18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Solidarność kibicowska - coś czego rząd nigdy nie zrozumie

Marian Paździoch • 2011-05-10, 15:23
Tusk ruszył grupę społeczną której nie powinien ruszać. Kibice potrafią walczyć o swoje prawa i potrafią wytykać błędy najgorszemu rządowi od 1989 r. To już koniec panie Tusk



Deffil

2011-05-10, 21:27
Bo walka z kibolami powinna wyglądać tak



Od razu by się nauczyli ;)

m8

2011-05-10, 21:43
Marian Paździoch napisał/a:

Mam wykształcenie wyższe magisterskie ... Jak jestem wk***iony po przegranym meczu...



No to piękny poziom prezentujesz panie magister, skoro przez przegrany mecz chodzisz wk***iony. Gdzie tego uczą, na europeistyce czy na stosunkach międzynarodowych?

Robster

2011-05-10, 22:36
Może zarządzanie i marketing, ostatnio na ulicach dużo tego rozdają.

@Paździoch powiedz kolegom żeby cię mniej w tyłek j***li, bo strasznie dupę ściskasz.

lemartes

2011-05-10, 22:36
Zrozumiem wszystko ale wykorzystanie nie swojego podkładu a tym bardziej niemieckiego, rozwala mi mięśnie czoła

de...........ar

2011-05-10, 22:40
Korona Kielce ! Jesteśmy razem !

androgenius

2011-05-10, 23:04
dekar napisał/a:

Korona Kielce ! Jesteśmy razem !

Nie,imbecylu, nie jesteście. Ty jesteś w domku i piszesz komentarz na sadolu.

Takewon

2011-05-10, 23:12
No patrz, spodziewałem się setek kurew słyszanych w tej piosence a tu tak delikatnie. No cóż, ludzie nie rozumieją nadal, że w naszym kraju w miejscach publicznych oraz rozrywkowych ponosi się karę zbiorową, a nie wybiórczą.

Kopytkov

2011-05-10, 23:47
Nigdy nie pojme jak to sie dzieje, ze Ci biedny prawdziwi kibice, pobici przez policje, postrzeleni z broni gladkolufowej, AKURAT przypadkowo znalezli sie w centrum "wydarzen". Biedni, praworzadni ludzie!

Wk***ia mnie to, ze tyle niespozytej energii sie marnuje. Rozpie**alac wlasny kraj. Pewnie pod zaborami juz bylo by mniej chetnych do "napie**alania" bo do tego trzeba miec honor i odwage, zeby zginac za swoja ojczyzne. Zeby rozpie**olic pare lawek na stadionie i kopnac fotoreportera (gdzie nawet na wojnie sie do nich nie strzela) to juz zwykle debilstwo. Kibice maja honor? Bo czesto pada to slowo. Popie**olily sie calkowicie definicje.

fakt, prawdziwi kibice na tym cierpia, ale jak widac po ilosci bydla ktore wybieglo na murawe, jest ich stosunkowo nie duzo...

se7en

2011-05-11, 00:03
A ja powiem krótko:
Kibice: Normalni ludzie niestwarzający problemu, którzy mają pasję (sport) tak jak wiele innych ludzi ma inne pasje np. sadistic ;p
Kibole: Chuligani z patologicznych rodzin bądź ich mózg sam w sobie jest patologią, ztwarzają zagrożenie na ulicy i nie tylko - dla mnie to tych dresów i wszystko co złe wytępić bo w tych czasach na 1 ulicy spotkasz z 4 dresów minimum w Łodzi, będzie jeszcze gorzej jak nikt nic z tym nie zrobi :D

A ktoś zauważył że tyle piw poleciało od imbecylów na film a 0 komentarzy? nie mają czym się bronić :) Tylko ten co to wrzucił i 2 innych coś napisało lecz to co napisało pokazało ich kulturę osobistą nic więcej.

Ja...........ro

2011-05-11, 00:20
W sumie zabawne... Taki filmik powinien być raczej na jakichś demotach, nie tutaj.
Nie mam absolutnie nic do KIBOLI. Zero, null. Do kibiców też nie.
Zabawne jest jedynie, że kupa narodu woli poświęcić swoje życie drużenie piłkarskiej niż dla skorumpowanego kraju (która to drużyna i tak jest skorumpowana przez pzpn -mała litera zamierzona - czysta ironia, prawda?).
Ale i tak kibole są nam potrzebni. Pomyślcie sobie ludzie małomózgowi, którzy patrzą na agresję jako na kibic/kibol - katolik/katol, a nawet gracz/no-life.
Tam, w te właśnie i inne subkultury które mają k***a dość! uchodzi cała agresja.
A kiedy zaczną się dziać jaja, jak między 1968-1970 (niedaleka przeszłość, rodziców spytajcie albo googla) to myślicie, że kto do ch*ja wacka stanie na ulicach? Katolicy modlący się w kościele, czy te właśnie "j***ne" babcie moherowe z mp-40 po niemcu chowane w piwniach? Albo z nowszych pokoleń - "kibic" czy właśnie kibol pierwszy wyjdzie napie**alać sie z nasza piekną j***ną polityką?
Zadajcie sobie najpierw pytania, kto ma większe jaja i kto pójdzie pierwszy napie**alać się za WOLNOŚĆ. Bo póki co, zlewy są nawet z kiboli, ale i tak oni robią więcej niż zwykły kibic. Choćby przez odpalanie rac walcza o swoje. I babcie spod krzyża też k***a - mają swoje racje i ich bronią.

