18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Sosnowiec znowu dowalił

rainfall • 2015-12-26, 18:22
Czasem się wydaje, że już gorzej być nie może.

"Trzy mieszkanki Zagłębia dały się skusić na fikcyjne małżeństwa z Turkami za pieniądze. Mężczyźni w te sposób legalizowali swój pobyt w Polsce. Od maja 2015 roku Placówka Straży Granicznej z Rudy Śląskiej prowadzi śledztwo pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Katowicach w sprawie ułatwiania obywatelom Turcji pobytu na terytorium RP wbrew przepisom. Przestępstwo to polegało na wyszukiwaniu przez obywateli Turcji mieszkających legalnie w Polsce kobiet, które za obiecaną korzyść majątkową miały zawrzeć związek małżeński z obywatelami Turcji. Dzięki zawarciu fikcyjnych małżeństw z Polkami cudzoziemcy legalizowali swój pobyt na terenie naszego kraju. Małżeństwa zawierane były w Sosnowcu i w Dąbrowie Górniczej."

źródło: Onet > Wiadomości › Regionalne › Śląsk

Symbian

2015-12-27, 17:13
w sosnowcu i w dąbrowie górniczej ale k***a tytuł musiałeś dać że sosnowiec znowu doj***ł ? takich cwaniaczków jak ty łykam na śniadanie pie**olcu . Wpadnij do tego sosnowca i zobaczysz jak skończysz

Ty...........th

2015-12-27, 17:34
@up Właśnie dlatego wstydzimy się sosnowca, przez takich patoli jak ty którzy "łykają takich cwaniaczków na śniadanie".
j***ni podludzie.

kielek

2015-12-28, 12:36
Jak byłem młodszy i zdarzało mi się balować w Białostockich akademikach dużo dziewczyn się chwaliło że mają propozycje małżeństw za kasę od Turków i Hindusów z wymiany studenckiej. Dawali nawet 10.000 euro.