18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Southampton

DzidaZawodnik • 2021-01-18, 10:11
Polak nagrał przypadek zmutowanego wirusa w szpitalu UK





Tylko nie wiadomo jeszcze czy to obecna mutacja czy następna.

CzerstWybut

2021-01-18, 22:32
Ludzie poco karmicie tego lewackiego trola "niezwycięzony". On jedynie co potrafi to jak rudy donoscić na kogoś kto mu wjedzie na ambicje. Gośc sie sam gubi bo najpierw cos pie**oli o kosztach i nagrywaniu nie prawdziwych scen bo za duże koszta a jak go wszyacy pojechali za te bzdury to wyskakuje że film ch*jowy bo nic na nim nie widać i wszyscy teorie dopisują.

Każdy zdrowo myślący człowiek wie że pandemia jest mocno wykorzystywana oraz wyolbrzymiana przy pomocy mediów przez rządy do swoich manipulacji oraz qłasnych planów. Trzeba być niedorozwojem i glupkiem żeby jeszcze bronić tej nakręcanej afery przez media.
Nie da sie czytać każdego dnia newsów że jest rekordowy spadek zakażonych a następnego dnia rekordowa ilośc zmarłych po czym na trzeci dzien masowo przybywa zarażonych i tak pie**olą w kólko po pół roku i niemogą sie zdecydować ile razy już wygrywają z pandemią. Japie**ole tv i gazety sie prowadzi dla takich czepków jak "niezwycięzony"

kawior2007

2021-01-18, 23:38
JaTylkonaChwile napisał/a:

no co? przedstawienie k***a - plandemia. Kamera!Akcja! a potem debile na BBC beda widzieli kryzys w szpitalu...



I wystarczyło, że wszystkie telewizje są w jednych rękach

:->

JaTylkonaChwile

2021-01-18, 23:42
Niezwyciężony napisał/a:

Spójrz w lustro foliowy pajacyku a zobaczysz na prawdę bezmyślnego zjeba, naczelny szurku sadola



ojej... nikt Cie nie lubi :( smuteczek...

myslales, ze zablysniesz a mieszany jestes z gownem :D

nawet jesli chcesz trolowac to ci to slabo wychodzi... trolowac trzeba umiec. Nawet taka prosta sprawa ci nie wychodzi... ojoj... :D

nie wracaj juz odpisywac bo slabo ci to wychodzi.

Profx5015

2021-01-18, 23:54
W komentarzach widzę tak zaszurało, że myślałem, że sąsiad szafę kolejny raz przesuwa...
Czy co niektórzy naprawdę nie łapią, że nie jest to jakaś ustawka pandemii, a zwyczajne kręcenie materiału do tv, żeby nie wpierdzielać się na salę z chorymi i nie narażać siebie, ani innych. Chcą mieć jakiś materiał, żeby wizualnie było co puścić w wiadomościach, tyle. A tu jakieś bzdury o "plandemii" i inne idiotyzmy o wierzeniu w pandemię. Straszną ilość przygłupich foliarzy wywaliło w czasie tej pandemii. Mam nadzieję, że folii na czapeczki nie zabraknie jak papieru toaletowego w marcu.

ph5i5

2021-01-19, 00:01
Większość relacji z frontu, króre oglądacie w TV jest kręcona tą samą metodą, jednak jakimś cudem nie osiągneliści jeszcze takiego dna intelektualnego by uważać, że wojny to ustawki.

sa...........el

2021-01-19, 10:24
ph5i5 napisał/a:

Większość relacji z frontu, króre oglądacie w TV jest kręcona tą samą metodą, jednak jakimś cudem nie osiągneliści jeszcze takiego dna intelektualnego by uważać, że wojny to ustawki.



Dziennikarze nawte giną na bliskim wschodzie, żeby dostarczyć info z frontu, a ty mówisz, że co, nagrywają to na green screenie, albo George Lucas im pustynię z Tatooine udostępnia?

JaTylkonaChwile

2021-01-19, 13:29
satariel napisał/a:

Dziennikarze nawte giną na bliskim wschodzie, żeby dostarczyć info z frontu, a ty mówisz, że co, nagrywają to na green screenie, albo George Lucas im pustynię z Tatooine udostępnia?



nie zmienia to faktu, ze jest od ch*ja falszywych newsow zaczyajac od relacji reportera CNN prosto z kuby a tak naprawde byl w studio a teraz na jewtube za ch*ja tego znalezc nie mozna, potem relacje CNN z tego samego parkingu a reporterki oddalone niby od kilkaset kilometrow, nastepnie fejkowe zamachy terrorystyczne itd itp.

