18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SP przewidział 14 lat temu co będzie "trzeba" rob

Matzdorf • 2020-07-07, 07:16
Wspominając sobie stare odcinki często można natrafić na coś co dopiero niedawno działo się np. w Polsce. Tutaj też SP wyprzedził bieg wydarzeń:



:jejeje:

mygyry

2020-07-07, 08:08
Teraz oprócz całowanie po dupach to jeszcze robią laskę

Aradesh

2020-07-07, 10:45
14 lat !? Ja pamiętam jak to premierę miało i jaki ból dupy czarni w USA mieli z tego powodu wtedy. Stary jestem :homer:

AdamBrown

2020-07-07, 12:42
South Park to też bajka pełna Teorii Spiskowych. :D

Matzdorf

2020-07-07, 20:22
zeozwatyelektryk napisał/a:

Potwierdzam.





Tylko wiesz że oglądanie SP albo ogólnie czegokolwiek z dubbingiem to trochę jak dawanie dupy czarnym?

Aradesh napisał/a:

14 lat !? Ja pamiętam jak to premierę miało i jaki ból dupy czarni w USA mieli z tego powodu wtedy. Stary jestem




Jak mówisz prawdę że mieli boł dupy to faktycznie maja go ze wszystkiego. Bo moim zdaniem odcinek by zrobiony pod nich tak żeby faktycznie uświadomić ludziom ze nie powinni używać słowa "nigger" ale też nie można zakazac jego uzywania.
A humor z SP i tak dopiero rozumiesz z wiekiem bo ma swoje drugie dno, albo po prostu po wydarzenia które działy sie w USA iles tam lat temu, a dotarły dopiero teraz do nas i dzieje się podobnie.

A premierę dokładnie miał 13.5 lat temu, ale wiadomo robili go trochę więc 14 lat można spokojnie powiedzieć :)