18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spacer z psem

TT4 • 2017-03-02, 03:26
Różnie to bywa ale ja bym swojego psa nie zostawił.


kalijanek

2017-03-02, 06:06
a co zabrał byś go z sobą na drzewo?

TT4

2017-03-02, 06:15
Up Jasne. To Shih-Tzu :mrgreen:

Tak serio to już zdarzyło mi się odstraszyć dziki tak jak to w końcu zrobił koleś z telefonem na drzewie. Można.

Sinan

2017-03-02, 08:25
Mój jest tak poj***ny jak Ja... on atakuje a nie sp***ala.

Adamko52

2017-03-02, 14:03
Wybiega się przynajmniej, psu potrzebny jest ruch.

ujebutor

2017-03-02, 15:19
Miałem nadzieję, że pies to tylko przynęta, a gość wpakuje kilogram śrutu w tych pie**olonych sk***ysynów.
Zawiodłem się...

Antek01

2017-03-02, 16:22
@ujebutor: śrutem dzika to możesz co najwyżej pomiziać po dzyndzlu.

adresemail

2017-03-02, 18:24
kalijanek napisał/a:

a co zabrał byś go z sobą na drzewo?



Szukałbym wielkiego kija i próbował odstraszyć, wrzeszczałbym jak poj***ny. Jakby trzeba było to bym z nimi k***a walczył, a nie patrzył jak dziki zabijają mojego przyjaciela jak taka p*zdeczka jak ty. Jakby dziecko Ci zaatakowały to też byś się k***a patrzył? To nie są niedźwiedzie.

tomgru

2017-03-02, 19:08
@up to nie są niedziwiedzie, ale jeden większy dzik jest w stanie zabić człowieka jak nie odpuści a tu masz całe stado więc powodzenia. To jest wściekła świnia z kłami, czache to ma grubą jak deska a na dodatek naturalnym odruchem tego gówna gdy się boi to jest atak szarżą. Albo wciągniesz psine na drzewo albo zdechniesz, bo pies to jeszcze ma szansę uciec jak ma coś w głowie a Ty raczej tak szybko nie biegasz.

mrokussw

2017-03-02, 19:09
^2up ja pie**ole :-/ przyjaciela sobie znalazl , walczyc z dzikami chcial , koniec internetow na dzisiaj , miazdzysz wszystko

adresemail

2017-03-02, 20:22
mrokussw napisał/a:

^2up ja pie**ole :-/ przyjaciela sobie znalazl , walczyc z dzikami chcial , koniec internetow na dzisiaj , miazdzysz wszystko



Jamnik też może zabić człowieka, jak mu się wgryzie w szyję. Trochę obiektywnej oceny stopnia zagrożenia. 6 dzików wj***ło się w tego psa i pies dalej biega, to chyba nie są takimi maszynami do zabijania, jakie z nich robicie. To jest niewiele większe od tego psa. Skoro boicie się podjąć ryzyko w takiej sytuacji to współczuję... Jak wpadną araby to się pochowacie co?

Ps. Sprawdziłem google, wpisałem "boar killed man woman" i dzik zabił człowieka. Faktycznie, dziki zabijają...starców. Dzik zabił jakiegoś 77 letniego faceta i 88 letnią babę. Raz też dzikowi prawie udało się zabić 50 latka, bo akurat przegryzł mu tętnicę. Ale wiadomo, że jak ma się pecha to i w dupie palec się złami. I to tyle. Faktycznie k***a mordercy z tych dzików. A sorry, czasami się zdarzy, że dzik wbije komuś kieł w tętnicę udową. Ale to też raczej trzeba mieć wyjątkowego pecha.

mrokussw

2017-03-02, 21:51
^up chlopie jakby tam byl odyniec i jebnal cie fajkami to skora by ciebie zeszla jak z banana

tranzystor

2017-03-02, 22:36
I bardzo sk***ysynowi dobrze. Jak myśliwi puszczają stado kundli na jednego dzika, to wszyscy są podnieceni.

Pigwaranek

2017-03-02, 23:33
@up Nie zesraj sie lewacka sp***olino. Czas dorosnac.

TT4

2017-03-03, 05:59
k***a go mać to nie są mistyczne śmiertelnie niebezpieczne odyńce tylko stado kilku maksymalnie 70-centymetrowych w kłębie dzikich prosiaków a co po niektórzy sieją ferment, że trzeba sp***alać na drzewo gubiąc kupę i dzwonić do Macierewicza po drony. Jeżeli serio byście zostawili swojego psa (pieska) na pastwę losu nagrywając to, to ch*j wam wszystkim w dupę ściśniętą spodniami typu rurki. Dziecko też byście zostawili?

Brawo. Bardzo męska postawa....