18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Sortowanie

Mercury001 • 2016-02-24, 01:13
Jakie sortowanie preferują alkoholicy?

spoiler

lubieżny_gwałciciel_69

2016-02-26, 14:20
saikomiki, byłoby miło, ale moje doświadczenia z gimnazjum mówią co innego. ch*ja się tam robi, zabawa j***nym paintem, wordem i excelem, nic co wymagałoby więcej myślenia niż przerzucanie gnoju. Zero o systemach operacyjnych, budowie części komputera, programowaniu, sieciach – NIC. Mogliby tą informatykę wyj***ć, byłbym wcześniej w domu i nic poza tym by się nie zmieniło.

exevan

2016-02-26, 19:14
To jest podstawowy algorytm sortujący. Poznaje się go dopiero w Technikum Informatycznym, lub jeżeli ktoś nie chodził to na studiach (oczywiście też Informatyka). Jednak na studiach dochodzą do tego algorytmy przez wstawianie, szybki itp. Dodatkowo na studiach można się też dowiedzieć czegokolwiek o maszynach Turinga, które zresztą są początkiem informatyki i na tych maszynach można zbudować wszystko. Dosłownie.

michixinq

2016-02-26, 22:28
bąbelkowe, wstawianie jest w technikum, nie jakimś gimnazjum.. gdzie w polskiej szkole uczą sortowań, ty idioto ty..

miken1200

2016-02-26, 23:18
Za czasów "sprzed gimnazjów", w liceum na mat-fiz z rozszerzoną informatyką miałem TurboPascala i było też to sortowanie.

Taumantis

2016-02-27, 10:22
Pamiętam :) Pierwszy trudny program do napisania w C na studiach :) oj zjadło się włosy myśląc czemu to k***a działa :D