18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Somalijscy wielbiciele allaha...

Jesse.Pinkman • 2021-12-20, 20:55
...i ich materiał propagandowy.

Juzwa

2021-12-20, 21:04
Z czego oni k***a strzelają? Z korkowców?!

sothis

2021-12-20, 21:34
Od zawsze wiadomo, że wojna jest najlepszym motorem dla zaawansowania technologicznego.
I spójrzcie. Lepianki z gówna? Nie, nie z gówna. Jeszcze szałas, ale już syntetykiem kryty.

zwierzak30

2021-12-20, 22:29
Juzwa napisał/a:

Z czego oni k***a strzelają? Z korkowców?!



Tak zwana amunicja ślepa,ćwiczebna.
Propaganda,propaganda,propaganda.

saves

2021-12-20, 22:35
Jak oni mogą słuchać tego pedalskiego wycia?

aaaaaaaaaaaaaa

2021-12-20, 22:35
sothis napisał/a:

Jeszcze szałas, ale już syntetykiem kryty.



I jaki maskujący kolor...

Mzimu

2021-12-20, 23:30
Myślałem przez chwilę, że turystów na biwaku zastrzelili.

Quassar

2021-12-21, 00:15
k***a nie ogarniam tej pie**olonej obsesji religijnej i to wieczne k***a wycie niczym pies srający z zatwardzenie,
Zabijanie w imie wyimaginowanego bożka wymyślonego przez jakiegoś pedofila ... tak to jest k***a jak się żyje w kraju gdzie cały czas grzeje słońce w głowę..

sothis

2021-12-21, 00:36
Quassar napisał/a:

k***a nie ogarniam tej pie**olonej obsesji religijnej i to wieczne k***a wycie niczym pies srający z zatwardzenie,
Zabijanie w imie wyimaginowanego bożka wymyślonego przez jakiegoś pedofila ... tak to jest k***a jak się żyje w kraju gdzie cały czas grzeje słońce w głowę..



No... U nas nie grzeje niby. Gdzie nie mieszkałem, kościół max 10 minut spacerem od domu.

Quassar

2021-12-21, 01:31
sothis napisał/a:

No... U nas nie grzeje niby. Gdzie nie mieszkałem, kościół max 10 minut spacerem od domu.



Dokładnie jeszcze co roku regularnie mnie nachodzą idzie ksiądz z tymi paroma dziećmi. I jak odmawiam to ciągle ta sama scena jak by debil sobie w swojej książeczce nie mógł odnotować na stałej tej informacji że mnie to nie interesuje...

Jest k***a XXI wiek a ludzie k***a umysłowo jak by dalej poniżej średniowiecza. Nawet testament został przepisany na nowy wiele razy bo pewnie kłamstwa w obecnym czasie by po prostu nie przeszły ale ludziom najwyraźniej to nie przeszkadza aby pie**olić swoje kocopoły.

robo72

2021-12-21, 09:02
dobry kawałek na eurowizję :)

nowynick

2021-12-21, 09:08
sothis napisał/a:


I spójrzcie. Lepianki z gówna? Nie, nie z gówna. Jeszcze szałas, ale już syntetykiem kryty.



bo to film propagandowy "zobaczcie jaki u nas przepych" :-D

sothis

2021-12-21, 11:33
Quassar napisał/a:

Dokładnie jeszcze co roku regularnie mnie nachodzą idzie ksiądz z tymi paroma dziećmi. I jak odmawiam to ciągle ta sama scena jak by debil sobie w swojej książeczce nie mógł odnotować na stałej tej informacji że mnie to nie interesuje...
Jest k***a XXI wiek a ludzie k***a umysłowo jak by dalej poniżej średniowiecza. Nawet testament został przepisany na nowy wiele razy bo pewnie kłamstwa w obecnym czasie by po prostu nie przeszły ale ludziom najwyraźniej to nie przeszkadza aby pie**olić swoje kocopoły.



Ludzie się przeprowadzają, zmieniają zdanie itd. Takie ma katabas wytyczne pewnie...

Rozjebie

2021-12-21, 17:53
Quassar napisał/a:

Jest k***a XXI wiek a ludzie k***a umysłowo jak by dalej poniżej średniowiecza. .



Mnie rozpie**ala to - żydowski bóg przebrał sie za żyda Jezusa, po czym dal sie ukrzyżować innym żydom, żeby reszta żydów była zbawiona...
I to zbawiona od efektów działania hormonów w ciele człowieka, które sam wymyślił i stworzył. Jeśli popęd seksualny czy agresja są takie złe, ze trzeba sie dać zakatować na krzyżu, to po co to w ogóle tworzył?

Ciąg logiczny jak z murzyńskiej chaty, a pastuchy dalej w to wierzą

donkapusta

2021-12-21, 18:26
Hieny powinno się karmić tymi sk***ysynami pustynnymi.