18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sowieci ćwiczą niesienie bratniej pomocy

Ja...........wa • 2020-10-31, 18:53
Wrzucam niech Salieri se popatrzy trochę przed snem...


Payan

2020-10-31, 19:15
Jak_za_darmo_to_biere_dwa nie wiem skąd urwałeś się i tu znalazłeś się, ale z Salierem to sobie rękę powinieneś podać.

bloodwar

2020-10-31, 19:37
Można się śmiać ze stareńkich Mi-24 ale nie zapominajmy, że ten śmigłowiec zatrzymał na długie lata rozwój amerykańskich sił pancernych bo jedyny sposób obrony kolumny amerykańskich czołgów przed eskadrą radzieckich czołgów (ale tych latających) zakładał otwarcie włazów awaryjnych i szybkie udanie się w kierunku przeciwpołożnym przy jednoczesnym dynamicznym wytrząsaniu gówna z nogawek po obsraniu się ze strachu :) Ciężkie karabiny M2 które montowano na czołgach M60 i które to miały odganiać tego rodzaju zagrożenie totalnie nie radziły sobie z pancerzem Hindów a delikatny pancerz górny z łatwością ulegał rakietom niekierowanym montowanym na Mi-24. Dopiero pojawienie się Abramsów i śmigłowców Apache wyrównało szanse Amerykanów na hipotetycznym zimnowojennym polu bitwy

Ja...........wa

2020-10-31, 20:16
bloodwar napisał/a:

Można się śmiać ze stareńkich Mi-24 ale nie zapominajmy, że ten śmigłowiec zatrzymał na długie lata rozwój amerykańskich sił pancernych bo jedyny sposób obrony kolumny amerykańskich czołgów przed eskadrą radzieckich czołgów (ale tych latających) zakładał otwarcie włazów awaryjnych i szybkie udanie się w kierunku przeciwpołożnym przy jednoczesnym dynamicznym wytrząsaniu gówna z nogawek po obsraniu się ze strachu Ciężkie karabiny M2 które montowano na czołgach M60 i które to miały odganiać tego rodzaju zagrożenie totalnie nie radziły sobie z pancerzem Hindów a delikatny pancerz górny z łatwością ulegał rakietom niekierowanym montowanym na Mi-24. Dopiero pojawienie się Abramsów i śmigłowców Apache wyrównało szanse Amerykanów na hipotetycznym zimnowojennym polu bitwy



ale przyznasz kolego, że w Afganie partyzantka radziła sobie z tymi "czołgami" dość dobrze i to właśnie tylko dzięki małym gadżetom od US Army...

khaman

2020-10-31, 20:16
Nad domem Jarka.. czekamy..

niemamskarpet.

2020-10-31, 21:14
Ruscy ćwiczą niesienie pomocy a Amerykany wprowadzanie wolności i demokracji :D

pro_avenger

2020-10-31, 21:26
khaman napisał/a:

Nad domem Jarka.. czekamy..



Strzel palcówkę koleżance abo obciągnij koledze, gorącego wieczoru.

andrzejrobert75

2020-10-31, 21:39
pro_avenger napisał/a:

Strzel palcówkę koleżance abo obciągnij koledze, gorącego wieczoru.



Kuweta posprzątana?

;-)

somet

2020-10-31, 21:40
khaman napisał/a:

Nad domem Jarka.. czekamy..



Następny wzywa bratniej pomocy

Lobo24

2020-10-31, 22:19
Tu także ruscy lotnicy w akcji. Kilku rannych i kilka zniszczonych pojazdów.

Belweder

2020-10-31, 22:44
khaman napisał/a:

Nad domem Jarka.. czekamy..



Za kogo mówisz pajacyku? Czekajcie sobie tam z kolegą w łóżku, aż wam hemeroidy wyjdą.

cz...........ek

2020-10-31, 23:24
Lobo24 napisał/a:

Tu także ruscy lotnicy w akcji. Kilku rannych i kilka zniszczonych pojazdów.


O k***a, to się nazywa "danger close"

bombek321

2020-10-31, 23:38
Lobo24 napisał/a:

Cytuj



k***a w Rosyji nie pie**olą się na poligonach

ZgRyZ

2020-10-31, 23:58
Jak_za_darmo_to_biere_dwa napisał/a:

ale przyznasz kolego, że w Afganie partyzantka radziła sobie z tymi "czołgami" dość dobrze i to właśnie tylko dzięki małym gadżetom od US Army...


amerykanie, do dzisiejszego dnia próbują wprowadzić swoją "demokrację" w afganistanie, im również się to nie udaje w żaden sposób już od ponad dziewięciu lat. poza tym twoje informacje są z dupy wyssane i sprowadzają się do kilku filmów klasy "c", na których opiera się twoja znajomość historii i uzbrojenia. też byłoby lepiej, gdyby ten, co podaje się za twojego ojca, użył fiuta, a nie amerykańskiego gadżetu.

Tr...........ty

2020-11-01, 00:25
Jak_za_darmo_to_biere_dwa napisał/a:

Wrzucam niech Salieri se popatrzy trochę przed snem...



Na nim Mi-24 nie robi wrażenia. On na pewno konstruuje nowocześniejsze uzbrojenie.