18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spacer po moskiewskim parku.

DrGreen • 2013-02-16, 17:04
Autor zdjęć i filmu poniżej wybrał się do Moskwy by przywitać nowy rok. A że słońce przyświeciło postanowił wybrać się na spacer po parku.
Podróżując wzdłuż rzeczki oczom autora ukazał się taki oto widok:


Niczym Mały Książę na swojej małej planecie nasz bohater jak gdyby nigdy nic zamyślony pisał SMSy.
'Jak on się tam znalazł?!' - powiedziałem, to samo pytanie zadało sobie kilku innych przechodniów.
Okazało się, że pan Rosjanin również wybrał się na przechadzkę i wszedł sobie na zamarzniętą rzekę.
Po chwili zorientował się, że kra odpłynęła. Trudno. Czas na małą wycieczkę.


Przechodnie krzyknęli 'Dzwonimy po pomoc!' na co nasz podróżnik spokojnie odpowiedział 'Nie trzeba! Nie trzeba! Jakoś to będzie!'
Dodał jeszcze: 'Hej! Przyjacielu! Wyślij mi później te fotki!'
:ok***a:

Niestety zakończenie historii jest raczej nudne. Ktoś wpadł na pomysł żeby wyrwać jakieś suche drzewko czy tam gałąź i za jego pomocą przyciągnąć księcia do brzegu.


Oto sam bohater:


Jest jeszcze filmik z samej akcji ratowniczej, ale sadistic nie ogarnia picassy
(a ja jestem zbyt leniwy żeby szukać wtyczek i innego dziadostwa do pobierania filmików i wysyłania ich później na sadola z prędkością 32kB/s). Poza tym mam małego ch*ja, więc pisze małymi literkami

Bo to Rosja właśnie.

di...........94

2013-02-16, 17:57
Wyręczyłem ciebie i wrzuciłem ten filmik tutaj ;-)

FrasQs

2013-02-16, 19:40
Są dwie możliwosci,Albo przyj***ny albo naj***ny.

plame

2013-02-16, 20:39
zimowa wersja Jezusa

LuzaQ

2013-02-16, 20:47
Cytat:

Aa ja jestem zbyt leniwy żeby szukać wtyczek i innego dziadostwa do pobierania filmików i wysyłania ich później na sadola z prędkością 32kB/s). Poza tym mam małego ch*ja, więc pisze małymi literkami




wzruszyłem się, a teraz myk myk wypie**alajj

Szprotka

2013-02-16, 20:52
zajebiście opisane :D piwko

MoneyCash

2013-02-16, 21:15
a co wymyslicie ze w polsce to ludzie maja slabsze pomysly i slabsze akcje? jeszcze byscie sie wszyscy k***a zdziwili :lol:

przemo9191

2013-02-16, 21:45
Cytat:

Jest jeszcze filmik z samej akcji ratowniczej, ale sadistic nie ogarnia picassy



To picassa nie ogarnia sadistica.

PegasiBierzeWDupe

2013-02-16, 22:00
zajebisty temat k***a, na prawdę, ale ch*j piwa nie będzie za "Poza tym mam małego ch*ja, więc pisze małymi literkami".

S.O.A.D.

2013-02-16, 22:12
@divx94

Cię, k***a, ciebie można pobić.

di...........94

2013-02-16, 22:41
S.O.A.D. napisał/a:

@divx94

Cię, k***a, ciebie można pobić.


Coś się stało ? :amused:

DrGreen

2013-02-16, 22:50
@orion666 i reszta czepiających się małego ch*ja, nie napisałem tego, albo jakiś mod robi sobie jaja, albo sadol z automatu lubi dopisywać takie rzeczy. Whatever. Not a single fuck was given.

~Conscribo

2013-02-16, 22:56
DrGreen napisał/a:

albo jakiś mod robi sobie jaja, albo sadol z automatu lubi dopisywać takie rzeczy.



Gdzie tam jakiś mod by sobie jaja robił, w końcu nikogo na tym portalu nie wk***iają te podpisiki mikroskopijnymi literkami :amused:

RadzioC

2013-02-17, 00:10
j***ny kre opanowaną ma do perfekcji zacumował wyśmienicie. Chyba szkoda mu jej było tak stał wpatrzony .... w tej rosji mnie chyba juz nic nie zdziwi