18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sosnowiec Story

sa...........os • 2012-05-24, 19:01
Wiem że ten temat się zdezaktualizował i jest kompletnie nie śmieszny, ale jak się okazuje, ciągle można coś nowego wyciągnąć. Pozostawię bez komentarza:
Kod:
http://sosnowiec-story.co.cc/

Pa...........an

2012-05-24, 21:00
Powinni zrobić z tego grę video typu hidden object :)

Byłyby w tej grze wybory moralne ( o który próg jebnąć i z jaką siłą) a także elementy rpg - ulepszanie swojej postaci i możliwość wyboru kilku ścieżek rozwoju:
- k***a
- dzieciobójczyni
- psychiczne k***isko
- wyrachowana bladź


Panie i Panowie, wieszczę hit. :amused:

Sl...........nx

2012-05-24, 21:25
Po pierwsze, Rutkowski nigdy nie miał licencji.
Po drugie, gadanie o rzekomej pedofilii JP2 to słaby trolling półmózgów.
Po trzecie, przytyki do Korwina świadczą o upośledzeniu umysłowym.

Gdyby nie te sprawy, może dałbym piwo.
Trudno mi jednak wyrazić uznanie wobec pospolitych kurew i mend.

Pa...........an

2012-05-24, 22:10
Slonx napisał/a:

Po pierwsze, Rutkowski nigdy nie miał licencji.
Po drugie, gadanie o rzekomej pedofilii JP2 to słaby trolling półmózgów.
Po trzecie, przytyki do Korwina świadczą o upośledzeniu umysłowym.

Gdyby nie te sprawy, może dałbym piwo.
Trudno mi jednak wyrazić uznanie wobec pospolitych kurew i mend.




Po pierwsze, Rutkowski miał licencję. Kiedyś, bo kiedyś, ale jednak miał.

Po drugie, polityka Watykanu osłaniała księży-pedofilów i jakkolwiek trudno o pedofilię posądzać samego Papieża Polaka, tak z całą stanowczością można powiedzieć, że nie palił się do pomocy molestowanym dzieciakom i jako głowa Kościoła nie zrobił nic (lub zrobił niewiele) by problemowi pedofilii wśród duchownych zaradzić. :roll:

Po trzecie, Korwin pieprzy czasem takie bzdury, że się dupie słuchać nie chce.

casimus

2012-05-24, 23:21
Tzn. jak?
Korwin kiedyś był detektywem i miał, albo i nie licencję, JPII był dzieckiem molestowanym, albo i nie, przez duchy, a Rutkowski papieżem z głową na kościele, albo i nie bo kiedyś?
Pogubiłem się.

palooza

2012-05-24, 23:39
A mi tą stronę blokuje Eset..

Sl...........nx

2012-05-24, 23:45
Pan kapitan,
Przepraszam, niejasno powiedziałem. Rutkowski tej licencji nie zrobił, on ją otrzymał, chyba za ładne oczy.
Co do obrony pedofilii, sprawa jest bardziej złożona. Państwo Watykan przedstawia się, jako monarchię absolutną, a tak nie jest. Papież mógł wydawać rozmaite dekrety (które, odnośnie pedofilii, w ich stanowieniu prawa są), natomiast te kwestie rozstrzygali inni. Może powinien wywierać większe naciski, nie oceniam, natomiast jak dla mnie to leży to przede wszystkim w gestii prawa. Trzeba pamiętać, że wielu przypadków domniemanej pedofilii duchownym nie udowodniono, co mnie osobiście nie dziwi, bo mojego znajomego, księdza, katechetę, oskarżyła o to jedna kobieta, a wyglądało to tak:
Lekcja religii, dziecko 5 minut po dzwonku oznajmiającym przerwę chciało wyjść do toalety, na co mój znajomy powiedział, że nie ma takiej możliwości, miał całą przerwę, na której zamiast skorzystać z toalety, to grał sobie na przenośnej konsoli. Bachor nie posłuchał i wyszedł bez pytania. Znajomy, zamiast mu wpisać nieobecność, machnął ręką, ale zaniepokoił się, kiedy po 10 minutach nie wracał. Poszedł więc do toalety i nie przekraczając drzwi zapytał tylko, czy wszystko ok. Gówniarz mu odpowiedział, że tak, więc ten powiedział tylko, by wracał szybko do klasy i poszedł.
Następnego dnia zjawił się babsztyl i zarzucał mu w pokoju nauczycielskim pedofilię na jej synu. Wierz mi, wiele oskarżeń o pedofilię wygląda własnie tak, w mojej parafii w ciągu 10 lat były 4 procesy, w każdym uniewinnienie.
Po trzecie - Korwin nie pieprzy bzdur, to ludzie nie rozumieją, co do nich mówi, albo nie mogą przeboleć prawdy, albo media robią z gościa wariata. Wskaż mi jedną bzdurę, jaką wypowiedział Korwin, a może pomogę ci ją rozłożyć na czynniki pierwsze i zrozumiesz, o co w niej chodzi.

Farmerx

2012-05-25, 04:02
Czy tylko ja mam zajebiste wrażenie, że zaraz mnie zaatakuje jakis j***ny screamer, albo inny pedofil?

@k***a wykrakałem...

Yaniu

2012-05-25, 07:13
Co to za muza leci w tle?

snout

2012-05-25, 08:19
Szczegóły:
Strona internetowa: http://sosnowiec-story.co.cc
Komentarz: Dostęp do strony został zablokowany przez ESET Smart Security. Strona znajduje sie na liście stron zawierających wirusy i inne niebezpieczne aplikacje. Lista jest definiowana przez producenta.

qbaa666

2012-05-25, 09:22
@Slonx

karachan. Mówi ci to cuś?

marcinsud

2012-05-25, 09:35
Slonx napisał/a:


Po trzecie - Korwin nie pieprzy bzdur, to ludzie nie rozumieją, co do nich mówi, albo nie mogą przeboleć prawdy, albo media robią z gościa wariata. Wskaż mi jedną bzdurę, jaką wypowiedział Korwin, a może pomogę ci ją rozłożyć na czynniki pierwsze i zrozumiesz, o co w niej chodzi.



http://korwin-mikke.pl/najwyzszy_czas/zobacz/pedofil/291

Czekam jak wytłumaczysz jego poglądy odnośnie tego, że macanie małych dziewczynek nie jest niczym złym, bo jakiś pisarzyna kiedyś sobie pomacał.
No i oczywiście skoro ksiądz to zasługuje na specjalne traktowanie inne od pedofila lekarza czy nauczyciela.

Leothyr

2012-05-25, 10:40
Lol, ale poj***ne. Tylko 1 zakończenie? :(