18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spacerowicz w dupę jebany

~Sunday • 2023-03-02, 07:10

Policja bada sprawę.
Foto:
spoiler

radek225

2023-03-02, 08:22
Piękne :) . Gdybym wiedział że nie pójdę siedzieć to sam bym tak robił z debilami którzy przechodząc w miejscu niedozwolonym robią to z taką szybkością i zaangażowaniem, jakby co najmniej szli ze swoją babcią pod rękę przez Krupówki.

Pees4

2023-03-02, 08:35
A gdzie foto przedstawiające co zostało z typa?

unpleasant

2023-03-02, 10:23
Pees4 napisał/a:

A gdzie foto przedstawiające co zostało z typa?



Ten Pan wygląda mniej więcej tak:

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2023-03-02, 11:33
Pees4 napisał/a:

A gdzie foto przedstawiające co zostało z typa?



Ja wciąż szukam fot Basi z Katowic co podwozie autobusu sprawdzała i wciąż sprawa nie ucichła na tyle żeby fotki znowu wypłynęły.

Manolito666

2023-03-02, 12:32
Ale trzy ciężarówki stojące obok siebie i blokujące prawie całą ulicę to już spoko?

radek225 napisał/a:

Piękne . Gdybym wiedział że nie pójdę siedzieć to sam bym tak robił z debilami którzy przechodząc w miejscu niedozwolonym robią to z taką szybkością i zaangażowaniem, jakby co najmniej szli ze swoją babcią pod rękę przez Krupówki.



Do tych durnych pieszych dodałbym jeszcze tirowców.

radek225

2023-03-02, 13:11
Manolito666 napisał/a:

Ale trzy ciężarówki stojące obok siebie i blokujące prawie całą ulicę to już spoko?
Do tych durnych pieszych dodałbym jeszcze tirowców.



Niestety kierowcy ciężarówek prężnością umysłu i bystrością nie grzeszą. Dla mnie ciężarówka to dosłownie okres przejściowy w moim życiu. Za kilka lat mam zamiar robić coś zupełnie innego, bo jestem w trakcie przekwalifikowania się z jednego zawodu na drugi. Za zablokowane ulice większe wąty niż do kierowców ciężarówek miałbym do lokalnej administracji która miasta oraz ulicę projektowała pod osobówki oraz solówki. A w szczególności widać to na wiochach. Ulica jest tak Szeroka że gdy Mijają się na niej dwie ciężarówki to obydwie muszą zjechać kołami na ziemię co grozi zakopaniem się. W Polsce mało gdzie przestrzeń jest zaprojektowana z uwzględnieniem tirów, a muszę one jeździć i wozić towary chociażby po to żebyś w lodówce nie widział tylko świecącej żarówki.

lysymisio6969

2023-03-02, 14:27
za słabo się bujał sebix i respektu ciężarówka nie nabrała a prędkości

Arlan

2023-03-02, 17:34
Wygląda na mieszankę z negroidem. Niska szkodliwość czynu, 500 zł mandatu plus koszty zniszczonego mienia i do domu

mutissj

2023-04-03, 20:00
troche taki kozacki chód ma, ale źle skończył


minions

2023-04-04, 20:37
co tu badać, jak widać że sprzęt nowoczesny, góra 70-cio letni...