18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sosnowieckie downy (jackass)

hazardowo • 2013-01-29, 17:33

Stare ale jare :mrgreen: <film nie mojego autorstwa>

Scobelemo

2013-01-30, 12:56
ktos mi powie co tutaj jest smiesznego? banda kretynów, którzy chca byc zabawni, ale im w ch*j nie wychodzi.

19ahmed22

2013-01-30, 13:20
Twarze nieskalane inteligencją. Z resztą jak 90% populacji Sosnowca.

Gumcia

2013-01-30, 15:07
Sosnowiec powinno się ogrodzić i zrobić poligon dla naszej armi, bo co to za sztuka walić do celu który się nie rusza a tak zdobyli by doświadczenie :mrgreen:

Shootee

2013-01-30, 15:21
Siurki to proporcjonalne są do wartości ich IQ.

wykidajka

2013-01-30, 16:13
fajne techno w tle. :-) poskakałabym. ;-)

Hasek

2013-01-30, 16:30
Lepsze to jak się sami wybiją, niż jak by mieli jakieś cyrki odpieprzać na mieście.

Cysiu91

2013-01-30, 20:16
Gumcia napisał/a:

Sosnowiec powinno się ogrodzić i zrobić poligon dla naszej armi, bo co to za sztuka walić do celu który się nie rusza a tak zdobyli by doświadczenie :mrgreen:



Powiedz mi co wiesz o Sosnowcu??

chlop napisał/a:

podobno Sosnowiec chce się odłączyć od Polski bo slązucy tam są to dobrze , bardzo dobrze sami widzicie



Ślązacy?? A skąd to k***a ci się wzieło? zabłądziłeś palcem na mapie?? Debilu. Sosnowiec należy do Zagłebia a ślązoków czy innych parówek hanysów i innego bydła poszukaj w Katowicach, Jaworznie i Mysłowicach a nie k***a na sosnowiec włazisz. My nie jesteśmy żadnymi ślązakami!! A może ty się pochwalisz w jakiej dziurze mieszkasz??


I dlaczego wy się tak przyj***liście do Sosnowca? Czy to jest wina mieszkańców że jakaś zj***na Katarzyna W. zabiła dziecko, i przypie**alacie się do całego SC??

abdul

2013-01-30, 20:58
mocno stylizowane na jackass, ale od razu slychac, ze jednak sosnowiec.

peersil

2013-01-30, 22:30
aj tam pie**olicie czasy dziecinstwa i nastoletniej głupoty, już nie pamietacie jak to sie dziewczynom zaglądało pod spódniczki? Przynajmiej mają co wspominać. Nie to co dziejsze roczniki k***a jedyne wspomnienie to własny pokój i monitor ewentualnie pory roku za oknem.

verboy85

2013-01-30, 23:31
nie zabłysnę, ale główny motyw muzyczny mi się wkręcił, jak nazywa się ten kawałek?

keyq

2013-01-31, 06:01
Przejrzałem komenty i zastanawiam się co oni niby takiego zrobili, że wszyscy nagle zaczęli się przypie**alać? Nie robią nic złego, nie przypieprzają się do innych ludzi, nikogo nie atakują (jak choćby kolesie z filmu na jednej z pierwszych stron). Po prostu walczą z nudą na swój własny sposób a nie tak jak większość (w tym niestety ja) siedzą przy kompach i wypisują debilne komentarze. Jak myślicie kto, oni czy wy, będą za 20 czy 30 lat lepiej wspominać jak spędzali wolny czas? A to, że biegają bez gaci? Może gorąco było? Widać, że mają nieco nierówno pod kopułą ale skoro takie coś sprawia im radość to ich sprawa.

Ah już czuję tę falę hejtu :D

szczawikens

2013-02-01, 16:58
i tak wygląda Polska wieś