NieWeszles

2011-05-11, 00:57
Jak się nie wie co zrobić, to się robi najgłupszą rzecz i się zamyka stadiony dla wszystkich..
Chyba pierwszy raz się zgodziłem z kaczyńskim gdy mówił o niemieckich klubach i o tym, że tam zarząd klubu jest na bieżąco w kontakcie z kibicami.. Nie z tymi niedoj***nymi kibolami, którzy przeważnie płaczą, że nie ma stadionu i krzesełek a później sami to rozp****lają. Bo dla takich wstępu nie powinno być. Dla nich oddzielna sala i cyklon b.

W Polsce nadal będą kombinowali coraz to nowsze sposoby i sądy 24-godzinne czy inne, zamiast zrobić tak jak w Anglii, po prostu skutecznie.

se7en

2011-05-11, 01:00
@ up

to się uśmiałem ^^ nie porównuj meczu i napadów z walką o wolność.
I nie kolokwializuj tak wszystkiego. I masz rację. kibole więcej robią ale więcej złego :)

shadyville

2011-05-11, 02:29
A piszcie sobie co chcecie... Prawda i tak jest po naszej stronie.... Możecie sobie uważać, że Tusku walczy z kibolstwem, że Tusku rozwiąże problem chuligaństwa na stadionach... A prawda jest taka, że na stadionach nie ma chuligaństwa. Nikt mi nie powie, że 20-30 tys na Lechu to sami chuligani... bo rzekomo normalni ludzie boją się chodzić na mecze... A sprawa kibolstwa jest tym samym czym była wojna w Wietnamie. Zwykłym mydleniem oczu. Bo tak na prawde każdy w Polsce zgodzi się z hasłami kibiców: "Dziękujemy za drogi... cukier, benzynę..." :"Wam kury szczać prowadzać, a nie politykę robić."-J.Piłsudski "

lesiot

2011-05-11, 08:09
shadyville napisał/a:

Nikt mi nie powie, że 20-30 tys na Lechu to sami chuligani...


No pewnie, że nie... chuliganów i bandytów to jest garstka, a reszta to zgraja matołów co pozwala na wybryki chuliganom, zamiast ich najnormalniej w świeci wydać i palcem pokazać: "to przez tego i tego zamykają stadiony, zamknijcie ich i dajcie im dożywotnie zakazy stadionowe".

Ale zgraja debili i matołów woli udawać, że nie ma chuligaństwa i że oni nie wydadzą kolegów... sprawa zatem prosta, kryjesz bandytę, sam wart jesteś tyle co on, więc wypie**alaj ze stadionu.


shadyville napisał/a:

A sprawa kibolstwa jest tym samym czym była wojna w Wietnamie. Zwykłym mydleniem oczu.


Zaczynają się idiotyczne porównania... daruj sobie i przestan oczy mydlić.

shadyville napisał/a:

Bo tak na prawde każdy w Polsce zgodzi się z hasłami kibiców: "Dziękujemy za drogi... cukier, benzynę..." :"Wam kury szczać prowadzać, a nie politykę robić."-J.Piłsudski "


Jak widać, pojęcie o polityce i gospodarce masz marne bo ceny kształtuje rynek, a jakby w benzynie nie było akcyzy to dróg byłoby jeszcze mniej, a te co są byłby w jeszcze gorszym stanie.

Posługiwanie się takimi hasełkami wyraźnie pokazuje jakie barany te slogany na stadiony wprowadzają.

Westru

2011-05-11, 10:30
Rząd nie walczyki z kibicami tylko z kibolami. Przecież stadiony są budowane z publicznych pieniędzy, na które łoży każdy podatnik. Nie może być tak że "kibice" rozpie**al*ją wszystko a potem są bezkarni bo Polskie prawo jest wobec nich nieszkodliwe. Powinno być tak jak w UK że za wtargnięcie na murawę otrzymujesz w prezencie, 1500 funtów mandatu i dożywotki zakaz wstępu na mecze [wszystkie na terenie kraju!], to samo się tyczy zniszczeń na stadionach.

Czytając niektóre komentarze mam wrażenie że wypowiadają się albo 14 latkowie co nie mają pojęcia o życiu i o mieniu publicznym, albo jacyś blokersi co myślą tylko o zadymie. Ja w 100% popieram rząd! Idzie Euro i co garstka ludzi, będzie ustalała zasady na stadionach? Będziecie lać Niemców i czarnych? Tylko mi nie piszcie że takie sytuacje nie będą miały miejsca, bo ja, wy oraz inni dobrze wiemy że tak czy siak będzie.