18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Solidne pierdolnięcie w ciągnik.

Suspens • 2015-08-12, 11:11
Oczywiście Rosja.




Dla tych co potrafią czytać po rosyjsku, prawdopodobnie przebieg zdarzenia:

spoiler

juzeg

2015-08-12, 11:29
czy któryś z tych ruskich trolli które urzędują na sadisticu mógłby to przetłumaczyć?

Molus22

2015-08-12, 11:52
Hahaha a najlepsze jest to, że ten z ciągnika się nie spodziewał i jeb! Fajnie..

Caravaggio

2015-08-12, 12:27
Przebieg zdarzenia widać na filmie, ale poczytać mogę.

Volfodzio

2015-08-12, 14:40
Dla tych co nie potrafią czytać po rosyjsku, prawdopodobnie przebieg zdarzenia:

- Za kierownicą białego auta siedział typowy kacapski szofer
- Chwilę później po prostu przypie**olił w przyczepę bo po prostu nie umie jeździć autem
- koniec

Danam

2015-08-12, 19:29
@up

racja, traktorzysta nie patrzył w lusterka

sivydym

2015-08-12, 20:04
Autor; Aleksander Martynow pishet.Ehal wczoraj nie dotykać nikogo na drogach w regionie Niżny Nowogród, vyezdnoe- Diveevo.
Spójrz - przed Chevrolet będzie w dziwny sposób: stale dotyka marginesów, bez konieczności rekompensowania nadjeżdżających pasa, wyprzedzanie robi tak, jakby były małpy za kierownicą.
Postanowiłem ten cud się wyprzedzić, jak to było niebezpieczne: ranę na całej szerokości jezdni.
Stało się jasne, jazdy pijany lub kogoś po prostu w stanie opanować samochód.
Oczywiście, postanowiłem o tym opowiedzieć. Ze względu na te 40 km, że wróciłem, vodyatel stworzył tak wiele sytuacji kryzysowych, nawet większym cudem nie wpadł na nikogo. Ale to jest.
Zadzwoniłem 112, policja wyboru, odpowiedzi miły głos, że policja w kontakcie. Oczywiście jestem raportowania, gdzie idziemy, gdzie, numer rejestracyjny, i że najprawdopodobniej partnerem w gówno, a on nie daleko. Nie było w tym czasie w okolicy Glukhovo, Diveevsky.
Na które odpowiadam, że jestem w Sarowa, a kierowca w Glukhov, który porusza się w kierunku Arzamas, mają do nadrobienia nie jest możliwe. Na płycie - jest 35 km od Sarov i ogólnie w kierunku centrum miasta.
Wiedząc, że obwód ma policji słupek drogowy, i wysłał go do orła, postanowiłem potormoshit Arzamas gaytsov, jak zbliża się do regionu Arzamas.
Tymczasem coraz Chevrolet zachowanie powoduje zaniepokojenie.
Odsłon ściany ignorować dalej w czasie:

14:22 Pierwsze połączenie 112, Sarov, obok
14:27 dzwoniąc w Arzamas (83147) 30295 - OGIBDD Arzamas organów powiatu pochodzi z serwisu usług publicznych
http://gu.nnov.ru/info/te...zdeleniya-gibdd
- Nie należy rurę

14:27 tel 40552 Oddział w policji ruchu z rosyjskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Arzamas --soobschayut jak nazwać kolejny numer
Pokój z policji drogowej miejsce na części podatku jest napisane czerwoną czcionką - http://www.gibdd.ru/r/52/...rase_id=5452585

14:30 nie biorą zbyt
14:36 ​​spróbować ponownie, ponownie bez odpowiedzi
14:37 112 znowu, mówiąc, że wkrótce Ass. Jest on wysyłany do obowiązku liczby OMVD Rosji Arzamas obszaru 63106, gdzie jest zawsze zajęty

14:50 Wypadek wzywam 112, ale wezwać karetkę. Po wysłuchaniu po raz drugi, pierwszy po prostu wyrzucane w górę, chyba że chuliganów nazvanivayut. Przyjechaliśmy po 20-30 minut.

On poszedł do kierowcy ciągnika, w lewo kontakty, oferowane rekord z rejestratora, który radośnie zapytał. Przyszedłem prawie Szef kołchozu lub administracyjnego shatovki - Nie pytałem.
One zaokrąglane do niego, zrobił kopię. Udałem się na własne oczy.
Ogółem wzięło co najmniej dwie godziny, nie zasekal. Może trzy. Na spotkaniu dostał samochód DPS :) Brak migające światła, powoli, poszliśmy na spacer.

I zaraz po tym, zahamował gibddun Arzamas. Jedynym, który opanował wyprzedzić sdohshy rowek klinowy, który nie poszedł po 40.
jak również zasady nie po prostu pozwolić narusheny- dokumentów. Zapytałem go, i - trzeba część podatku? On mówi, że jest. Ale to działa? Powiedział, że prace.
podsumował sytuację, pytam gdzie? A on mi mówi, że trzeba było zadzwonić do Niżnego Nowogrodu !!! To jest 150 km do tego miejsca! Rekordowa tutaj



tadam :-D

Górnik_Roku

2015-08-12, 20:19
Przyp***zielił w przyczepę z gnojem?

pawelhan

2015-08-12, 20:38
Szkoda że żyje i dalej bedzie jeździł

roughfuck

2015-08-12, 21:35
Pewnie smsa pisał albo na vkontakte posty wrzucał. Widzę takich i w Polsce codziennie, w razie jakiejś nagłej sytuacji wielkie zaskoczenie.

blachahaha

2015-08-12, 21:46
Przetłumaczyłem ruski opis:
spoiler

KlinikaAborcyjna

2015-08-12, 21:53
Umberto Eco napisał/a:



Dla tych co potrafią czytać po rosyjsku, prawdopodobnie przebieg zdarzenia:

[]



Rosyjski na poziomie ameby, więc nie powinno być problemu.

Maek

2015-08-12, 23:20
KlinikaAborcyjna napisał/a:

Rosyjski na poziomie ameby, więc nie powinno być problemu.



Ta, dam Ci wierszyk dla dzieci z 1 podstawówki po chińsku, nie powinieneś mieć problemu.

KlinikaAborcyjna

2015-08-13, 09:33
Maek napisał/a:



Ta, dam Ci wierszyk dla dzieci z 1 podstawówki po chińsku, nie powinieneś mieć problemu.



To że ty nie znasz rosyjskiego nie znaczy że inni go nie znają.