18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spacerek z dzieckiem

TT4 • 2017-12-03, 15:42
Jak słodko :mom_please:



Według źródła prawdopodobnie tatuś...

GhostRider32

2017-12-03, 19:55
natking,
Tak i później dać niewinnego psa do uśpienia, bo głupi dzieciak chciał go pogłaskać. To nie pies do zabawy, a stróż. Z silnym instynktem terytorialnym.

lysout

2017-12-03, 20:29
Może nie jego...

oozyxak0o

2017-12-03, 20:51
bungo11 napisał/a:

pie**olony ch*j j***ny. Zrobil dziecko a teraz kopie! Zywcem obdarlabym ze skory ch*ja j***nego!


ch*ja byś zrobiła :idzwch*j:

pr...........q4

2017-12-03, 21:26
Jak dla mnie to konkubent

ellsworth

2017-12-03, 23:01
GhostRider32 napisał/a:

Sam mam ochotę zrobić coś takiego, kiedy widzę te małe, rozdarte, roszczeniowe kłębki esencji zła.
Jak gówniak sąsiadów, wleciał przez otwartą bramę na moją posesję, położył się na chodniku i wrzeszczy, że chce pogłaskać pieska (dorosły owczarek kaukaski). Drze ryja, wrzeszczy, cały opluty, czerwony, a matka "Bartusiu, niewolno tak sobie wchodzić na cudze podwórko.", później do mnie "Może da mu pan pogłaskać pieska, to się uspokoi"...
Nienawidzę gówniaków, a ich rodziców jeszcze bardziej.


No i co ci dzieciak winien? Tym się różni dorosły od dziecka, że pewne sprawy rozumie. Ty widać nie...

GhostRider32

2017-12-03, 23:21
ellsworth, Dla Ciebie to normalne i akceptowalne, że obcy dzieciak wchodzi sobie ot tak na Twoją działkę, kładzie się na ziemi i wrzeszczy, że chce pogłaskać psa, który mógłby bach-orkowi kark skręcić jednym machnięciem łapy?
Dzieci to samolubne, bezmyślne, złe worki na mięso, a dzisiaj ich rodzice mają totalnie w dupie, co ich bach-orek robi i pozwalają im na wszystko.

romozomo

2017-12-04, 06:40
Ale rozchodził dzieciaka.

Wiewór

2017-12-04, 07:00
bungo11 napisał/a:

Zrobil dziecko a teraz kopie!


Właśnie może chodzi o to, że somsiad zrobił więc kopie bo nie jego.

banerr

2017-12-04, 10:12
Poznaję to w Sosnowcu jest.

Al...........rt

2017-12-04, 11:25
Ja tam nie widzę nic złego. Wam się wydaje że to mocny kopniak, ale to było trącenie. To że dzieciak poleciał wynika stąd że jest mały i lekki, a nie dlatego że mocno dostał.

Zresztą, jak widać ta forma negocjacji była skuteczna.

uFo125

2017-12-04, 11:34
GhostRider32 napisał/a:

ellsworth, Dla Ciebie to normalne i akceptowalne, że obcy dzieciak wchodzi sobie ot tak na Twoją działkę, kładzie się na ziemi i wrzeszczy, że chce pogłaskać psa, który mógłby bach-orkowi kark skręcić jednym machnięciem łapy?
Dzieci to samolubne, bezmyślne, złe worki na mięso, a dzisiaj ich rodzice mają totalnie w dupie, co ich bach-orek robi i pozwalają im na wszystko.



Widać tata wychowały jak na filmie ...

Kickbokser

2017-12-04, 14:44
Alart napisał/a:

Wam się wydaje że to mocny kopniak, ale to było trącenie. To że dzieciak poleciał wynika stąd że jest mały i lekki, a nie dlatego że mocno dostał.


No no, a ten zamach to taka muka :amused:

ellsworth

2017-12-04, 19:44
GhostRider32 napisał/a:

ellsworth, Dla Ciebie to normalne i akceptowalne, że obcy dzieciak wchodzi sobie ot tak na Twoją działkę, kładzie się na ziemi i wrzeszczy, że chce pogłaskać psa, który mógłby bach-orkowi kark skręcić jednym machnięciem łapy?
Dzieci to samolubne, bezmyślne, złe worki na mięso, a dzisiaj ich rodzice mają totalnie w dupie, co ich bach-orek robi i pozwalają im na wszystko.


Pytasz czy normalne jest, że dzieci są często płaczliwe, rozszerzeniowe, że nie przewidują konsekwencji działań, że nie mają ogłady? Chłopie, to jest definicja dziecka! Ja rozumiem, że gdyby dorosły facet zaczął ci się tarzać po podwórku, że chce pogłaskać pieska to byłoby zjawiskowe, ale w przypadku dziecka to najnormalniejsza pod słońcem sytuacja, a ty sam dziwisz się temu jakbyś się wczoraj urodził!

GhostRider32

2017-12-04, 20:52
ellsworth, Pięcioletni szczyl powinien wiedzieć co wolno, a czego nie.

djqrski92

2017-12-05, 01:36
GhostRider32 sam jesteś kaukaski...

GhostRider32 a tak w temacie te psy sa inteligetne i kochaja dzieci a nie tak jak ty ze kochasz fisting w odbyt albo jak cie owczarek posówa