18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spacer z Kaczunią

~Sunday • 2023-02-14, 23:01

Kobieta była tak przywiązana do swojej kaczki, że wyprowadzała ją w wózku.
Tamtego dnia wybrała się nad staw nieświadoma co czeka jej pupilkę w naturalnym środowisku... :mrgreen:
ciekawostka (klik)

Kaczor68

2023-02-15, 09:21
A on ją walił czy topił ?

niemamskarpet.

2023-02-15, 09:39
tylko chwile poczuła wolności i już się puściła :D typowa kobieta

SmokingPigeon

2023-02-15, 09:46
mygyry napisał/a:

Też liczyliście na krokodyla?



Miałem taką nadzieję a tu tylko standard, murzyn tyle że kaczor. Czarny zawsze będzie czarnym

:mrgreen:

MalcolmX

2023-02-15, 10:22
Nikt nie chciał pokryć grubej lochy to wymyśliła sobie kacze-dziecko. A teraz buu... buu... córeczkę zły chłopak spaprał...
ch*j jej w dupę.

Ogórek

2023-02-15, 10:25
Też tak mam jak wchodzi nowa gąska na basen żeby wytarmosić, jeszcze się powstrzymuje ale ten sie nie miał zachowań.

kris1978

2023-02-15, 11:02
Świnia wyprowadza kaczkę.

dwakilo

2023-02-15, 11:53
Co ci katolicy wyprawiają? Kaczkę w wózku wozić? Chociaż jak to mawiała bestia z Wadowic: "Można! Jeszcze jak!"

Manolito666 napisał/a:

Lewackie sp***olenie umysłowe weszło na wyższy poziom. Drób wyprowadzany w dziecięcym wózku na spacer przez chorą psychicznie... Pora umierać.



Wygląda raczej jak elektorat pisuarowy zatem zmieniłbym na "Pisowskie sp***olenie umysłowe...".

Sadisticzny

2023-02-15, 12:04
xxmercy napisał/a:

podobno to prawacka wywłoka, zresztą nic dziwnego. świrusy wierzą w jakieś religijne bzdety, więc psychicznie chorzy z prawej strony pewnie też wyprowadzają zwierzęta w wózku



Sam jesteś bzdetem, p*zdusiu

jbc_PO_lewakowTVNNiemcow

2023-02-15, 12:40
xxmercy napisał/a:

podobno to prawacka wywłoka, zresztą nic dziwnego. świrusy wierzą w jakieś religijne bzdety, więc psychicznie chorzy z prawej strony pewnie też wyprowadzają zwierzęta w wózku



to nie są bzdety ale takie cos jak ty pewnie sie o tym nie przekona.
Poza tym nawet niewierzacy doceniają religie, bo to jest cywilizacja. A lewactwo co przyniosło? 60 płci, korporacje, tłuste świnie i mąke z robali

AbdulWisiMiLacha

2023-02-15, 16:46
k***a juz miałem nadzieje że czarny podleci od tyłu i te świńsko w rózowym wypie**oli od tylca z głową w wodzie ehhhh tak jak kaczory jej pupilkę.

Silverface

2023-02-15, 17:25
Manolito666 napisał/a:

Lewackie sp***olenie umysłowe weszło na wyższy poziom. Drób wyprowadzany w dziecięcym wózku na spacer przez chorą psychicznie... Pora umierać.



Ja tez wożę drób i wieprzowinę, a nawet warzywa w wózku...co prawda, potem jadę tym że wózkiem z nimi do kasy, ale to już inna historia.
O tym, że całe towarzystwo kończy w garnku nie wspomnę, bo to może obrażać czyjeś uczucia i poglądy. :D

xxmercy

2023-02-15, 19:59
nyypl napisał/a:

A co ty wpie**alasz psy że dla Ciebie to same co drób?
Co ma prawak do katola? Masz stara definicje głabie
To jest zupełnie inna mentalność. Gruba berta z Australii nowej Zelandii czy Kanady inaczej patrzy na świat. Dzieci kwiaty normalnie



A co ma wyprowadzanie kaczora w wózku przez jakąś chorą kobietę do lewactwa?

Anonimowy12663

2023-02-16, 08:11
niemamskarpet. napisał/a:

tylko chwile poczuła wolności i już się puściła typowa kobieta


Chłop co pisze, ze typowa, a nadal jest prawiczkiem XDD