Ludzie nagrywaja i wrzucaja do neta puste szpitale - to fejk news, potem policja nawet ich nachodzi za udostepnianie takich rzeczy ale jak ekipa telewizyjna wbija do szpitala i robia szopke to jest PRAWDA - gratuluje

tycho

2021-01-19, 13:44
Niezwyciężony napisał/a:

A kto ma za to zapłacić ? Myślisz że ktoś będzie wykładał pieniądze żeby spełnić wymagania jakiegoś frajera z sadistica ? Poj***ło cię ?
Do tego jesteś solidnie popie**olony, wrzucasz film na którym kamerzysta coś nagrywa i uroiłeś sobie że na pewno coś kombinują, na 100% coś kłamią. Ale na jakiej podstawie psycholu ? Chyba ci się trochę jednak we łbie popie**oliło
Żebyś miał nagranie jak to zostało wykorzystane, ale ty nie masz nic, tam k***a nic nie ma, typ tylko coś nagrywa a ty wyciągnąłeś sobie z dupy do tego nagrania całą historię . Zalecam jakąś konsultację z psychiatrą. Bo normalni ludzie aż tak nie fantazjują



Nie bądź taki mądry debilu. Obejrzyj sobie wiadomości TVPropaganda, co chwilę pokazują tam ludzi na OJOMach po wylewach w stanie wegetatywnym pod respiratorami w kontekście znanego wirusa. Takim jak ty to Morawiecki mógłby dziś napluć w mordę i powiedzieć, że to wszystko ściema, a jutro powiedzieć, że jednak jest epidemia i ty dalej bedziesz wierzyć tym zdrajcom, bo po prostu jesteś głupi.

Jeadong

2021-01-19, 17:09

ph5i5

2021-01-20, 00:14
satariel napisał/a:

Dziennikarze nawte giną na bliskim wschodzie, żeby dostarczyć info z frontu, a ty mówisz, że co, nagrywają to na green screenie, albo George Lucas im pustynię z Tatooine udostępnia?



Podaj jakiś przykład, dziennikarza ktory zginął.

tycho

2021-01-20, 07:23
Jeadong napisał/a:

Dla wszystkich, którzy ukończyli podstawówkę, reszta daunów od spisków morda w kubeł. Polityka i siano to jedno, druga realne zagrożenie. Zapraszam na oddział zakaźny do Poznania na wolontariat, ogarnę wam wejściówkę.



Dobrze się żyje szmaciarzu? Dobrze teraz zarabiasz na epidemii? Ostatnio miałem tą wątpliwą przyjemność obcować z jednym pracownikiem służby zdrowia. Po paru piwach zrobił sie bardzo wylewny jak to wam nedzarzom się teraz poprawiło i ile można zarobić przy epidemii. Jak dla mnie pracownicy służby zdrowia to teraz takie same łajzy jak milicjanci i politycy. Te artykuły pisane za pieniądze koncernów farmaceutycznych to sobie w dupe wsadź.

sa...........el

2021-01-22, 00:31
tycho napisał/a:

Dobrze się żyje szmaciarzu? Dobrze teraz zarabiasz na epidemii? Ostatnio miałem tą wątpliwą przyjemność obcować z jednym pracownikiem służby zdrowia. Po paru piwach zrobił sie bardzo wylewny jak to wam nedzarzom się teraz poprawiło i ile można zarobić przy epidemii. Jak dla mnie pracownicy służby zdrowia to teraz takie same łajzy jak milicjanci i politycy. Te artykuły pisane za pieniądze koncernów farmaceutycznych to sobie w dupe wsadź.



Znam jednego i mówi o tym, że to komedia. Znam lekarza i dentystę, mówią to samo. Są jednostki szczere, ale dla swoich, oficjalnie jest epidemia, pandemia i co jeszcze sobie wymarzysz. :D a debilom nie przemówisz, w mediach jest pandemia, to jest, jakby nie było, to by mówili, że nie ma. Ale oczywiście mówią, że myślą samodzielnie i są oświeceni. Jak szumowski mówił, ze maski nie pomagają to nie, jak wprowadzili, że pomagają, to ok, Ale teraz w Niemczech możesz mieć tylko medyczne z atestem, bo inaczej wypad, bo nie pomagają. Ale oczywiście promaseczkowcy z innymi debilizmami wyskakują, bo to debile i pro-idioci. Nic więcej. Nawet naj***ny pisząc to mam więcej sensu niż w faktach po faktach i tvp i polityce rządów. Ale spokojnie, debile myślą, że epidemia jest, a trupy na ulicach by leżały, gdyby nie obostrzenia. xd co za ameby xD gorsze od szurów pro covid 5G xD PS, rząd Izraela narzeka na szczepionki, bo zaszczepili populacyjnie sporą część ludzi, a nagle wzrost zakażeń większy niż wcześniej. lol sk***ysyny, Teraz powiecie, że to odpowiedz szczepionki i przeciwciała, ale się okazuje, ze staruchy tak samo źle to przechodzą, bo mutacja covida. No niemożliwe k***a, koronowirus mutuje xDDD pozdro za 3 lata najmniej, jak z tej histerii wyjdziemy przez szurów pro COVID. Powinno się was wyj***ć do psychiatryka zbiorowego, jako nową religię. Jeżeli jehowy, katol, mormon, czy inny zmanipulowany może być lekarzem, to ja nie mam więcej pytań. A takich pełno. Wystarczyły im jeszcze media i pranie mózg i nagle normalnych jest 2%. Serio myśleliście, że wasza rodzina, czy koledzy będą normalni? Nie ma opcji. Ludzie od zawsze byli głupi. Lis miał rację, bo nawt głupsi.