. Toż to uderza w prawa człowieka.

Przypominam że jakiś czas temu gdy tvp pokazało zatrzymanego za zasztyletowanie dziewczyny w bransolecie na nogi to lewicowy rzecznik praw człowieka ostro zaprotestował że jak można tak traktować podejrzanego.
Myślicie że teraz w tej analogicznej sytuacji pan Bodnar również zareaguje???
Przypominam że wcześniej pokazał to tvpis. Tutaj mamy Warszafke Czaskowskiego...
hhihih

dżonyłojlker

2020-07-11, 17:48
szoopyoku napisał/a:

Następnym razem liczę na to że to będzie twoja stara a ty będziesz stał z boku osrany oszczany i będziesz miał wtedy okazje osobiście porobionej k***ie pogratulować fajnego wyj***nia grubej prukwie...



Idealny przykład. Pisałem już o tym wielokrotnie: sadolowe p*zdeczki zawsze wyobrażają sobie swoich bliskich w roli ofiary, lub sami utożsamiają się z jakąś cipą, która dostała w p*zdę. Następnie taka zniewieściała ciota, pod wpływem emocji, pisze takie przesiąknięte lękiem i histerią komentarze :lol:

TorkilKoval

2020-07-11, 21:05
Ostatnio 2 takich cyganów było, też na nowym świecie, najpierw pół grzecznie im zwróciłem uwagę, to wymiekli (twardzi do słabszych), się trafiło, że godzinę później do parki wystartowali, żeby wypie**alali, a ja akurat znowu szedłem... Plachy szły aż furczalo, ale znowu żaden nie wystartował. Ręce całe sine miałem na drugi dzień. Takie ścierwa to mocne, tylko do słabszych, albo z zaskoczenia. Szkoda, że tego nie miałem okazji trafić.

dudidudi

2020-07-11, 23:37
TorkilKoval napisał/a:

Ostatnio 2 takich cyganów było, też na nowym świecie, najpierw pół grzecznie im zwróciłem uwagę, to wymiekli (twardzi do słabszych), się trafiło, że godzinę później do parki wystartowali, żeby wypie**alali, a ja akurat znowu szedłem... Plachy szły aż furczalo, ale znowu żaden nie wystartował. Ręce całe sine miałem na drugi dzień. Takie ścierwa to mocne, tylko do słabszych, albo z zaskoczenia. Szkoda, że tego nie miałem okazji trafić.



a potem zadzwonił budzik :lol:

Dukenstein

2020-07-12, 03:11
No i jeden głos na Trzaskowskiego mniej..