18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Solidny dzwon przed narodowym

fantastico • 2016-06-02, 22:25
Mokra nawierzchnia jest jak szklanka pełna wody, można się poślizgnąć gdy wyleje się ją na zmrożoną powierzchnię.

Uważajcie, ku przestrodze.


jeloo

2016-06-03, 10:32
@WalkingStephen

Jakby w tym miejscu wypadł, to by się na Wisłostradę wpie**olił, bo do Wisły to jeszcze kawałeczek.

Veliturałkę

2016-06-03, 10:51
Nie spodziewałem się, że te barierki takie mocne są :D

fiate

2016-06-03, 11:54
To że koleś zapie**alał i wpadł w poślizg to jedno, ma nauczkę. Chyba zapomniał ze w deszczu droga hamowania znacznie sie wydłuza. Ale nawiasem mowiąc dla mnie autor filmiku też jest typowym januszem który nie myśli, a ja myśli to tylko o sobie. Koleś w oplu ratował się bo tamten mu wjechał przed maskę, a że zapie**alał musiał ratować się nie tylko hamowaniem, a i wyprzedzaniem, widać to wyraźnie na filmie.

tarcer123

2016-06-03, 13:03
No bo po co kupować nowe opony chociażby Polskie jak można za grosze wyrwać używki leciwe z zachodu. Efekty na filmie.


karol5karol napisał/a:

Prosisz dziewczyne żeby zrobiła Ci loda bo będziesz jej wdzięczny? :krejzi:



Prosi Twoją dziewczynę i obiecuje że po wszystkim kupi jej piwo.

draxidox

2016-06-03, 15:47
@fiate Co ty gościu pierdylisz. Opel cisnął lewym pasem i cholera wie co odwalił, że zaczął zjeżdżać na prawy pas. Widząc samochód jadący z oddali lewym pasem oczywistą oczywistością jest, że prawy pas jest wolny i można włączyć się do ruchu. Jedyna możliwość, aby doszło do takiej sytuacji i wymuszenia którym mówisz wystąpiłaby, jeśli opel jechał prawym i ratował się zbyt gwałtowną ucieczka na lewy... mogło go zarzucić ale całości zdarzenia nie widzimy.

Jednak przyglądając się drugi raz wyraźnie wydaje mi się, że gość jechał lewym pasem i coś odwinął, że stracił panowanie nad oplem. Pojazd z kamerą wyjeżdża krótko za białym samochodem. Kierowca auta z kamerą zapewne sam widział Opla na lewym pasie.

Manowarrior

2016-06-03, 20:31
Pracowałem na narodowym. pie**olnik jeden wielki

Hippo

2016-06-04, 01:32
Jebnął to jedno, ale k***a jak plecy muszą napie**alać tego w Tojce, sytuacja gorsza niż czołówka...

powoluku

2016-06-04, 18:39
Uploada włączył zimą dopiero się udało a wy już od razu się sracie.