18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sok z Koranu

Tumislav • 2012-03-31, 20:59
Zrób to sam - shake o smaku koranowym.

Fazer6

2012-03-31, 21:03
szkoda ze palców se niezmielił

Boingu

2012-03-31, 21:04
Islamiści palą Biblię, a my będziemy pili Koran.

:idzwch*j:

kryzcho31

2012-03-31, 21:06
Nie chciał bym być na jego miejscu

Mistrz Agon

2012-03-31, 21:10
Widać, że koleś mocno spragniony wiary, ale jakoś ta mu nie podeszła. Pewnie dlatego, że nie można jej mieszać z alkoholem.

shark28

2012-03-31, 21:20
i tak należy postępować z koranem ! .

Mr.Drwalu

2012-03-31, 21:46
@kryzcho31

Czego się boisz j***ny islamisto ? :kawa:

_R...........s_

2012-03-31, 22:03
k***a a teraz popatrzcie na tej filmik jeszcze raz i powiedzcie. Jak bardzo religie potrafią popie**olić ludziom w głowach.
Czy dorosły i rozważny mężczyzna mieli książkę w mikserze a potem spuszcza to do klopa. Po ch*j, przecież to tylko zwykła książka.

Mr.Drwalu

2012-03-31, 22:37
@up

Stary chciałeś coś przekazać ale między wierszami miałeś zadyszkę :kawa:
Jeszcze raz prosimy :amused:

_R...........s_

2012-03-31, 23:05
@Mr.Drwalu specjalnie dla Ciebie.
Co potrafi zrobić religia z ludźmi. Nie chodzi mi tylko o zwolenników danej religii, ale także i o jej przeciwników. Oczywiście można powiedzieć po prostu że ta, czy tamta religia jest głupia, bądź słuszna. To jeszcze nie jest nic złego, wszak to tylko zwykłe wyrażenie swojego zdania. Prawdziwa głupota zaczyna się gdy pojawiają się ludzie tacy jak ten gość, którzy na siłę próbują przekonać innych do swojego zdania. Ten gość bierze jakąś książkę (ktoś może nazwać ją świętą, ale k***a przecież to tylko książka, tak samo jak biblia czy tam tora), a potem robi z nią, to co jest na filmiku. Powiedzcie mi teraz czy to nie jest popie**olone. Po ch*j się tak bardzo ekscytować religią, po ch*j tak dziwne rzeczy dla niej, lub przeciw niej robić. Jakoś nigdy nie pojmę dlaczego niektórzy ludzie się tak bardzo emocjonują religią (bądź polityką) i dzięki niej są w stanie robić najgłupsze i najbardziej bezsensowne rzeczy. Ten koleś zachowuje się równie idiotycznie jak fanatyczni zwolennicy niszczonej książki.

Massivee

2012-04-01, 01:41
Koleś czysty hardcore, ale zbyt pochopnie, nie bierze na serio fanatyków religijnych. A może się zdziwić. Pokazał twarz, a to straszny błąd przy sraniu, sikaniu, mieleniu, r*chaniu,wierceniu zesranego koranu. Jakiś upośledzony arabus w wallmarcie go zobaczy, rozpozna, a ma oczywiście amerykańskie obywatelstwo, pośledzi, kupi broń i ch*j. Fajny byłem na chwile w necie ale zabił mnie pie**olony muzol zdziwiłem się bo przecież mieszkam w Ameryce (w najbardziej multi k***a kulti zj***nym kraju) jakim k***a cudem zabił mnie muzułmanin . :)

toranaga7

2012-04-01, 05:05
Gostek jest napie**olony,znaczy był.

erythnul

2012-04-01, 17:04
"the koran is such piece of shit, it takes two flushes" mistrzostwo :D

pozatym tych debili wcale nie trzeba prowokować takimi działaniami żeby się wysadzali.. to nienawiść wynikająca z zazdrości do cywilizowanego standardu życia, podsycana przez fanatyzm religijny który im rekompensuje analfabetyzm, biede i brak perspektyw.

a uproszczając, są wk***ieni bo wszystkie baby chodzą w przescieradłach, nie mogą walić konia, wszedzie tylko piach i gorąc, a jedyne co mogą por*chać to kozy.

Joseph Fritzl

2012-04-02, 00:41
Koleś! Już nie żyjesz. Allah Akbar!!!

Szaler

2012-04-02, 01:13
NA jutubie juz mu groża :D dobry gościu