18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Soldaten des Heeres 2 - odc. 1 - Barwy broni

Kominek1993 • 2017-09-27, 00:41
Witajcie! Wracamy po długiej przerwie. Niestety, mimo zakupu porządnego mikrofonu, mieliśmy drobne problemy techniczne, przez co dźwięk nadal pozostawia sporo do życzenia. Podobna jakość będzie jeszcze w następnym odcinku. Trzeci będzie już pod kątem dźwięku z pewnością bardzo dobry.



Serdecznie zapraszam do polubienia naszej Grupy na Facebooku. Nie wiem, jak tutaj z linkami, ale można nas znaleźć wpisując w FB "GRH Infanterie-Regiment 73". Tutaj link, jeśli działa: https://www.facebook.com/GRH-Infanterie-Regiment-73-491611150933981/

Pozdrawiamy!

styx38

2017-09-27, 22:36
Będą jakieś kobity w następnych odcinkach?

Kominek1993

2017-09-27, 23:53
Planujemy kiedyś zrobić odcinek specjalny o życiu seksualnym żołnierzy - jak zaspokajali potrzeby i tak dalej, więc... Będą :D

wudun

2017-09-29, 23:32
Zastanawia mnie dla czego ten typ o szkopach tylko mówi? Jak ich tak kocha to nich napie**ala po szwabsku napie**ala do swoich braci. Czy to mundur czy broń to najlepiej jak jest uj***na krwią właściciela(niemca oczywiście).

Kominek1993

2017-09-30, 09:21
Grupa Rekonstrukcji Historycznej odtwarzająca NIEMCÓW, to o czym mam mówić, o Mongołach? Opublikowaliśmy odcinek specjalny, w którym opowiadaliśmy o Polskim Bohaterze: https://www.youtube.com/watch?v=BwGhvBwk8mM

Felieton nazywa się "Soldaten des Heeres" - czyli w wolnym tłumaczeniu "żołnierze sił naziemnych". Heer wchodził w skład Wehrmachtu, więc o tym mówimy. Jest mnóstwo kanałów, które na wszelki sposób omówiły już sylwetki żołnierzy polskich, jak i ich wyposażenie. O Niemcach nikt tego jeszcze nie zrobił, a to wcale nie mniej ciekawe zagadnienie.

Poza tym, skąd u Ciebie tyle jadu wobec mnie, Kolego? Zarzucasz mi miłość do Niemców i imputujesz mi to, że są mi bliscy, jak bracia? Od wielu lat zapie**alam pro publico bono i udzielam się w patriotycznych przedsięwzięciach, za co zostałem już kilkukrotnie wyróżniony różnymi nagrodami, czy medalami. Naprawdę, odrobinka szacunku jest wskazana, szczególnie że gdybyś chociaż rzucił okiem na nasz profil na Facebooku, to byś wiedział, że w istocie większość naszych wpisów jest prześmiewczych wobec Niemców, a nie ich gloryfikująca, co wyróżnia nas na tle innych grup.

Mimo wszystko pozdrawiam.